Mart 28, 2024, 07:16:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: A sta cu  (Pročitano 27440 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #30 poslato: Maj 28, 2006, 10:53:03 posle podne »
S'obzirom da sam naisao na podrsku ostalih forumasa, ja sam resio da ponovo postavim ove slike!
Mr.big je prve obrisao, ali se nadam da ove nece dirati, a ako ih bude obrisao, ocekujem podrsku forumasha !

Mr.Big ne voli da se slika i da postavlja svoje slike, ali ja sam nekako dosao do njegovih slika i resen sam u tome da te slike stoje na ovom sajtu, nazalost on je moderator i moze da ih obrishe! Ovaj put valjda nece..

MR.BIG je napravio neverovatno transformaciju i moze svima da nam posluzi kao primer rada, discipline i jasno zacrtanog cilja.
Nishta se ne deshava preko noci, a tako ni lepo oblikovano telo.
Imajte strpljenja i koliko god da vam je losha genetika, koliko god da nesto nece da napreduje, sa pravim treningom, pravom ishranom i sa jasnim ciljem, sve ce doci na svoje mesto.

Ovo nije samo podrska bajicu, vec svima nama.
Meni je ovo impresivna transformacija i MR.BIG svima moze da nam posluzi kao uzor. Meni je ovo odlicna motivacija a verujem da je i vama, zato cu ove slike ponovo postaviti...

Mnogo mi je realnije da vidim transformaciju nekog realnog coveka nego nekog profi bildera.. koji ima uslove o kojima mi ne mozemo ni da sanjamo.

Mr.BIG je covek sa nasih prostora i ima uslove manje vishe kao i mi, i sve sto je on postigao je realno i ostvarljivo, cak i nama sa losijom finansijskom situacijom..

Samo trenirajte i postujte sva pravila vezana za ovaj sport i rezultati ce doci, ne sumnjajte u to..  

Koliko god da vam je neka partija losha ili koliko god da vam nesto ne ide po pitanju izgradnje tela, nemojte odustajati. Preispitajte neke druge stvari i trazite gresku negde druge, a ne u genetici.

Nadam se da se MR.BIG nece ljutiti , ali po njegovim slikama sa pocetka, ja mislim da su jedini njegovi geni bili za rast kose i noktiju.

A pogledajte sada ove slike ! Pogledajte jedne pa druge..
Prvi komentar mi je bio da ovo nije MR.BIG, ali na veliko razocaranje svih nas koji se vadimo na loshu genetiku, ovo je MR.BIG !

Ovo je isti onaj MR.BIG koji je nekada imao 50 kilograma !

Mnogo stvari se godinama menjalo u njegovom izgledu , ali jedna stvar u glavi, definitivno nije, a to JASNO POSTAVLJEN CILJ.

Zamislite kako je tesko bilo verovati u lepo oblikovano telo i verovati u 95 kilograma a imate 50kg !

Zamislite kako je bilo tesko ISTRAJATI U TOME !

Verovatno je i on hteo da odustane zato sto mu ne ide..  verovatno je i on hteo da napusti BODI BILDING jer 2-3 meseca nije video rezultate !
Verovatno je i on hteo da napusti mnogo toga zbog nechega..   nechega sto je stvarno i nechega sto je njegov mozak izmislio u tom trenutku.

Sto se mene tiche MR.BIG..  svaka ti cast.. ... definitivno ce tvoj primer uticati na mene.. bez obzira
sto ja mozda u ovom trenutku malo bolje izgledam nego ti tada, ali definitivno cu se posluziti tvojim primerom vere i cilja, i nadam se da cu u njemu istrajati kao i ti...

Svaki put je trnovit ali ako nesto stvarno zelimo , moramo verovati u to i rezultati ce doci..

Upuceni ste i da se ja spremam na "velik i nemoguci korak "   ali sam reshen da to uradim , i verujem u to , bash kao sto je i veliki verovao da ce imati 95 kilograma..  

Samo polako,sa jasnim ciljem i sa verom u sebe..   nemojte nikada odustati od nechega sto iskreno zelite...

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #31 poslato: Maj 28, 2006, 11:00:58 posle podne »
=D>
E saad mogu skinuti pancir, verujte nisam ocekivao ovakve reakcije, svi ste me odusevili.
Kako bi tek bilo da sam stavio sliku sa svojom privatnom maserkom.  :oops:

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #32 poslato: Maj 28, 2006, 11:05:33 posle podne »
Citat: bajic_z
=D>
E saad mogu skinuti pancir, verujte nisam ocekivao ovakve reakcije, svi ste me odusevili.
Kako bi tek bilo da sam stavio sliku sa svojom privatnom maserkom.  :oops:


Morash da razumesh da ovde niko nikoga nece da napada.
Pogotovu ljudi koji ucestvuju na ovom forumu i ljudi koji zele da ovaj forum funkcionishe i da pomaze ljudima.
Smatram se jednim od njih, zato sam ti sve to i napisao i kao primer uzeo MR-BIG-a.

Ako te nesto zanima oko treninga,ishrane ili suplementacije, ti pitaj..  i uvek ce biti neko tu da ti odgovori.

