April 25, 2024, 05:58:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 10507 puta)

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Pomoc oko treninga
« Odgovor #45 poslato: Jul 08, 2010, 12:31:29 pre podne »
E drugari ja sam video da je jedan decko rekao da posle svakog treninga ima upalu.. A neko mu je rekaod a smanji broj ponavljanja zbog te upale.. Pa me sada zanima jel treba da se ima upala posle treninga.. Jer ja posle treninga bilo koje misicne grupe imam upalu...JA cu sada napisati sta radimz a koju misicnu grupu pa mi molim vas daj te savet jel to mnogo ili je ok.. Evo ovako:
1. Grudi - ravni bench (4 serije) , kosi potisak (4 serije), razvlacenje (4 serije) pulover (3 serije) .svakog treninga kombinujem (menjam vezbe) za svaku grupu misica
2. Ledja - Zgibovi (4 serije) lat masina (4 serije) veslanje (4 serije http://www.youtube.com/watch?v=4PLZ_hvVaAw) na ovo veslanje mislim ne znam tacan naziv , motorka ( 4 serije)
3. sreda pauza
4 . Ramena - potisak iza glave (4 serije ) letenje 4 serije i za zadnje rame letenje u sedecem polozaju ne znam ni to kako se zove sry..
5. Ruke- Biceps - biceps pregin na skotovoj klupi 4 serije u stojecem polozaju dizanje tegova 4 serije i 3 serije na masini za biceps .... triceps - potisak s' cela 4 serije iza glave teg s' dve ruke hvat stojeci polozaj 4 serije i masina za triceps 3 serije ...
6. Noge - cucanj 4 serije pa masina za prednju lozu 4 serije za zadnju lozu masina 4 serije i 4 serije iskorak ...
7. nedelja pauza
Hvana unapred

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Pomoc oko treninga
« Odgovor #46 poslato: Jul 08, 2010, 01:32:55 posle podne »

Van mreže paramore89

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Pomoc oko treninga
« Odgovor #47 poslato: Jul 10, 2010, 02:22:49 posle podne »
Ne znam dal je ok ovde da pitam ali u svakom slucaju.

Ako radim 5x nedeljno (grudi,ledja,odmor,ramena,noge,ruke,odmor), svaki trening giga (pokriven odgovarajucom suplementacijom i ishranom), koliko je ok po ovom planu raditi ? Mesec dana,dva ? Dok ima napretka ?