Jun 01, 2024, 06:58:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 247093 puta)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #375 poslato: Avgust 08, 2011, 06:00:53 posle podne »
ZATO JA KAŽEM DA SMO GOVNA I DA SMO TU GDE JESMO I SAMO SEREMO I PIŠAMO JEDNI PO DRUGIMA ALI BRE LJUDI GLEDAJTE SVOJA POSLA I RADITE SVOJU BAŠTU VAŠE DVORIŠTE I VAŠ ŽIVOT, A DOKLE TA SUJETA VIŠE....UVEK ĆE BITI DOBAR JE BAKIĆ ALI.... I UVEK ALI...I UVEK IMA DUŠMANA KOJI ĆE SVAKU MEDALJU GLEDATI SA ONE STRANE KOJA IM ODGOVARA I SAMO NJIMA, ZATO I NIKAD NEĆETE USPETI DOK GOD GLEDATE DRUGE, A NE I SEBE...LJUDI, SRBI, GDE VAM JE RAZUM???
KO OVDE UOPŠTE PRIČAO O TOME, A ŠTO NE PITAŠ ĐOKOVIĆA, ČAVIĆA...FUDBALERE MANEKENE I OSTALU ESTRADU,ŠTA ONI UZIMAJU,...E MOJ DRUZE SRAMOTA JE TO ŠTO KAD VIDIŠ BAKIĆA KAŽEŠ HEMIJA A NE PITAŠ SE KOLIKO TRUDA, VOLJE, HRANE, ZNOJA, PARA VEĆ TAKO PRIČAŠ...U SVAKOM SLIČAJU HVALA TI NE MOGU NI SVI DA ME VOLE, AL BAR ZNAM KO SU MI NEPRIJATELJI...
Prvo da se zahvalim na komplimentu i ovom lepom komentaru...ne znam da li pratite moju karijeru ali evo opet ću ponoviti, možda zvuči pomalo čudno i ludo ali svi koji me bolje poznaju znaju da je istinito. Imam srecu pa posedujem zaista dobar i brz metabolizam i odličnu genetiku tako da u masi jedem sve što volim a to je junk ono zabranjeno za nas...to mi pomaže i daje mi snagu da ponovo budem na dijeti i spremam se za takmičenja. Nisam od onih koji žive ovo 365dana u godini 24/7 jer bih poludeo od smrdljive piletine jaja i ribe!!!
Volim život da izlazim da se zezam i probovodim...znam da ovim razbijam tabu i predradsude ali kad treba da se spremam onda stisnem 8 nedelja i nema greske i varanja i zezanja...iako će me mnogi kritikovati ja ću reći pogledajte jednog od najboljih ikada po meni mog velikog idola KEVIN LEVRONA čovek koji je dokazao da sve moze kad se hoce....pa evo i mene u Srbiji.
Ipak da mi  živimo od ovog sporta razumeo bih sav taj fanatizam i mučenje sebe svoje glave i tela kao ubedio sam sebe da je piletina zdrava i dobra i , samo to jedem, a gde je tu razum, alo bre ima i nešto sladje od toga i lepse i normalnije, jedite sve ali uravnotezeno...

Bravo Bakicu, pametno zboris. Treba sacuvati i um i tijelo od bodybuildinga.

