Mart 29, 2024, 09:58:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: BRANCH WARREN  (Pročitano 112097 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #60 poslato: Avgust 07, 2011, 08:38:27 pre podne »
sleepy

Jeste brate ružno kad je baš onoliko u offu i nikome od nas se to ne sviđa ali to je neminovnost bez koje nema nabacivanje toliko mišića (doduše i sala) koliko kad se pazi da bude lean mass .Jbg tako je ali što neko reče čovek ima svoj cilj i juri ga, a na kraju balade uradi FANTASTIČNU defku na kojoj bi mu svako pazavideo.
E sad sto se nama ne sviđa njegova građa, njegov off...mislim da njega baš briga ;)

Ja lično više volim drugačiju građu i više mi se sviđa Miloševa građa ali jbg zato Miloš nikada se nije približio za medalju na Mr. O.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #61 poslato: Avgust 07, 2011, 09:17:16 pre podne »
Kapiram ja da on ovo mora...samo kazem da mi je ogavno i da licno smatram da je to kretenizam. Samo toliko :D
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #62 poslato: Avgust 07, 2011, 09:22:48 pre podne »
i ja isto naravno,ovo kako danas Branch i Jay izgledaju je totalno prelilo u pogresnom smeru...ali tako je kako je,pored svega toga on je veliki profesionalac i tako ga treba gledati,to je to.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #63 poslato: Avgust 07, 2011, 10:47:32 pre podne »
Al pazi ja ovo vise ne gledam kao profesionalce nego ko ima vishe kesha da jede ko svinja, za brutalnu suplementaciju i da moze da trenira bez da se cima nesto puno. Preterano hedonisticiki.

Kad pogledam neke starije bb snimke..gde su ljudi bili hc..radili i trenirali...i izgledali brutalno...ovo mi je danas kao za seka perse.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #64 poslato: Avgust 07, 2011, 10:50:26 pre podne »
 Po meni, čisto sa estetske strane, i Branch i Cutler su daleko od idealnog bodibilderskog izgleda, čak i kad su u savršenoj formi. Otišli su potpuno u krajnost i to više ne liči na čoveka nego na loptu mišića. Da mi je znati kako hoda sa onolikim butinama.... :D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #65 poslato: Avgust 07, 2011, 11:47:08 pre podne »
tesko da Branch netrenira HC....

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #66 poslato: Avgust 07, 2011, 03:13:07 posle podne »
treba ih posmatrati kao profesionalce koji zive od BB. to da li je nekome odvratno ili ne, to je opet stvar subjektivnosti.
meni takodjer su ljepse izgledali shawn, vince, flex, benfatto, labrada, ali sport je evoluirao (mozda malo u pogresnom
pravcu) i mislim da ce se bodybuilderi na pro sceni samo jos vise povecavati. ja zato lijepo upalim neki dvdrip olympije
sa kraja 80-tih i pocetka 90-tih i uopste se ne zamaram pitanjem "kud' nestadose simetrija i sklad" .
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #67 poslato: Avgust 07, 2011, 03:23:37 posle podne »
 Pa pošto su svi na vrhunskom nivou potpuno odrani, sa minimalnim BF, onda im jedino preostaje da se povećevaju unedogled da bi bili bolji od protivnika...A to je glupo. Možda je bodibilding doživeo svoj vrhunac što se tiče proporcija i estetike osamdesetih godina? hm, sad za koju godinu će naučnici izmisliti još jače lekove koji će omogućiti da obim bicepsa bude 70 cm a noge 100 cm...i to će da se traži onda na takmičenjima? pffff

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #68 poslato: Avgust 07, 2011, 04:11:23 posle podne »
pa davno je ovo prestalo da bude body building i pretvorilo se u freak show

nemaju veze sa prirodnim izgledom...vec samo da su sto veci...a znamo da to ne moze prirodno i na kraju ispadne da se takmice proizvodjaci suplementacije i farmaceutske kuce..
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #69 poslato: Avgust 07, 2011, 04:18:57 posle podne »
pa davno je ovo prestalo da bude body building i pretvorilo se u freak show

nemaju veze sa prirodnim izgledom...vec samo da su sto veci...a znamo da to ne moze prirodno i na kraju ispadne da se takmice proizvodjaci suplementacije i farmaceutske kuce..
u tome da nadju najboljeg respondera...
jbg....sveta nam kinta i njegovo visocanstvo profit

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #70 poslato: Avgust 07, 2011, 04:33:55 posle podne »
pa davno je ovo prestalo da bude body building i pretvorilo se u freak show

nemaju veze sa prirodnim izgledom...vec samo da su sto veci...a znamo da to ne moze prirodno i na kraju ispadne da se takmice proizvodjaci suplementacije i farmaceutske kuce..

jbg ni Frank Zane nije mogao prirodno,ako cemo se drzati prirode onda niko ziv ne bi pratio bodibilding :/ ali sve se slazem da je bb profi otisao malo u lose iako jos uvek ima likova koje jako gotivim tamo. Bzvz je da sirimo ovakvu raspravu kada ih vec ima desetak na forumu vezano za bb pre naspram sada.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #71 poslato: Avgust 07, 2011, 05:02:29 posle podne »
pa ti si krenuo na moje svinja :P
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže alpha_male

