April 28, 2024, 08:28:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Re: MILOS SARCEV-post workout supplement  (Pročitano 46487 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #75 poslato: Januar 04, 2006, 02:07:58 posle podne »
Naravno, ali pogledaj malo po teretanama koliko je frustriranih klinaca koji ne napreduju i pitaju zasto, i reci ce ti da koriste whey, creatine .... i nista! A kad ga pitas sta je doruckovao odgovor je ili nista ili sendvic!!! Ima ih koji koriste i AS a ishrana im je kao kod moje mame od 64 godine , tri obroko dnevno i to je to!
Ima ih koji posle cetiri i po dana treninga dodju odmah da pitaju ,posto je kreatin a nisu se posteno najeli nikad u zivotu.
Zatim treniraju kao blesavi a do treninga su uneli mozda 60 gr proteina u toku dana,.

Potpuno se razumemo Pedja, samo sam hteo da naglasim da ce prednosti saplemenata biti potpuno iskoristene i da saplementi imaju smisla tek kada je ishrana regulisana.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #76 poslato: Januar 04, 2006, 03:05:57 posle podne »
ma o tome samo mozemo na zalsot da mlatimo rpaznu slamu...ja znam klince koji se tovare sa hemijom a jedu 1-2 puita dnevno u nekoj smrdljivoj pekari...

koriste i po 1 gr testa eet week i kazu ne radi...i onda idu sa pricom..pa sta onda pedja uzima kada je onoliki....i stalno se vrtiim u krug ubijajuci se od objasnjenja da treba DA JEDU...bila sta ..samo da jedu..

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #77 poslato: Januar 04, 2006, 10:35:29 posle podne »
Moj komentar je malo offtopic ali cela tema je malo skrenula :). Meni je najveci problem dex i uvek je bilo tako, inace slabo podnosim slatko, jedino slatko sto mi prija je cokolada i neke varijacije cokolade. Znam da u svakom sportu moras i da istrpis ako hoces rezultate ali ja jednostavno ne mogu da popijem 2merice whey+4merice dex jer meni je problem i sam whey.
Prvo je pitanje postoji li neki novi whey koji odgovara onim starim poput ultimate nutrition whey-a (bez ukusa),  u to vreme(negde 96'-99') kad sam ga pio a popio sam sigurno jedno 30kg ja sam  ga zvao strugotina ali u poredjenju sa ovim danasnjim(u zadnje vreme sam probao designer, univerzal ultra whey pro, optimum 100%) on je meni curetina na zaru :), znaci ima li neki kvalitetan whey nek bude gorak, kisao, ljut :) samo da ne bude sladak.
Drugo pitanje je molba ko moze da kaze jos neki predlog kao zamenu za dex za posle treninga, suvo grozdje je mnogo prijatnije od dex ali mozda ima nesto sto jos vise prija.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #78 poslato: Januar 04, 2006, 10:38:45 posle podne »
Citat: rush
Moj komentar je malo offtopic ali cela tema je malo skrenula :). Meni je najveci problem dex i uvek je bilo tako, inace slabo podnosim slatko, jedino slatko sto mi prija je cokolada i neke varijacije cokolade. Znam da u svakom sportu moras i da istrpis ako hoces rezultate ali ja jednostavno ne mogu da popijem 2merice whey+4merice dex jer meni je problem i sam whey.
Prvo je pitanje postoji li neki novi whey koji odgovara onim starim poput ultimate nutrition whey-a (bez ukusa),  u to vreme(negde 96'-99') kad sam ga pio a popio sam sigurno jedno 30kg ja sam  ga zvao strugotina ali u poredjenju sa ovim danasnjim(u zadnje vreme sam probao designer, univerzal ultra whey pro, optimum 100%) on je meni curetina na zaru :), znaci ima li neki kvalitetan whey nek bude gorak, kisao, ljut :) samo da ne bude sladak.
Drugo pitanje je molba ko moze da kaze jos neki predlog kao zamenu za dex za posle treninga, suvo grozdje je mnogo prijatnije od dex ali mozda ima nesto sto jos vise prija.


imas ISO-100 , a za ove bez ukusa imas weiderov CFM whey protein , ja za ove znam

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #79 poslato: Januar 04, 2006, 11:21:00 posle podne »
Uzmi ISO-100 od Dymatiza i sigurno se neces pokajati sto se tice i kvaliteta i ukusa!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #80 poslato: Januar 04, 2006, 11:24:24 posle podne »
Citat: BORIS
Uzmi ISO-100 od Dymatiza i sigurno se neces pokajati sto se tice i kvaliteta i ukusa!


ma da to je najbolji whey koji moze da se kupi kod nas a ujedno i jedini hidrolizat u prodaji kod nas

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #81 poslato: Januar 04, 2006, 11:25:46 posle podne »
Potpuno se slazem sa tobom Markoni!