Samo uz sve ovo treba napomenuti i steroide, da se neko nautal nebi se zaletio... nista lose, ali toliko da se zna...
E da nam nisi rekao ne bismo znali... genije.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #376 poslato: Avgust 08, 2011, 06:02:57 posle podne »
Hvala puno na podršci ipak si ti shvatio suštinu
Hardcore : Eat, Work, Sleep. :)
E da nam nisi rekao ne bismo znali... genije.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #377 poslato: Avgust 08, 2011, 06:09:43 posle podne »
VLADANE ZAISTA CENIM SVAKI TVOJ POST PA I OVAJ, DRAGO MI JE DA DELIMO ISTO MIŠLJENJE....IPAK JE OVAJ SPORT VEOMA BOLESTAN AKO SE ODE ZAISTA DUBOKO, A NE ISPLATI ONDA DZABA SVE, NEMA SHVRHE, ZATO UMETNOST JE UNOVČITI BB KAO ŠTO JE UMETNOST NAPRAVITI LEPO TELO.
HVALA NA PODRŠCI, BICE MI ZADOVBOLJSTVO DA SE UPOZNAMO JEDNOM.
Prvo da se zahvalim na komplimentu i ovom lepom komentaru...ne znam da li pratite moju karijeru ali evo opet ću ponoviti, možda zvuči pomalo čudno i ludo ali svi koji me bolje poznaju znaju da je istinito. Imam srecu pa posedujem zaista dobar i brz metabolizam i odličnu genetiku tako da u masi jedem sve što volim a to je junk ono zabranjeno za nas...to mi pomaže i daje mi snagu da ponovo budem na dijeti i spremam se za takmičenja. Nisam od onih koji žive ovo 365dana u godini 24/7 jer bih poludeo od smrdljive piletine jaja i ribe!!!
Volim život da izlazim da se zezam i probovodim...znam da ovim razbijam tabu i predradsude ali kad treba da se spremam onda stisnem 8 nedelja i nema greske i varanja i zezanja...iako će me mnogi kritikovati ja ću reći pogledajte jednog od najboljih ikada po meni mog velikog idola KEVIN LEVRONA čovek koji je dokazao da sve moze kad se hoce....pa evo i mene u Srbiji.
Ipak da mi  živimo od ovog sporta razumeo bih sav taj fanatizam i mučenje sebe svoje glave i tela kao ubedio sam sebe da je piletina zdrava i dobra i samo to jedem, a gde je tu razum, alo bre ima i nešto sladje od toga i lepse i normalnije, jedite sve ali uravnotezeno...

Bravo Bakicu, pametno zboris. Treba sacuvati i um i tijelo od bodybuildinga.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #378 poslato: Avgust 08, 2011, 06:12:19 posle podne »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #379 poslato: Avgust 08, 2011, 06:23:12 posle podne »
ZATO UMETNOST JE UNOVČITI BB KAO ŠTO JE UMETNOST NAPRAVITI LEPO TELO.

BRAVO ! i bravo za ono izrečeno za tvoje mas pripreme ;)

Što ti reče jednom prilikom: "svi me pitaju šta uzimam od AAS a niko me nepita koliko znoja, dijete, truda..." (parafriziram)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #380 poslato: Avgust 08, 2011, 06:56:25 posle podne »
Niko ne porice znoj, dijte, trud... al izgleda eto da neki poricu steroide i njihovu pomoc u svemu tomu, nekazem da su sveti gral i da sportisti tu gdje jesu zahvaljujuci steroidima, svi znamo koliko je potrebno truda, ali isto tako i da steroidi pomazu...

Isto sam komentarisao i na Pionesinom postu, svi se kao hrane "prosjecno", a izgledaju nadprosjecno, pa jbg.

A ovo za neprijateljstvo, pa ja te covjece ni neznam, kako mogu opste da te mrzim ili vidim kao neprijatelja, misim no comment.

Ako sam bilo cime prejerao u mojim izjavama, izvinjavam se svima, koji su tako shvatili!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #381 poslato: Avgust 08, 2011, 11:39:10 posle podne »
SAMO TI OPUŠTENO I GURAJ SVOJU PRIČU UZIMAJ STEROIDE I VIDI DOKLE ĆEŠ STIĆI A MENE PUSTI DA RADIM ONO ŠTO NAJBOLJE ZNAM!
SVI PRIČAJU TO ZATO ŠTO JE TAKO UVEK SAM GOVORIO
1. HRANA 70%
2. TRENING 10%
3. ODMOR 10%
4. OSTALO(DODATCI,SUPLIMENTI....) 10%
= USPEH 100%

