April 29, 2024, 04:06:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban program treniranja  (Pročitano 3133 puta)

Van mreže superme

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Potreban program treniranja
« poslato: Mart 07, 2010, 04:05:55 posle podne »
Imam 16 godina , visok sam 1.84 , tezak oko 67kila tako nesto , treniram taekwondo oko 4-5 mjeseci , trening 2 puta tjedno , i sada sam odlucio da kuci nesto malo vjezbam. Zelim da dobijem trbusne misice kao ove na slici http://blog.ediets.com/health-fitness-men/uploaded_images/man_abs_RF-737188.JPG  znaci ne pretjerano trbusnih nego tako umjereno nesto , i naravno na jacini tjela. Znaci trebam neki program dnevnog treninga za trbusne misice , izdrzljivost i jacinu tjela , nesto sto mogu i kuci radit vjezbe i uz taj trening da napisete i potrebnu ishranu za to. Jer zelim dobit malo i na debljini oko 3-4 kila jer sam tezak eto samo oko 67kila naa visinu 1.84
Nemojte govorit procitaj tu i tu temu , jer sam cito , ali neznam koja meni ishrana treba i koji potreban trening. Zato vas molim da ovdje napisete sve potrebno sto sam naveo gore.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Potreban program treniranja
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2010, 06:07:53 posle podne »
pazi druze, ne postoji nikakav poseban trening i ishrana za tebe, treba samo da se drzis nekih osnova. znaci da povecas obroke na 5-6 dnevno, u svakom obroku da imas proteine i UH, osim u zadnjem obroku, tu samo proteine. sto se tice treninga kuci, bices dosta ogranicen sa vezbama i moraces dobro da improvizujes ali ako si vec tako odlucio, imas zgibove, sklekove, propadanja, cucnjeve, iskorake, podizanja na prste...cista monotonija veruj mi, dugo godina sam to radio.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Potreban program treniranja
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2010, 06:11:02 posle podne »
i da, zaboravih na trbusnjake. nije valjda da ne znas kakve sve trbusnjake mozes raditi? pa tu bar ima za izmisljat'