Bice nam drago da ucestvujemo u tvom napredovanju..
Mozda jednog dana tebe budemo uzeli kao primer volje.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: A sta cu
« Odgovor #33 poslato: Maj 28, 2006, 11:10:25 posle podne »
Kekka, lepo si ovo poredjao (necu brisati) i nadam se da smo i bajicu i ostalima sa slicnim problemom dali malo volje za rad i da cemo uskoro videti i njihove slike pre i sad : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #34 poslato: Maj 28, 2006, 11:11:42 posle podne »
To da su ljudi Ok na ovom forumu shvatio sam jos pre nego i sto sam postavio prvi post (negde 06. ovog meseca kad sam se uclanio) a ovo je 140, tako da smo tu nacisto, a Cika veliki (valjda mu ne smeta sto ga tako zovem) je prvi kog sam pitao nesto i dobio prave i odmerene odgovore.
A sto se tice primera da budem iskren ne verujem da cu napredovati do nekog nivoa za primer ali o tome sta se moze postici da.
A nadam se da ce tu biti moje dalje slike na uporedjivanju.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #35 poslato: Maj 28, 2006, 11:20:27 posle podne »
Citat: bajic_z

A sto se tice primera da budem iskren ne verujem da cu napredovati do nekog nivoa za primer


U ovome je srz problema... Ti neverujesh, bez obzira sto ti mi pricamo da treba da verujesh u to i da tezis ka tome.

Ja sam procitao dosta interesantnih tekstova vezanih za mentalni pristup zivotu, pa i bodi bildingu..   mozda bi nesto mogli i da prekucamo.. pa se mozda nadjesh i u tome..

Ako u nesto u startu udjesh sa verom u neuspeh, veruj mi bice neuspeh!
Sve je na tebi..

Sto je rekao Starac Tadej...   Kakve su vam misli , takav vam je zivot..

Do sada nisi verovao, ajde sada probaj da verujesh..  cisto da vidish sta ce da se desi !

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: A sta cu
« Odgovor #36 poslato: Maj 28, 2006, 11:24:11 posle podne »
Upravo o tim stvarima sam govorio u zadnjem broju X-Fitnessa, mali ali uzasno mali broj ljudi ima genetiku jednog Igora, Ronija ili Sarceva ali to nije razlog za odustajanje.

Pogledajte Pedjosove slike od pre i recite da nesto nije moguce  8)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #37 poslato: Maj 28, 2006, 11:24:50 posle podne »
Ce probamo......a ako se ikada sretnemo pojasnicu ti subjektivne i objjektivne okolnosti  a narocito subjektivne posto sebe smatram najodgovornijim, da ne davimo ostale koji udju ovde.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #38 poslato: Maj 28, 2006, 11:27:48 posle podne »
A to je valjda prvi korak razresiti sa sobom u glavi

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #39 poslato: Maj 28, 2006, 11:29:00 posle podne »
Mnogo mi se svidja sto se na forumu potencira mentalni pristup!
To je super stvar.. Mozda bi ovo trebalo da prekopiramo u neku posebnu temu...

Upravo to VELIKI...  

Ja sam tebe naveo kao primer.. ali slobodno mozemo i pedjosa..   on je josh veca transformacija nego ti, ali on je takmicar i vodi zivot prilagodjen tome.. i ljudi na njega zbog nekih predrasuda nece gledati kao na tebe..

Inache i on je adekvatan primer volje i jasnog cilja.

Jedan od ljudi za primer je i Manimal...  i pored svega on i dalje trenira i napreduje..

Mozda sam i ja jedan od primera..   svako na svoj nacin.
Ja u temu NUTRITION ne zalazim. U dodaci ishrani jako retko..     meni su te stvari nedostizne..  
Ja treniram 2-3 godine a sada prvi put u zivotu pijem whey...  ali to nije razlog da odustanem i da ne verujem u sebe..

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #40 poslato: Maj 28, 2006, 11:32:23 posle podne »
Ali zar to nije, mada bas nisam pogodan da to kazem, ako hoces nesto postici prvo resi sa sobom u glavi pa eto uspeha, eto i ja uspevam to sebi da objasnim

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #41 poslato: Maj 28, 2006, 11:35:43 posle podne »
Citat: bajic_z
Ali zar to nije, mada bas nisam pogodan da to kazem, ako hoces nesto postici prvo resi sa sobom u glavi pa eto uspeha, eto i ja uspevam to sebi da objasnim


Ne razumem sta si hteo da kazesh..?

Ti cilj ne mozesh da postavish a da ne reshish sa sobom u glavi...

Jer ako si postavio cilj, a nisi resio sa sobom i svojom glavom, onda to nije cilj, nego zabluda...   ili zelja da se u tom trenutku ima neki cilj.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: A sta cu
« Odgovor #42 poslato: Maj 28, 2006, 11:39:26 posle podne »
Upravo kazem LAKU NOC MORAM USTATI U 6 PA NA POSAO OPET SAM ZAGINUO SA VAMA DVOJCOM DO SKORO 2  JOS JE FALILA SEXY PA BI GRUPNJAK BIO KOMPLETAN KAO I PROSLI PUT U DRUGOM TOPICU!!!!!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: A sta cu
« Odgovor #43 poslato: Maj 28, 2006, 11:41:39 posle podne »
Citat: bajic_z
Upravo kazem LAKU NOC MORAM USTATI U 6 PA NA POSAO OPET SAM ZAGINUO SA VAMA DVOJCOM DO SKORO 2  JOS JE FALILA SEXY PA BI GRUPNJAK BIO KOMPLETAN KAO I PROSLI PUT U DRUGOM TOPICU!!!!!!


Haha :)
Upravo sam krenuo da ti kucam poruku, da idesh da spavash !
Nema razloga da budesh budan ako ne morash !
Znash ti kako bi ja sada spavao.. da mogu ! Grrr...  
Ali dobro.. josh 8 sati i idem ja u krevet  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: A sta cu
« Odgovor #44 poslato: Maj 28, 2006, 11:57:26 posle podne »
bajicu, nemoj da si lego gladan!!