Mart 29, 2024, 09:57:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Sta raditi ?  (Pročitano 2185 puta)

Van mreže DejanPD

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Sta raditi ?
« poslato: Januar 20, 2010, 12:52:16 pre podne »
Pozdrav svim forumasima......zovem se Dejan imam 19 godina,185-6 cm i 86 kg.....sta raditi masa ili skidanje sala na stomaku (koje me jako nervira ;)....pocetnik sam sto se tice teretane,idem tek 2 mjeseca,hranim se ispravno( bez slatkog,gaziranih sokova,junk fooda itd) umjesto toga jedem jaja(pretezno belanca i koje citavo jaje),piletinu(belo meso ),tunjevina,riza.....al pretezno proteinska ishrana sa minimalno uh,da li gresim mozda ? Nekoristim nista,samo ishrana,ali uskoro i neki protein i kreatin kupujem..... ! Htio sam staviti slike pa da komentarisete i da date svoje savjete,jer nezelim da pocnem pogresno....Svaki savjet i losa kritika je dobro dosla..  ;)

Evo neke slike od 20.01.2010 :P








Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sta raditi ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2010, 12:57:58 posle podne »
Kvalitetna masa...

Dosta proteina,kvalitetni uh i masti,jak trening i pocece polako da se napredeuje...Samo udri po tim tegovima,a za definiciju ima vremena :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!