April 29, 2024, 09:32:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: BRANCH WARREN  (Pročitano 112785 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #75 poslato: Avgust 22, 2011, 05:17:26 pre podne »
uf bedak...eto kakva glupost moze da te sjebe,dizes tone po teretani,bacas tegove a pokidas misic jer si se okliznuo...kao Martinez kad je sjebao patelu dok se zagrevao. Samo se nadam da mu nece ova povreda naciniti neku grozotu od onih predobrih kvadova
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #76 poslato: Avgust 22, 2011, 06:53:29 pre podne »
Nadam se da su sada svi HEJTERI Warren-ove gradje srecni, covek je sinoc pokidao ligamente kvadricepsa, posto se okliznuo o mokar asfalt dok je ulazio u aoto i pao je na levu nogu, pri cemu se povredio, pa nece moci da ugrozi nikoga na olimpiji, posto mora sutra hitno na operaciju, pqa samim tim otpada ovogodisnja Olympia.
 >:( >:( :-[ :-[

Ako se nekom ne sviđa njegova građa to ne znači da mu želi nesreću i povrede.

Želim mu brz oporavak i citiram tebe u jednom delu sa kojim se slažem:

"Meni ce licno veoma nedostajati, da napravi pometnju medju favoritima !!! "

Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #77 poslato: Avgust 22, 2011, 10:58:10 pre podne »
Ja mislim da sam citao u nekom casopisu kako je na slican nacin samo dok je izlazio iz tus kabine valjda iskidao bices leve ili desne ruke ne secam se.Nije mi jasni kako se tako lako povredjuju :S

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #78 poslato: Avgust 22, 2011, 03:45:47 posle podne »
Desava se jbga, bilo je slucajeva da se vrhunski fudbaleri pred SP povrede tako sto se okliznu u kadi ili iseku na zilet  noge . Bedak u svakom slucaju
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #79 poslato: Avgust 22, 2011, 05:07:31 posle podne »
Ja mislim da sam citao u nekom casopisu kako je na slican nacin samo dok je izlazio iz tus kabine valjda iskidao bices leve ili desne ruke ne secam se.Nije mi jasni kako se tako lako povredjuju :S
x2

Stvarno nevjerovatno kako se ozljede, mada sam za Brancha procitao i da se ozljedio na tereningu, sad ko ce ga znat.
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2011, 05:10:16 posle podne vlado0550 »

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #80 poslato: Avgust 22, 2011, 06:41:47 posle podne »
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2011, 06:44:01 posle podne jovann »

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #81 poslato: Avgust 23, 2011, 04:09:53 posle podne »
Pa gledaj on radi sa velikim opterecenjem ne samo ramena nego sve grupe misica i sad jednostavnije mu je da bucicu od 40kg baci na zemlju nego da lagano spusta i saginje se,a i moze mu se :D,a i merak je to da znas :D
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2011, 04:11:47 posle podne jovann »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #82 poslato: Avgust 23, 2011, 07:06:37 posle podne »
covek jede kilograme mesa i grame hemije,moze da vezba kako hoce realno nista mu ne menja...samo je lose sto ce neko misliti da ovako treba
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #83 poslato: Avgust 24, 2011, 01:17:14 pre podne »
 Stvarno ni jednu vežbu ne radi pravilno, školski, a opet je u top 5 bodibildera sveta....Šta reći sem: Deco ne pokušavajte kod kuće ovo da radite :D

Inače, operacija je bila uspešna i očekuje se 100% oporavak Warren-a....

This morning Arnold Classic Champion Branch Warren had surgery to repair his left quad tendon. His doctors at Baylor Hospital in Texas said the surgery went better than expected. According to his wife, Trish, he is recovering comfortably at home and plans to begin rehabilitation as soon as possible.

Warren's doctors expect him recover 100 percent and have no doubt that he will be able to defend his Arnold Classic title.

The 2011 Arnold champ suffered a torn quad tendon on Saturday after slipping in a parking lot in Atlanta, Georgia. The injury has forced Warren to skip this year's Mr. Olympia competition September 16-17 in Las Vegas, Nevada. Warren, who placed second in 2009 and third in the 2010 Mr. Olympia competitions was expected to place high again in this year's show.


_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?3e528d51e868fe178f6acff731d6a127
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2011, 01:20:11 pre podne Thor_ZR »

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #84 poslato: Septembar 02, 2011, 11:17:23 posle podne »
Na Muscular Development forumu se prije nekoliko dana pojavila skupina forumaša koji su skovali teoriju zavjere kako Branch Warren uopće nije ozlijedio koljeno kako tvrdi. Zaista nam zvuči nevjerojatno i pomalo smiješno da netko optužuje velikog sportaša i ratnika Brancha Warrena za takvo što. Nije prošlo dugo te se na istom forumu i istom topicu oglasila i Branchova supruga Trish Warren sa nekoliko fotografija Branchovog koljena. Također uputila je i nekoliko riječi forumašima. Evo što je napisala:

„Hvala svima na podršci tijekom ovoga teškoga razdoblja. Branch je sanjao od malih nogu da postane Mr. Olympia. Ne znamo uvijek zbog čega se stvari dešavaju kako se dešavaju ali ne smijemo ni sjediti i razglabati o tome. Branch je imao vrlo uspješnu operaciju koju je izveo tim doktora koji su operirali njegove sve dosadašnje ozlijede. Svi smo sigurni kako će on biti spreman braniti svoju titulu na Arnoldu. Fotografiju dolje sam uspjela fotografirati danas kada je Branch pio svoju jutarnju kavu. Max je bio pokraj njega cijelo vrijeme. Ovog jutra je podigao nogu upravo onako kako je to učinio Branch.“

„Evo još nekoliko fotografija prije Branchovog odlaska na operaciju kako bi mogli odbaciti sve glupe teorije zavjere. Neću objaviti fotografije sa operacije jer su prilično škakljive i vjerujem da bi ih Branch volio prvi koristiti u svojoj kolumni.“

izvor: teretanavijesti

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #85 poslato: Septembar 03, 2011, 01:19:54 posle podne »
Morace sacekati sa dizanjem od po 1000kg :D

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #86 poslato: Septembar 08, 2011, 01:01:34 posle podne »
procitaj par postova iznad pogledaj slike i to je to ...
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #87 poslato: Septembar 08, 2011, 05:51:57 posle podne »
steta :(
al se nekad dobro jelo

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #88 poslato: Septembar 10, 2011, 01:04:19 posle podne »
Uvek jezivo izgledaju ove povrede i stanje njihovog tela posle operacija..i takvi ljudi opet se vrate ovom sportu..stvarno treba odati priznanje..

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: BRANCH WARREN
« Odgovor #89 poslato: Septembar 10, 2011, 01:38:43 posle podne »
Svaka povreda izgleda jezivo...
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!