April 23, 2024, 08:03:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop predao meč Dos Santosu  (Pročitano 13915 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #15 poslato: Septembar 21, 2009, 09:19:01 pre podne »
ja ipak vjerujem i nadam se da ce se mirko vratiti u sljedece 2 borbe :)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #16 poslato: Septembar 21, 2009, 01:36:23 posle podne »
Ako ikad to namerava da uradi...sad mu je vreme...odradi li jos koju borbu ovako, kraj price....

Evo njegove izjave nakon borbe...

"Nestalo je gladi za pobjedama. Postao sam ziheraš, nisam više spreman na rizik. Zahvaljujem svima koji su me podržavali, svima koji su navijali za mene", poručio je Mirko u izljevu emocija nakon poraza od Cigana.

Kao i...

"Možda su u pravu oni koji kažu da sam za staro željezo. Očito je da ne mogu probiti psihološku barijeru u oktogonu. Osim toga, iza mene je 20 godina spartanskog treniranja, došlo je i do zamora materijala. Godine su me sustigle, pojelo me zasićenje", izjavio je Mirko za Jutarnji te narodskim rječnikom objasnio: "Zajeb'o sam i gotovo."

"Već dva desetljeća osjećam se kao na vojnom roku. Svako jutro ustajem u šest i ne prestajem sa sportskim aktivnostima do navečer. Zaželio sam se civilnog života. Ulazim u kavez, a razmišljam o ribolovu u Privlaci. Tako se ne može pobijediti.

Dos Santos me pogodio šakom u oko i rasjekao mi kapak. Krv i znoj sasvim su mi pomutili vidno polje, stajao sam sam poput slijepca u kavezu. U jednom trenutku na kraju borbe zamijenio sam suca i suparnika. Kasnije se pokazalo da mi je od udarca pukla unutarnja stijenka kapka. U svlačionici su me zašili s četiri šava", opisao je Mirko događaje u oktogonu te dodao kako nije sam predao meč, iako se čini drugačije.

"Ne, nisam predao borbu, niti sam zatražio od suca da prekine. Bila je to njegova odluka. Ali on bi svakako pobijedio na bodove. Jednostavno, on je mlađi, gladniji i motiviraniji. Više je želio pobijediti", pošteno je zaključio Mirko Filipović u razgovoru za Jutarnji.
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2009, 01:51:51 posle podne The_Bulldog »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #17 poslato: Septembar 21, 2009, 05:08:51 posle podne »
sve je ovo ok,,ali ne razumem kako ovo moze da izjavi posle njegovih izjav da ce umreti pokusavajuci uzeti ufc pojas,,da nije star i da ce to svim dokazati i jos takvih par izjava to su sada po meni bile sve marketinske izjve da zaradi jos bolje i da se tek tada povuce,,.ma ide on u pm
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #18 poslato: Septembar 21, 2009, 05:49:55 posle podne »
ma ide on u pm

 :D :D  Ma, pusti ga...njemu je sad teze nego nama  ;)

Zivi bili, pa videli sta ce biti...sigurno mu zelimo svako dobro...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #19 poslato: Septembar 21, 2009, 06:43:26 posle podne »
ma ide on u pm

 :D :D  Ma, pusti ga...njemu je sad teze nego nama  ;)

Zivi bili, pa videli sta ce biti...sigurno mu zelimo svako dobro...
sta da ti kazem,,sad su me vise iznervirale izjave njega i njegovog trenera koji je rekao da su podcjenili dos santosa ,,pa kako su ga podcjenili jbt od 9 porbi covek pobedio 8 ja msm i to 6 nakautom pa kako ce ga podcjeniti ..i izjavio je nda je najverovatnije kraj karijere njegove,,..pa sad je nejlakse prekonut,,sta je sa njegovim fanovima i ljudima koji su verovali u njega...to je trebao uraditi pre al turka pre konga overima ali NE MORAO JE ZARADITI PARA !!!mozete sada mislit da ja nisam verovao u njega ili da nisam pravi fan ili sl,,ali on je dokazao sta je dokazao ...govorio jedno a u oktagonu radio drugo pravio budalu od njegovih mnogobrojnih fanova....dok mi ne dokaze suprotno ovo je moje misljenje ...a znate kako mi moze promeniti misljenje!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #20 poslato: Septembar 21, 2009, 06:52:05 posle podne »