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #82 poslato: Januar 05, 2006, 01:19:16 pre podne »
Hvala na odgovorima, nisam probao ISO-100, znam da ga reklamiraju kao hidrolizat Zero Carb ali i pod pretpostavkom da je 0%UH tu je aspartam i prirodni i vestacki ukusi tako da opet moze ukus da bude jako sladak. To mi je kao Coca-Cola light, nema secera i ima jako malo kalorija ali joj ukus 3puta sladji nego regularne Coca-Cole.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #83 poslato: Januar 05, 2006, 07:14:05 pre podne »
Citat: rush
Hvala na odgovorima, nisam probao ISO-100, znam da ga reklamiraju kao hidrolizat Zero Carb ali i pod pretpostavkom da je 0%UH tu je aspartam i prirodni i vestacki ukusi tako da opet moze ukus da bude jako sladak. To mi je kao Coca-Cola light, nema secera i ima jako malo kalorija ali joj ukus 3puta sladji nego regularne Coca-Cole.


ma ne ukus je veoma blag , bar meni

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #84 poslato: Januar 05, 2006, 07:49:31 pre podne »
Citat: rush
Hvala na odgovorima, nisam probao ISO-100, znam da ga reklamiraju kao hidrolizat Zero Carb ali i pod pretpostavkom da je 0%UH tu je aspartam i prirodni i vestacki ukusi tako da opet moze ukus da bude jako sladak. To mi je kao Coca-Cola light, nema secera i ima jako malo kalorija ali joj ukus 3puta sladji nego regularne Coca-Cole.
...uzmi onda ISO-100 od vanile....potpuno je bez okusa premda pise okusa vanile,,,ili WEIDER CFM whey....meni je odvratnog ukusa ali ako volis gorki,eto ti resenje....takodjer vanilu....i nije mi jasno kako ti je DESIGNER sladak..ja sam ga pio i meni je odvratno gorak...imao sam jagodu..a takodjer ti preprucujem LABRADU V-60...ja sam pio od jagode i meni nije ni priblizno sladak kao ostali proteini...mislim da je gorila vanila :wink:  :wink: ,resenje koje trazis...

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #85 poslato: Januar 05, 2006, 10:09:35 pre podne »
LABRADA PRO V 60 je takodje strava ukusa i nije uopste presladak.A sto se tice ISO-100 nema veze sa tom slatkocom koju poredis sa coca-colom!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #86 poslato: Januar 05, 2006, 10:14:30 pre podne »
Citat: BORIS
LABRADA PRO V 60 je takodje strava ukusa i nije uopste presladak.A sto se tice ISO-100 nema veze sa tom slatkocom koju poredis sa coca-colom!
...LABRADA GORILLA VANILA...mmmmmmmm

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #87 poslato: Januar 05, 2006, 10:24:56 pre podne »
LABRADA ima ukus Ice Cream Vanilla i to je strava!

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #88 poslato: Januar 05, 2006, 10:27:54 pre podne »
Dobio sam prave odgovore jos sam se i nasmejao, sta jos covek moze da trazi od foruma :).
Za PWM cu da uzmem ISO-100, Labradu sam i ja razmisljao da uzmem da pravim MRP za posao, do sada sam mesao whey i mlevene ovsene pahuljice, sad cu uzeti V60 umesto whey-a, ako se ne varam tu ima i albumina i kazeina tako da je sigurno bolji izbor za MRP.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #89 poslato: Januar 05, 2006, 10:31:23 pre podne »
Upravo tako! Dobar izbor! Samo uzmi razlicit ukus za ISO-100 i za Pro V60 da ti ne dosadi!