Maj 23, 2024, 09:19:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.156 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010  (Pročitano 95329 puta)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #45 poslato: April 17, 2010, 11:24:38 pre podne »
Citat
a secam isto 2006, kada je bilo drzavno prvenstvo bas u Novom Sadu, da je bilo puno

ja sam ucestovao tada na tom drzavnom ako se secas i ne bih rekao bas da je bilo puno
80% onih koji su bili u publici su bili rodibina od takmicara jer je bilo jako mnogo takmicara tada....
tako da........
a evropsko...pa gde puno jbt..nije bilo 50 ljudi sve skupa...ne verujem ni toliko..

Naravno da se secam da si ucestvocao.. Ali o tome ja i pricam.. Dolaze ljudi prijatelji takmicara, rodbina, navijaci.. I u principu je punije nego bilo koje Balkansko koje se odigrlalo kod nas, ili eto to Evropsko prosle godine.. Ja se nisam takmicio preko, ali mi je Pedja Milosevic pricao da je na svim medjunarodnim takmicenjima, u bilo kojoj zemlji, publika bila poluprazna..

Jednostavno ljude ne zanima bodybuilding, mozda neki mali broj entuzijasta, ili su uglavnom rodbina i prijatelji u gledalistu...

Ja npr od 2001 u Jagodini (kada si se isto ti takmicio) uglavnom ne propustam ni jedno takmicenje da odem da gledam.. Ali koliko je takvih kao sto sam ja.. I zbog interesovanja da gledaju BB takmicenja, ali sa druge i zbog finasnija, sto je najveci problem kod nas za sve.. Koliko ksota samo put i putni troskovi, sa jednog dela Srbije na drugi.. Previse za prosecan dzep..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #46 poslato: April 17, 2010, 11:29:40 pre podne »
pa pravilo je da je u manjeim sredinima bolje
izuze je rposla godina kada je bio ronaldinjo u svojoj super formi kada je dom sindikata bio pun
inace..
to bi zjapilo prazno
o takmicenjima preko...
bah....
jako tesko...za odreidti
negde je puno a negde prazno...
ali u vecini slucajeva DA..uglavnom je sve prazno
secam se svetskog tada je i goran bio..mislim da je bila ostrava...jbt..takvo takmcienje a hala polu prazna...jbg...i to kakva hala....da se zaledis jbt...kada su hteli da me diskalvifukuju zbog gaca,trcao sam do svlacionice 5 min..hahhahah..onda znas gde su svlacionice a gde bina..
ali dobro..
posran sport i nista to nije cudno

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #47 poslato: April 17, 2010, 11:32:05 pre podne »
garantujem kada bi se malo dalo na reklamu,da bi tribine bile pune!!!
opet ko sam ja,nikada se nisam takmicio ali sam skoro 9 godina u ovome i znam kako razmisljaju klinci u teretanama,pa kada bi se izlepio grad sa slikama bildera,pa jos za DZ ulaz uuuffff,dosli bi 100%,malo radio to je barem jeftino 5 puta po 20sek na dan,uzmes jedan mesec oko 2 ipo glave kosta,a rade kompezacije;)
jebe.. li ga...............opet sta ja znam
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #48 poslato: April 17, 2010, 11:39:01 pre podne »
garantujem kada bi se malo dalo na reklamu,da bi tribine bile pune!!!
opet ko sam ja,nikada se nisam takmicio ali sam skoro 9 godina u ovome i znam kako razmisljaju klinci u teretanama,pa kada bi se izlepio grad sa slikama bildera,pa jos za DZ ulaz uuuffff,dosli bi 100%,malo radio to je barem jeftino 5 puta po 20sek na dan,uzmes jedan mesec oko 2 ipo glave kosta,a rade kompezacije;)
jebe.. li ga...............opet sta ja znam

U svakom gradu, pa evo i u ovom mom malom gradicu, ima klinaca kako kazes koji treniraju.. Ima i starijih i ozbiljnijih vezbaca.. Kazes da treba da se izlepe reklame po gradu.. Evo ja sam zalepio u teretani, i jos na nekim mestima.. I znas koliko je interesovanje.. 0%

Svi treniraju.. Svako voli da izgleda super.. Ali znas koliko nekog zabole da ide da gleda tamo neke takmicare.. Jer naposletku i nikada nisu culi za njih..

Nemoj da me shvatis pogresno Pedjo.. Ali u mojoj teretani gde imam oko 100 clanova, ranije niko nije cuo za tebe, za Maraka Dimitrijevica, za Saleta Stankovica..  Igora Milanovica su videli jedino u izdanju Ami G show-a.

Sve dok ja nisam otvorio teretanu i poceo da edukujem ljude i da im pustam slike i video klipove sa takmicenja..
Mozda od svih su samo 3-4 znali ko su ti ljudi, jer ih donekle interesuje BB.

Jednom recju bez uvrede.. Nikog ne zanima ovaj sport, sto se takmicarskog dela tice.. 99% klinci kako kazes treniraju samo da bi bili veliki na bazenu i tu se prica zavrsava..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #49 poslato: April 17, 2010, 11:46:06 pre podne »
pa jbg 10 plakata
ja sam iz NS i znam kako to ide,izlepi ceo grad,stavi reklamu na AS radiju i i bice necega,ne kazem da ce se napuniti tribine ali bice ljudi,pa tako svaki put i bice nesto...valjda savez dobija pare od drzave,pa neka uradi nesto sa tim parama...svako ima neku kombinaciju pa neka se iscima malo jbg;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #50 poslato: April 17, 2010, 11:55:01 pre podne »
Citat
Nemoj da me shvatis pogresno Pedjo.. Ali u mojoj teretani gde imam oko 100 clanova, ranije niko nije cuo za tebe, za Maraka Dimitrijevica, za Saleta Stankovica..  Igora Milanovica su videli jedino u izdanju Ami G show-a.
ovo si na zalost u pravu
ali mislim da to nije krivica nicija vec od te dece
mislim
kako oni znaju kako hoce da izlgedaju ako nikada nisu culi ni za koga
pa danas i budala bi znala za neko ime
ja npr kada sam jedne godine isao na rafting i na gr prelazu visegrad me zaustavlja panuder i ja dajem pasose i on kaze...PEDJA PETROVIC JEL??
ja se prenerazio...
ali to ti govri
ti npr odi gde god hoces i za mene ce ti svi reci da su culi
a li nisu culi za moje reuzlate i mozda pojma nemaju ni kako izlgedam vec je interent danas cudo...
ot ome se i radi
a ta deca dole..ma njih boli kurac...mislim da je to rpoblem
i naravno da takav koji nikada nije ni na slici video bildera doci na takmicenje
zabole nnjega za takmicenje..
500 kinti..pa za to se on naloce kao krava u kafani...gde bre da ide da gleda takmicenje
u pravu si jbg...
zalosno

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #51 poslato: April 17, 2010, 01:00:42 posle podne »
evo upadam sad u polemiku gde mozda i nije trenutak kad govore imena koja znace u ovom sportu..ali opet koliko je jasno to neinteresovanje..toliko mi i nije..znam vezbace koji vezbaju po 5-6 godina a ne znaju gotovo nijedno ime..pa od trenutka kad sam kao bas klinac poceo nesto da se zanimam za teretanu ja sam pozeleo da vidim sta su postigli nasi ljudi..ne Levrone,Flex i kompanija koji bre imaju kuvana jaja da kupe da ne pomuce dupe..nego nasi ljudi..kojima su informacije dok nije bilo neta stizale na kasicicu..Secam se prvi put kad sam video bracu Blanuse..ma haos..Pedja,Igor da ne pricamo..gde ces vecu motivaciju nego to da vidis..ili procitas Pedjinu biografiju,kako se Sarcev probio..zaista mi nije jasno kako neko iako je sto gore rece samo bazen na umu..ne zagrebe malo da vidi sta su postigli najbolji u tome..a to je upravo otici na takmicenje..
p.s.vidimo se u domu sindikata

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #52 poslato: April 17, 2010, 01:48:37 posle podne »
Vecini klinaca u tertanama je fazon da budu "zestoki momci" koji vise u teretani i oce da se nabildaju jer je i to jedan od segmenata koji spadaju u imidz opasnog momka...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #53 poslato: April 17, 2010, 02:02:24 posle podne »
garantujem kada bi se malo dalo na reklamu,da bi tribine bile pune!!!
opet ko sam ja,nikada se nisam takmicio ali sam skoro 9 godina u ovome i znam kako razmisljaju klinci u teretanama,pa kada bi se izlepio grad sa slikama bildera,pa jos za DZ ulaz uuuffff,dosli bi 100%,malo radio to je barem jeftino 5 puta po 20sek na dan,uzmes jedan mesec oko 2 ipo glave kosta,a rade kompezacije;)
jebe.. li ga...............opet sta ja znam

U svakom gradu, pa evo i u ovom mom malom gradicu, ima klinaca kako kazes koji treniraju.. Ima i starijih i ozbiljnijih vezbaca.. Kazes da treba da se izlepe reklame po gradu.. Evo ja sam zalepio u teretani, i jos na nekim mestima.. I znas koliko je interesovanje.. 0%

Svi treniraju.. Svako voli da izgleda super.. Ali znas koliko nekog zabole da ide da gleda tamo neke takmicare.. Jer naposletku i nikada nisu culi za njih..

Nemoj da me shvatis pogresno Pedjo.. Ali u mojoj teretani gde imam oko 100 clanova, ranije niko nije cuo za tebe, za Maraka Dimitrijevica, za Saleta Stankovica..  Igora Milanovica su videli jedino u izdanju Ami G show-a.

Sve dok ja nisam otvorio teretanu i poceo da edukujem ljude i da im pustam slike i video klipove sa takmicenja..
Mozda od svih su samo 3-4 znali ko su ti ljudi, jer ih donekle interesuje BB.

Jednom recju bez uvrede.. Nikog ne zanima ovaj sport, sto se takmicarskog dela tice.. 99% klinci kako kazes treniraju samo da bi bili veliki na bazenu i tu se prica zavrsava..
Mene jos uvek pitaju za Peru Celika,Serdja Olivu...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #54 poslato: April 17, 2010, 05:25:50 posle podne »
veliku vecinu ljudi koji vezbaju po teretanama takmicarski bodybuilding ne zanima i naravno da nece otici da gledaju takmicenje i to nije nikakav problem.
Problem je sto veliki broj onih koje ovaj sport zanima ne idu na takmicenja i to iz vise razloga,kao prvo nikakav marketing ne postoji iako savez dobija novac iz budzeta koji bi trebalo da se trosi na promociju i popularizaciju ovog sporta. Kvalitet takmicara je u drasticnom padu u odnosu na pre par godina, organizacija se svodi na maltretiranje publike genijalnim zabranama  unosenja vode i sl, a o starom problemu satnice ne vredi vise ni govoriti, jer svidjalo se to nekome ili ne ono sto privlaci gledaoce su poluteska i teska kategorija,a da bi njih docekali treba da odgledaju 117 kategorija juniora,zena i klasika sa po jednim i po ozbiljnim takmicarom i negde posle ponoci pogledaju ono sto ustvari jeste bodybuilding


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #55 poslato: April 17, 2010, 05:28:32 posle podne »
pa pravilo je da je u manjeim sredinima bolje
 kada je bio ronaldinjo u svojoj super formi

HAHAHAHHAHA....kad je metnuo sajkacu bio je kao pravi kuvar iz jna...hahahaha
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #56 poslato: April 17, 2010, 05:43:22 posle podne »
Ma ja prosle godine umal ne opalih tipa na vratima zbog plasticne flase vode..
Jbm ti bre,treba da sedis bre ihaa sati u sali ,a da ne pijes vodu.Jok jbm ti ubicu nekog sa flasicom vode,mislimm.
Gde god ta zabrana bila,smesno zalosna je.

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #57 poslato: April 17, 2010, 05:45:33 posle podne »
Samo fanatik moze da sedi na jedno mesto 6-9 h i da  gleda jednu istu stvar celo vreme.
Jedini sport koi traje priblizno tako dugacko je tenis. Ali je to sport koji upraznjavaju intelektualne osobe. Ko nam je kriv sto smo bodybuilding sveli na utovar istovar-sport?!  Na Balkanu ljudi spajaju bildere sa dizacima tegova ili momke iz neke agencije za obezbedjenje. I, kada ti uradis marketing, ko je lud da dodje i gleda izbacivace ili fizikalce kako se sepure na sceni??? A kada nekoga ubedim da to nisu ti bilderi, nego da je to umetnost, onda se zdrvi 9 sata na stolu gledajuci identicnu stvar celo vreme. Samo se visina i tezina  bildera menja. To je, cak i meni uzasno dosadno. Bolje je da se takmicenje odradi u jednu kategoriju i da to bude sou, ne duzi od 2 sata. Onda bi bilo interesantno za gledanje.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #58 poslato: April 17, 2010, 06:57:24 posle podne »
Citat
Na Balkanu ljudi spajaju bildere sa dizacima tegova ili momke iz neke agencije za obezbedjenje.

E to ti ja mislim  kada sam napisao:

Citat
Vecini klinaca u tertanama je fazon da budu "zestoki momci" koji vise u teretani i oce da se nabildaju jer je i to jedan od segmenata koji spadaju u imidz opasnog momka...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #59 poslato: April 17, 2010, 08:07:51 posle podne »
Ma ja prosle godine umal ne opalih tipa na vratima zbog plasticne flase vode..
Jbm ti bre,treba da sedis bre ihaa sati u sali ,a da ne pijes vodu.Jok jbm ti ubicu nekog sa flasicom vode,mislimm.
Gde god ta zabrana bila,smesno zalosna je.
secam se :)

Samo fanatik moze da sedi na jedno mesto 6-9 h i da  gleda jednu istu stvar celo vreme.

taj sam , sta cu kad mora da se slika, da nema fanatika, mnogi ne bi mogli da vide sta se desavalo tamo, kako srece da je para da se obidju sva exyu takmicenja