April 20, 2024, 01:00:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: DA SE I JA OKACIM...Mojke  (Pročitano 164424 puta)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2010, 02:09:14 pre podne »
Forma odlicna.. Gornji deo odlican.. Nemas slike nogu.. mislim da ti noge malo zaostaju, ali mozda se varam..  

A o ciframa.. reci cu u formi zezanja. znaci nemoj da me shvatas ni ozbiljno ni neozbiljno..

Bench press 200kg raw - MOGUCE
Cucanj Smith 220kg x 6 -  MOGUCE
Mrtvo 220kg - MOGUCE
Smit masina prednji potisak rame 180kg... - NEMOGUCE
propadanja 30 x sa 50kg opterecenja... - SUMLJAM
inace naj vise sam uradio 80x... - ZASTO...? ?
kosi bench 60kgx 40... - ? ? ZASTO 60 KG ZASTO 40 PONAVLJANJA ? ? NELOGICNO
zgibovi 39x.... - MOGUCE
leg pres 390kgx12... - U ODNOSU NA RECIMO CUCANJ I OSTALO OVO JE PREMALO
lat masina...120kgx12.. - NISTA POSEBNO
donji kotur 130kgx12 - NISTA POSEBNO SA OBZIROM DA RADIS MRTVO SA 220kg

Opet napominjem.. sve je u formi zabave.. Ako su rezultati stvarni ok.. ALi cemu to..
Da li si ti trenirao/treniras bodybuilding ili powerlifting??

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #16 poslato: Februar 27, 2010, 02:35:32 pre podne »
tako je lik je oborio rekord

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #17 poslato: Februar 27, 2010, 02:47:42 pre podne »
dobro izgleda, samo ove tezine i ponavljanja, ako si okacio slike kada si trenirao pre 5 godina, a ponovo si sada krenuo, znaci da su ono tezine jednog dvadesetogodisnjaka, ili su frisko, hmmmm  ???

nista sada ne kontam  ???

Samsung NX1000

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #18 poslato: Februar 27, 2010, 03:00:06 pre podne »
pazi on uz malo prof. treninga i hemije(inace ni suplemente  ne pije)  on moze da obori mnogo rekorda, fali mu par komada da obori svetski u zgibovima,u benchu je vec oborio drzavni....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #19 poslato: Februar 27, 2010, 04:06:53 pre podne »
pazi on uz malo prof. treninga i hemije(inace ni suplemente  ne pije)  on moze da obori mnogo rekorda, fali mu par komada da obori svetski u zgibovima,u benchu je vec oborio drzavni....

oborio je i nagradu foruma za naj mrmotskiju cokoladu zamotanu u foliju :D  nikad necu skontati cemu pretvaranja :(


mada sad opet,ko zna sta on smatra 1 ponavljanjem....video sam ljude koji potiske rade tako sto spuste teg 5 cm uz pomoc 2 ortaka pa to isto racunaju,ko zna
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #20 poslato: Februar 27, 2010, 04:22:02 pre podne »
pazi on uz malo prof. treninga i hemije(inace ni suplemente  ne pije)  on moze da obori mnogo rekorda, fali mu par komada da obori svetski u zgibovima,u benchu je vec oborio drzavni....

oborio je i nagradu foruma za naj mrmotskiju cokoladu zamotanu u foliju :D  nikad necu skontati cemu pretvaranja :(


mada sad opet,ko zna sta on smatra 1 ponavljanjem....video sam ljude koji potiske rade tako sto spuste teg 5 cm uz pomoc 2 ortaka pa to isto racunaju,ko zna
pazi on uz malo prof. treninga i hemije(inace ni suplemente  ne pije)  on moze da obori mnogo rekorda, fali mu par komada da obori svetski u zgibovima,u benchu je vec oborio drzavni....