A DOK GOD BUDES RAZMIŠLJAO TAKO JBG TOLIKO....
PIŠI TI I VREĐAJ KOGA GOD PIONESU OVOG ONOG-SAMO MENE ZAOBIĐI, AKO NEĆEŠ NEŠTO DA NAUČIŠ I PITAŠ ONDA NE PROVOCIRAJ...SVI MI ZNAMO KAKAV JE OVO SPORT I BEZ ČEGA NE MOŽE, JA PRVI NIKAD NISAM TO POREKAO I PRIČAO DA SAM BOGOM DAN I OBDAREN I OVAKAV OD POPARE,ALI OČIGLEDNO NISI PRATIO MOJ RAD I ZATO TE MOLIM KAO ČOVEK I SPORTISTA NE OBRAĆAJ MI SE VIŠE. I NIKAD NISAM REKAO DA NEKO TREBA DA UZIMA HEMIJU JER JE TO NUŽNO ZLO I SEKTA I SMATRAM DA NIKO AMA NIKO KO NEMA TAKMIČARSKE AMBICIJE NE TREBA DA POMISLI NA TO A KAMOLI DA UZME, TO SE ODNOSI I NA TEBE OSIM UKOLIKO NE ZELIS DA SE PROBAS NA BINI I VIDIS DA NI HEMIJA NIJE ČAROBNI ŠTAPIĆ KOJIM PUKNEŠ I ZAMISLIŠ ŽELJU I ONA SE OSTVARI...TOLIKO OD MENE
I JOŠ BIH TE ZAMOLIO DA MI NE KVARIŠ TEMU I IME OVIM GLUPIM POSTOVIMA I RENOME UGLEDNOG SPORTISTE REPUBLIKE SRBIJE.
HVALA.
SPORTSKI POZDRAV, Lepomir Bakić
Niko ne porice znoj, dijte, trud... al izgleda eto da neki poricu steroide i njihovu pomoc u svemu tomu, nekazem da su sveti gral i da sportisti tu gdje jesu zahvaljujuci steroidima, svi znamo koliko je potrebno truda, ali isto tako i da steroidi pomazu...

Isto sam komentarisao i na Pionesinom postu, svi se kao hrane "prosjecno", a izgledaju nadprosjecno, pa jbg.

A ovo za neprijateljstvo, pa ja te covjece ni neznam, kako mogu opste da te mrzim ili vidim kao neprijatelja, misim no comment.

Ako sam bilo cime prejerao u mojim izjavama, izvinjavam se svima, koji su tako shvatili!

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #382 poslato: Avgust 09, 2011, 04:37:41 pre podne »
vlado druze ti zivis u nekoj iluziji da ako uzimas steroide i jedes junk, da ces biti u formi kao sto je bakic u off-u ..
covek jednostavno ima tu srecu da ima brz metabolizam i bio na hemiji ili ne njemu se nece lepiti kao nekom drugom. Pa svi znamo primere ljudi koji jedu junk po ceo dan, a izgledaju kao kosturi.
Drugo, Bakic nije napisao sta i koliko jede .. ne verujem da je to nesto tipa ujutru burek i jogurt, za rucak pasulj, uvece pizza. Vec verovatno uz neku mesinu pojede i hleb, ako mu se jede sladoled pojesce sladoled, ako izadje uvece nece sigurno na splavu da pije colu zero, a posle izlaska naravno ujutru mora da se pojede nesto u gradu  ;D ;D ili odes negde u goste i neces da popijes pice jer sadrzi secer ... itd. jednostavno, posle nekog vremena bi pukao i verovatno batalio celu pricu oko tereretane.
Naravno postovanje i za ljude koji zive bodybulding zivot kroz celu godinu, i ja sam jedan od njih, s' tim da se ne opterecujem oko svake sitnice, vec je to vise fazon jedem cisto, ali ako mi se jede neki junk, jescu ga.
Ne znam da li znas ko je Neven Corak? ako ne znas vidi na googlu
Njega su pre par godina pitali na jednom forumu kako se hrani u masi, i on je odgovorio vrlo zanimljivo ..


C/P Neven Corak

Citat
Sto se tice mog kalorijskog unosa u izvansezoni (tj. masi) moram reci da nema poima (nagadjam barem 8000-9000 kcal).

Jedem tako da nikada nisam gladan i sto cesce, rekao bih barem 5-7 solidnih obroka u toku dana (tu ubrajam i proteinske napitke 1-3 dnevno).

Cesto se i prejedem, uzivam u slatkoj hrani bez ustrucavanja (kolaci, sladoled, cokolada i sl), ali STRIKTNO PAZIM da uzimam barem 300 grama proteina dnevno (pa i kudikamo vise).