http://sport.dnevnik.hr/clanak/cro_cop/cro-cop-ovo-je-najvjerojatnije-kraj.html  ovde ijavljuje da ce se najverovatnije zavrsiti njegova karijera i izlazaka sa aerodroma

http://sport.dnevnik.hr/clanak/cro_cop/mirkov-trener-promaseni-treninzi-i-podcijenjivanje-protivnika.html   a ovde njegov trener prica o podcjenjevanju dos santosa,i da nije problem u psihi nego u nacinu treniranja pa dobro jutro 


http://www.croring.com/sadrzaj.asp?ContentID=2400&what=Kolumne+..+OSVRT+NA+ME%C8-Nema+veze.+Idemo+dalje  a ovo je veoma dobar clanak o svemu i veoma je realan


kada bi se popravile stvari iz navedenog clanka i kad bi on imao motivaciju i zelju da se dokaze sve bi bilo ok..ali mislim da od toga nema nista ...daj boze da se varam...kad su mi posle poraza od konga i overima pricali o ovom na forumima ja sam govorio vratice se on..ali ne njemu je dosadilo vise trenirati ustajati u 6 i borbe...jednostavno nema vise volje za mma i sve sto dolazi uz to!@!!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #21 poslato: Septembar 24, 2009, 04:39:52 posle podne »
"Cro Cop" u penziji


                                                         

Mirko Filipović, poznatiji kao "Cro Cop", hrvatski borac u K1, odlučio je da se u svojoj 35. godini povuče iz tog sporta.

On je nedavno poražen od Juniora Dos Santosa u Dalasu. Odmah posle tog meča odlučio je da se više ne takmiči, prenose hrvatski mediji vest .On ističe da je odluka konačna i da neće više biti povratka u ring. „Nemam više motiva i vreme je da odem. Hvala vam svima na podršci koju ste mi pružali“, rekao je Filipović.

Njegov menadžer Zvonimir Lučić dobio je nalog da raspusti Mirkov stručni tim, ali nije hteo da potvrdi odluku o povlačenju.

„Istina je da sam raspustio tim. Mirko će definitivnu odluku o ostanku ili povlačenju doneti u narednim danima. Mora pustiti da mu se sve slegne i da hladne glave dobro o svemu razmisli“, rekao je Lučić.

Popularni "Cro Cop" počeo je profesionalnu karijeru u kik boksu, a u MMA je odradio 35 borbi i ostvario 25 pobeda.


Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #22 poslato: Septembar 24, 2009, 04:49:20 posle podne »
Veliki obrat: Mirko ipak ostaje u UFC-u?!

Novi preokret u slučaju Cro Cop. Nakon niza izjava koje su nedvosmisleno potvrđivale Mirkov prestanak profesionalne sportske karijere, evo i nove koja  će razveseliti sve poklonike lika i djela Mirka Filipovića.

"Izjavu o prekidu karijere dao sam vruće glave. Sada mogu reći da konačnu odluku još nisam donio ali zaista bih želio odraditi još te dvije ugovorne borbe u UFC-u" – rekao je Mirko predstavnicima nekih hrvatskih medijia.
Otkrio je i svoju intimnu želju da se prije umirovljenja još jednom pojavi u japanskom ringu po K-1 pravilima.
 
Unatoč svemu, ovo je ipak dobra vijest.

Više informacija uskoro…

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #23 poslato: Septembar 24, 2009, 04:54:31 posle podne »
Cim ni on ne zna sta ce....isto mu se pise i sledece borbe...Verujem da ga je pogodo nacin na koji ga je dobio Santos, ali ako si sampion..cuti i bori se, a ne nalazi opravdanja u izgovorima...tipa mladji je...zedan borbe..ustajem tolike godine ujutru, nemam vise motivaciju...i sl.

Mislim da je to rekao iz dubine duse, kao i da ce lose proci, ako nastavi...A ako proradi inat? E, vec onda je sve vec moguce...

Van mreže trilian66

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 04, 2009, 09:54:37 posle podne »
Mirko je danas bio gost kod Stankovića u emisiji "Nedeljom u 2". Nikad ga nisam gledao u nekoj emisiji ovog tipa, ali jednom rečju - čovek je ljudina. Na koji način je pričao o prilično osetljivim temama, kako je pričao o svom omiljenom glumcu pokojnom Danilu Bati Stojkoviću, na koji način ga je upoznao, o svojim omiljenim filmovima ("Maratonci trče počasni krug", "Balkanski špijun" i "Ko to tamo peva"), ono je prava slika kako se pozitivno razmišlja i priča. Na kraju emisije, Mirko je odglumio monolog Bili Pitona (Zoran Radmilović) iz "Maratonaca".

