April 28, 2024, 10:12:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Upala misica  (Pročitano 19743 puta)

Van mreže kick

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Upala misica
« Odgovor #75 poslato: April 03, 2007, 12:37:20 posle podne »
Prvo, ja nisam prepisivala jer znam dovoljno. Drugo, sam si pokazao koliko (ne) znas. Trece, potrebna ti je edukacija, ali i kucno vaspitanje. "Samo" mlecna kiselina, znaci - nista strasno, niko nije umro od upale misica. To je prevod za one koji ne razumeju ton i kontekst. U potonjem postu sam dodala da tu sigurno ima vise faktora, a sem toga naucnici se jos uvek spore oko toga. Ako si procitao jednu studiju o tome nisi najpametniji, niti pozvan da prozivas bilo koga. Sto se tice "Laziceve teoreme", nisam je ni u jednom trenutku osporila, ostavila sam prostora i za to. No, ljudi mogu i sami da procitaju, a ako neko ne zna da cita nek se vrati u osnovnu skolu, sta ja tu mogu.. Pametni shvate sami, a ostalima treba pojasnjenje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Upala misica
« Odgovor #76 poslato: April 03, 2007, 12:46:31 posle podne »
Prvo, ja nisam prepisivala jer znam dovoljno. Drugo, sam si pokazao koliko (ne) znas. Trece, potrebna ti je edukacija, ali i kucno vaspitanje. "Samo" mlecna kiselina, znaci - nista strasno, niko nije umro od upale misica. To je prevod za one koji ne razumeju ton i kontekst. U potonjem postu sam dodala da tu sigurno ima vise faktora, a sem toga naucnici se jos uvek spore oko toga. Ako si procitao jednu studiju o tome nisi najpametniji, niti pozvan da prozivas bilo koga. Sto se tice "Laziceve teoreme", nisam je ni u jednom trenutku osporila, ostavila sam prostora i za to. No, ljudi mogu i sami da procitaju, a ako neko ne zna da cita nek se vrati u osnovnu skolu, sta ja tu mogu.. Pametni shvate sami, a ostalima treba pojasnjenje.
..

CEMU OVO??...NEZNAM CEMU TENZIJA..NISI PREPSILVILA NEGO ZNAS..??..OD KUDA ZNAS AKO NISI UCILA??..ITD..ITD..ITD..ITD....

NEMA POTREBE ZA OVOLIKOM TENIZJOM.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Upala misica
« Odgovor #77 poslato: April 03, 2007, 02:21:15 posle podne »
Javlja mi se... Ovo ce jos malo pod LOCK  :twisted: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kick

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Upala misica
« Odgovor #78 poslato: April 03, 2007, 04:14:13 posle podne »
Pa nisam ucila , znam iz iskustva. Dobro, i to je jedan vid ucenja, ali Kolundzija nije mislio na to. Jednostavno ne zelim da me neko proziva, pogotovo neko ko nije pazljivo ni procitao sta sam napisala. Pedja, ne moras  nista da mi govoris, smeta mi samo sto neki misle da je ovo njihov privatan forum i dozvoljavaju sebi sve i svasta. Ali neka, kao sto sam rekla, pametni shvate sami.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Upala misica
« Odgovor #79 poslato: April 03, 2007, 05:03:57 posle podne »
...i zato ćemo da ostavimo da svako shvati kako hoće...

Van mreže qwert

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Upala misica
« Odgovor #80 poslato: April 04, 2007, 01:13:17 pre podne »
Suvise se zalazi u neke pikanterije.

Pedja, svaka cast na tvojim odgovorima. Brate,   cisto, jasno i direktno. Pozdrav.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Upala misica
« Odgovor #81 poslato: April 09, 2007, 03:03:23 pre podne »
dje je nestala ova druzina?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Upala misica
« Odgovor #82 poslato: April 09, 2007, 03:05:35 pre podne »
dje je nestala ova druzina?

Neka,ne potpaljuj ponovo :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!