Nastojim da mi svaki obrok ima BAREM 40 grama visokovrijednih proteina.

Ugljikohidrate NE BROJIM NIKADA, a masti UVIJEK izbjegavam u pretjeranoj kolicini. U definiciji masti izbjegavam radi unosa energije, a u masi jer mi tesko padaju na zeludac i usporavaju probavu.

Da li takvom prehranom u izvansezoni nakupim i malo nepotrebne masti - APSOLUTNO TOCNO!

Ali kada stavim na vagu sto mi se vise isplati od slijedece dvije mogucnosti:

1) tijekom svih 8 mjeseci izvansezone (mase) paziti sto jedem i stalno evidentirati svaki zalogaj da bi nakupio mozda 5 kg masti manje, ILI

2) poceti dijetu par tjedana ranije i kompenzirati suvisak od par kila masti, a tijekom svih 8 mjeseci izvansezone (mase) biti relativno opusten i uzivati u zivotu,

ja biram drugu opciju jedem bez opterecenja i radim malo duzu dijetu (posebno ako nastupam samo u jednom periodu godisnje, dok cesce nastupanje zahtjeva ipak malo vise paznje, ali niti tada ne pretjerujem tijekom mase).

Osobno vjerujem u SVE ili NISTA. Ako sam na dijeti, onda sve stavljam pod striktnu kontrolu i trpim sve sto s time dolazi, a ako nisam dajem si dusi i tjelu mira.

Da li ce neki bodybuilderi ovo shvatiti "uvredom bodybuilding religije", siguran sam da hoce, ali ja ne kazem "idemo svi mojim putem" vec iskljucivo "ja to tako radim, a vama kako pase".



Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #383 poslato: Avgust 09, 2011, 04:42:41 pre podne »
zaboravio sam da kazem, da je Neven u masi imao oko 140 prilicno masnih kila, a takmicarskih oko 110kg
I da mu dijeta nije trajala kao Bakicu 8 nedelja, vec duplo vise.
A zamisli, koristio je steroide :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #384 poslato: Avgust 09, 2011, 12:05:38 posle podne »
SAMO TI OPUŠTENO I GURAJ SVOJU PRIČU UZIMAJ STEROIDE I VIDI DOKLE ĆEŠ STIĆI A MENE PUSTI DA RADIM ONO ŠTO NAJBOLJE ZNAM!
SVI PRIČAJU TO ZATO ŠTO JE TAKO UVEK SAM GOVORIO
1. HRANA 70%
2. TRENING 10%
3. ODMOR 10%
4. OSTALO(DODATCI,SUPLIMENTI....) 10%
= USPEH 100%

A DOK GOD BUDES RAZMIŠLJAO TAKO JBG TOLIKO....
PIŠI TI I VREĐAJ KOGA GOD PIONESU OVOG ONOG-SAMO MENE ZAOBIĐI, AKO NEĆEŠ NEŠTO DA NAUČIŠ I PITAŠ ONDA NE PROVOCIRAJ...SVI MI ZNAMO KAKAV JE OVO SPORT I BEZ ČEGA NE MOŽE, JA PRVI NIKAD NISAM TO POREKAO I PRIČAO DA SAM BOGOM DAN I OBDAREN I OVAKAV OD POPARE,ALI OČIGLEDNO NISI PRATIO MOJ RAD I ZATO TE MOLIM KAO ČOVEK I SPORTISTA NE OBRAĆAJ MI SE VIŠE. I NIKAD NISAM REKAO DA NEKO TREBA DA UZIMA HEMIJU JER JE TO NUŽNO ZLO I SEKTA I SMATRAM DA NIKO AMA NIKO KO NEMA TAKMIČARSKE AMBICIJE NE TREBA DA POMISLI NA TO A KAMOLI DA UZME, TO SE ODNOSI I NA TEBE OSIM UKOLIKO NE ZELIS DA SE PROBAS NA BINI I VIDIS DA NI HEMIJA NIJE ČAROBNI ŠTAPIĆ KOJIM PUKNEŠ I ZAMISLIŠ ŽELJU I ONA SE OSTVARI...TOLIKO OD MENE
I JOŠ BIH TE ZAMOLIO DA MI NE KVARIŠ TEMU I IME OVIM GLUPIM POSTOVIMA I RENOME UGLEDNOG SPORTISTE REPUBLIKE SRBIJE.
HVALA.
SPORTSKI POZDRAV, Lepomir Bakić
Niko ne porice znoj, dijte, trud... al izgleda eto da neki poricu steroide i njihovu pomoc u svemu tomu, nekazem da su sveti gral i da sportisti tu gdje jesu zahvaljujuci steroidima, svi znamo koliko je potrebno truda, ali isto tako i da steroidi pomazu...