oborio je i nagradu foruma za naj mrmotskiju cokoladu zamotanu u foliju :D  nikad necu skontati cemu pretvaranja :(


mada sad opet,ko zna sta on smatra 1 ponavljanjem....video sam ljude koji potiske rade tako sto spuste teg 5 cm uz pomoc 2 ortaka pa to isto racunaju,ko zna

da napomenem da forum ima i stvarno dobrih matematicara  :)

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #21 poslato: Februar 27, 2010, 09:19:06 pre podne »
Gledao ja jedan od Levroneovih videa, covek radi smit potisak za rame sa 180kg...covece ti na suvo toliko radis, auuuuuuu  :D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #22 poslato: Februar 27, 2010, 10:09:42 pre podne »
mojke ja sam ti rekao da ce krenuti LAVINA!!!!;);)
inace decko nije trenirao 5 godina i posle 40dana uprovedenih u teretani bacio je 200kg:D
mojke za izgled ponvaljam SVAKA CAST,a za tezine znas i sam ne mogu biti ljubomoran kada radim bench za 60kg;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #23 poslato: Februar 27, 2010, 11:30:27 pre podne »
pazi on uz malo prof. treninga i hemije(inace ni suplemente  ne pije)  on moze da obori mnogo rekorda, fali mu par komada da obori svetski u zgibovima,u benchu je vec oborio drzavni....

oborio je i nagradu foruma za naj mrmotskiju cokoladu zamotanu u foliju :D  nikad necu skontati cemu pretvaranja :(


mada sad opet,ko zna sta on smatra 1 ponavljanjem....video sam ljude koji potiske rade tako sto spuste teg 5 cm uz pomoc 2 ortaka pa to isto racunaju,ko zna

hehehe, da, da, ja sam u jednom gym-u video kako asistiraju tipu na ravnoj klupi pri 160 kg, tip koji mu je stoji za slucaj da ga zakuca mu je skidao dobrih 40%, ali smesno je kad vidis , kao dize 160, pa kad pocne da ga kuca, pocne  da se dere, dizi, dizi hahahaha i kao radio sa 160 posle, ha ha ha ha ...
a u mom sadasnjem dzimu, potisak iza vrata rade tako , da im teg  pada na vrh glave, normalno, i tezine su velike, ali koliko je to ucinkovito ...

ko zna kakve tehnike koristi nas mojke ?

Samsung NX1000

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #24 poslato: Februar 27, 2010, 11:36:34 pre podne »
kod mene u teretani dosta njih radi potisak iza tako sto vezba triceps i spusta tek 20 cm iznad glave...kad rade potisak sa cela za triceps rade pulover..
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #25 poslato: Februar 27, 2010, 12:28:54 posle podne »
Svaka cast na komentarima,sad sam bacio oko odlicni su...inace to je sve uglavnom kad sam imao 20 god i oko 85-90 kg,polako se vracam i videcete dosta toga i na video klipu i slikama...i jos vise...uskoro... pozzz

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #26 poslato: Februar 27, 2010, 12:31:17 posle podne »
Inace  nisam trenirao 5 god...i sad se vracam i to dosta ubrzano sto se snage tice,a i oslabio sam 9 kg za mesec ipo dana ...nista dijeta,nego jeki treninzi...pozz

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #27 poslato: Februar 27, 2010, 12:34:18 posle podne »
pa sta si ti,supermen,hah! inace gornji deo ti je odlican svidja mi se,pogotovu grudi! 390 kg leg press x 12 ajmeeeeeeee
« Poslednja izmena: Februar 27, 2010, 12:38:21 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #28 poslato: Februar 27, 2010, 12:36:39 posle podne »
Svaka cast na komentarima,sad sam bacio oko odlicni su...inace to je sve uglavnom kad sam imao 20 god i oko 85-90 kg,polako se vracam i videcete dosta toga i na video klipu i slikama...i jos vise...uskoro... pozzz
ne pisi to!!
ugasices sada;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže hornet

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #29 poslato: Februar 27, 2010, 01:31:38 posle podne »
ma lik je fenomen, krenuo je sa 15 godina da dize, a vec sa 16 je dizao 150 iz bencha... :D