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 141
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #72 poslato: Avgust 16, 2011, 10:26:14 pre podne »
pa ti si krenuo na moje svinja :P

@sleepy ovu raspravu mozes odrzavati iz dva kuta: ili iz osobne perspektive na koju imas pravo i reci da ti se off izgled danasnjih profija (brancha i jaya kao najistaknutijih primjera) ne svidja ili cak gadi i na to ti nema tko sta reci i da bi ti vise preferirao da je bb isao u smjeru kakvom je tezio 70-tih, 80-tih ili 90-tih godina (pa sad uzmi koje ti se najvise svidjaju); ili mozes reci da ti se off izgled ne svidja cak i s obzirom na smjer danasnjeg bb.
Na oba misljenja imas pravo, kao sto ostali imaju pravo ocjeniti kolko su tvoja misljenja suvisla (glupa i smijesna ili pametna i lucidna). Ja bih na prvu konstataciju da ti se ne svidja off danasnjih bildera i smijer u kome pro bb ide nadodao da je to svakako tvoje legitimno pravo i da ima savrsena smisla obzirom na tvoj dozivljaj estetike, ali po mom shvacanju sve je i istlo tome da su se neki estetski propiorcionalni kriteriji vec davno zadovoljili i da je bb isao u smijeru da zadovoljava samo to vidjali bismo ista tijela malo vise ili manje definirana od zanea (proporcije njegove su po tadasnjim kriterijima bile savrsene i vjerujem da su vecini i ostale pojam), ali samo druge face. to bi dosadilo ljudima (pogotovo amerima) pa je bb isao u smjeru u kojem je jedino mogao ici a to je da proba zadrzati proporcije, a povecavati kolicinu mesa na natjecateljima i tako je i bilo. na kraju je doslo do tuda da jednostavno je postojala neka kriticna faza u kojoj vise ni s omjerima uz ogromnu kolicinu mesa ne izgleda to to jer se visina natjecatelja nije povecavala i dobili smo danasnji bb s prijelazima svakog desetljeca (sjecam se da je vec dorian bio okvalificiran i gadjen kao neestetski mass monster). Eto kako su nekako obje tvoje teze o tome sta i kako je danasnji bb odvratan dobile glavu i rep (znaci bb izgledao ili ne bolje onako je radi prirodne teznje ljudi za drugacijim i boljim nekako slijedom dogadjaja dosao ovdje gdje je i mislim cak da je kada se povuce vremenska linija i nije moglo biti drugacije osim ako bi se publika zadovoljavala istim tijelima a razlicitim licima) i objasnjenje zasto je tako i mozemo samo govoriti o ludosti ljudi koji ga prakticiraju natjecateljski ili ga prate kao zaljubljenici. i tada bi opet tvoja teza o odvratnosti obzirom na obzir trebala biti stilski formulirana malo u ljepsem celofanu ;)
A sad o fazi mascenja i ovakvom off izgledu brancha. on ovako izgleda upravo radi par stvari: njegov trening se mora promijeniti da bi stvorio preduvjete dobivanja vece misicne mase (radi makrociklus treninga koji ipak jeste hc vjerovao ti ili ne i to sa velikim teretima kakve krt misic ne bi podnio; a i psiholoski se vjerovatno zasitio treninga visokog volumena, inteziteta i trajanja pa ga razumi malo :) ), a i vjerovao ili ne biokemijski stanica (ne samo misicno tkivo) treba secera jer inace prpada ili "stari" ( a sad zamisli kolko njemu nakon dugotrajenog crpljenja bez uh treba) i masti jer se misicna stanica dobrim postotkom akodjer sastoji od masti ;) pa covjek kada pocne u toj fazi da se regenerira unositi secere i masti ma kako pazio na biokemisko vrijeme otpustanja inzulina od unosa secera do obrokla s mastima na njegovu masu je sasvim prirodno da se ovako "zamasti". e sad svidjelo se tebi ili ne branch kakvog poznajemo na bini moze biti jedino onakav kada je u off-u ovakav i na to se sve svodi.
Jos nesto: kako covjek radi rekuperaciju tijela od restriktivne ishrane prednatjecanje tako isto puno vise treba raditi post natjecateljsku rekuperaciju psihe i zivcanog sustava kojima jako trebaju ugljikohidrati radi lucenja serotonina, endorfina i ostalih peptida u mozgu koji nam omogucavaju normalan zivot bez depresije i anhedonije.
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2011, 10:36:23 pre podne alpha_male »

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #73 poslato: Avgust 16, 2011, 06:27:02 posle podne »
Drago mi je da se razumemo ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #74 poslato: Avgust 22, 2011, 01:22:54 pre podne »
Nadam se da su sada svi HEJTERI Warren-ove gradje srecni, covek je sinoc pokidao ligamente kvadricepsa, posto se okliznuo o mokar asfalt dok je ulazio u aoto i pao je na levu nogu, pri cemu se povredio, pa nece moci da ugrozi nikoga na olimpiji, posto mora sutra hitno na operaciju, pqa samim tim otpada ovogodisnja Olympia.
Meni ce licno veoma nedostajati, da napravi pometnju medju favoritima !!!
 >:( >:( :-[ :-[