Isto sam komentarisao i na Pionesinom postu, svi se kao hrane "prosjecno", a izgledaju nadprosjecno, pa jbg.

A ovo za neprijateljstvo, pa ja te covjece ni neznam, kako mogu opste da te mrzim ili vidim kao neprijatelja, misim no comment.

Ako sam bilo cime prejerao u mojim izjavama, izvinjavam se svima, koji su tako shvatili!

Sve se ovo moze i bez caps locka, smiri se malo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #385 poslato: Avgust 09, 2011, 01:05:48 posle podne »
Citat
E MOGU NI SVI DA ME VOLE, AL BAR ZNAM KO SU MI NEPRIJATELJI

buraz opusteno
ovo sto sam kvotao ti je sjajno
samo nemoj da ti se dese dupeuvlakaci ,poltorni i ulizice pa da zasnas u stvari da su ti citav zivot bili neprijatelji a da su glumili da su dobri sa tobom samo zasto sto si to ti ili sl KAO STO SE MENI DESILO
samo sva sreca pa ti misevi i dalje su misevi i ceo zivot ce ostati misevi i gledaj sa te strane da ti ne mogun ista osim sto ce malo da grickaju ponekada..

samo opusteno i sibaj buraz

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #386 poslato: Avgust 09, 2011, 10:55:59 posle podne »
HVALA VELIKI ŠAMPIONE PEĐA I PRE SVEGA NA SVEMU DO SADA I PODRŠCI, JER TI SI SVE OVO DAVNO PROLAZIO I POSTAVLJAO STANDARDE U OVOM SPORTU, OSETIO NA SVOJOJ KOŽI I TELU I GLAVI
ALI SAMO JAKI OSTAJU I OPSTAJU ŠTO SI TAKOĐE TI DOKAZAO...
Citat
E MOGU NI SVI DA ME VOLE, AL BAR ZNAM KO SU MI NEPRIJATELJI

buraz opusteno
ovo sto sam kvotao ti je sjajno
samo nemoj da ti se dese dupeuvlakaci ,poltorni i ulizice pa da zasnas u stvari da su ti citav zivot bili neprijatelji a da su glumili da su dobri sa tobom samo zasto sto si to ti ili sl KAO STO SE MENI DESILO
samo sva sreca pa ti misevi i dalje su misevi i ceo zivot ce ostati misevi i gledaj sa te strane da ti ne mogun ista osim sto ce malo da grickaju ponekada..

samo opusteno i sibaj buraz

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #387 poslato: Avgust 09, 2011, 11:17:32 posle podne »
MALO DA OSVEŽIMO TEMU....za sve prijatelje,poštovaoce,fanove Vaš LB
...samo inat me je držao do ostvarenja svog cilja.... i zato uprkos svemu...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #388 poslato: Avgust 09, 2011, 11:51:00 posle podne »
MALO DA OSVEŽIMO TEMU....za sve prijatelje,poštovaoce,fanove Vaš LB
...samo inat me je držao do ostvarenja svog cilja.... i zato uprkos svemu...

Evo i Vujičića da te motiviše :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #389 poslato: Avgust 10, 2011, 03:58:43 pre podne »
Mnogo mi znači njegova prisutnost i pomoć u pripremama sada
MALO DA OSVEŽIMO TEMU....za sve prijatelje,poštovaoce,fanove Vaš LB
...samo inat me je držao do ostvarenja svog cilja.... i zato uprkos svemu...

Evo i Vujičića da te motiviše :)