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #25 poslato: Novembar 14, 2009, 12:26:59 pre podne »
joj boze.veliki sam fan mirka,pratim ga dugo vremena...ne  mogu da verujem kada gledam njegove brobe od pre 2-3 godine kada je osvojio onaj turnir kada je za jedno vece samljeo silvu i onog apotekara barneta !pa tada se igrao u vrticu sa ovakvim kao sto je dos santos,al turk,kongo,overim...tada je bio fedor br 1 pa filipovic na drugom mestu!covece samo je dosta spomeniti cinjenicu da se borio sa fedorom u 3 runde i izgubio u tjesnoj odluci sudaca a i fedor je izjavio da mu je to bio najtezi mec u karijeri i da ga niko nije toliko puta udario!sto jest jest,moram biti realan i fedor bi ga sad pojeo za dorucak...gledam neke clipove na utubeu mirko napada,nema povlacenja,u jednom tadasnjom mecu pokazao je vise nego u ovih 5-6 u ufc,i stvarno mi je zao zbog toga,,...izjavio je u n ekom interviju pre 2-3 dana je raspustio crocop tim,pokrajac je otisao negde sporazumnom,onaj zizanjic je isto ostisao,ostao samo on i jos neki sparing partner,rekao je da terenira jednom dnevno ,i da se vise ne oseca zasiceno i umorno..ne znam ako ne pokaze sada na ufc 110 protiv ben rotvela msm da mu je karijera gotova i da se treba povuci,jbg zao mi je al nema druge ako ne nadje motiv i zelju za ovim sportom!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #26 poslato: Novembar 14, 2009, 12:51:03 pre podne »
Moje misljenje da je Mirko imao lose savetodavce oduvek!!!

Bio je u K1.Koga je tamo pobedjivao?Ako se ne varam: Piter Aerts, Mark Hunt, Remi Bonjaski,Dzerom le Baner,Mussasi,Fajtosa i za minut i po Bob Sapa(koga su btw svi tamburali ali niko tako ekspresno ;) )!!!Jedino ga je tukao redovno Ernest Hust.A znamo ko je to i da veceg od njega K1 jos nema!

Od 21-26godine!!!A karijeru je zapoceo kao amaterski bokser...
Ne znam, da je ostao u K1 do danas ko bi ga znao,jbg mozda  je moje misljenje navijacko
ali nerviram se zbog svega sto se sad dogadja oko njega pa rekapituliram... 8)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #27 poslato: Novembar 14, 2009, 01:04:52 pre podne »
Moje misljenje da je Mirko imao lose savetodavce oduvek!!!

Bio je u K1.Koga je tamo pobedjivao?Ako se ne varam: Piter Aerts, Mark Hunt, Remi Bonjaski,Dzerom le Baner,Mussasi,Fajtosa i za minut i po Bob Sapa(koga su btw svi tamburali ali niko tako ekspresno ;) )!!!Jedino ga je tukao redovno Ernest Hust.A znamo ko je to i da veceg od njega K1 jos nema!

Od 21-26godine!!!A karijeru je zapoceo kao amaterski bokser...
Ne znam, da je ostao u K1 do danas ko bi ga znao,jbg mozda  je moje misljenje navijacko
ali nerviram se zbog svega sto se sad dogadja oko njega pa rekapituliram... 8)
Amateur kickboxing record.Total 45,Wins 40,By knockout 31,Losses 5
MMA record,Total 35,Wins 25,By knockout 19,By submission 3,By decision 3,Losses 7,by knockout 2,By submission 2,By decision 3,Draws 2,No contests 1
Kickboxing recordTotal 26,Wins 19 By knockout 11 Losses 7 By knockout 4

posle ovakog rekorda u njegovoj karijer nadje se neki balavac ili neko stariji da ga pljuje a ti cesto nisu pretrcali duze od 50 metara,,
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #28 poslato: Novembar 14, 2009, 01:15:45 pre podne »
evo jedan highlight dok je mirko bio bio brutalan i nadam se da ce takav opet biti


http://www.youtube.com/watch?v=na0Gucw1qK0
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #29 poslato: Novembar 14, 2009, 01:17:18 pre podne »
evo jos jedan ne zna se koji je bolji clip

http://www.youtube.com/watch?v=Cs7u8INuE6c&feature=related
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates