April 25, 2024, 04:17:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad  (Pročitano 34858 puta)

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #30 poslato: Maj 31, 2010, 02:51:23 posle podne »
Evo slika, a uskoro ću da kačim i neke klipove koje sam snimao ;)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000281531783#!/album.php?aid=18125&id=100000281531783
« Poslednja izmena: Maj 31, 2010, 02:52:55 posle podne malibuilder »
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #31 poslato: Maj 31, 2010, 05:32:00 posle podne »
Ceremonija otvaranja...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #32 poslato: Jun 01, 2010, 08:06:46 posle podne »
Takmicenje odlicno organizovano sudjenje uzas!!!BB preko 55 kg
Ne favorizujem nikog ali mislim da je po mom i vecine ljudi misljenju Milka Stankovic bukvalno receno pokradena!!!Sramota je da nasi takmicari budu ovako ponizeni svi dobro znamo za koju zemlju nastupaju a mi im to radimo u Srbiji gde bi trebali da imaju najvecu pomoc pa i kod sudija(iako to nije trebalo Milki)!Vodeci ljudi nek stave prst na celo, ako treba nek daju i ostavke jet do sada nisam video vecu kradju a pratio sam dosta takmicenja!Molim da jos neko prokomentarise!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #33 poslato: Jun 01, 2010, 11:57:19 posle podne »
Takmicenje odlicno organizovano sudjenje uzas!!!BB preko 55 kg
Ne favorizujem nikog ali mislim da je po mom i vecine ljudi misljenju Milka Stankovic bukvalno receno pokradena!!!Sramota je da nasi takmicari budu ovako ponizeni svi dobro znamo za koju zemlju nastupaju a mi im to radimo u Srbiji gde bi trebali da imaju najvecu pomoc pa i kod sudija(iako to nije trebalo Milki)!Vodeci ljudi nek stave prst na celo, ako treba nek daju i ostavke jet do sada nisam video vecu kradju a pratio sam dosta takmicenja!Molim da jos neko prokomentarise!
Izvini a kako je to moglo da se utiče na suđenje?Pa nisu naše sudije sudile to takmičenje...ti očigledno ne shvataš kako to funkcioniše...

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #34 poslato: Jun 02, 2010, 12:29:19 pre podne »
Hoce biti nekih slika?

Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #35 poslato: Jun 02, 2010, 09:51:44 pre podne »
Dobro znam da nije od nasih sudija niko sudio ali se pominje mnogo skandala za to takmicenje pocevsi od fabuloznih dopig kontrola! Sigurno si i ti u to lepo upucen jer si i sam bio tamo! Corav covek bi video ko je zasluzio koje mesto, pa cak i onaj koji je laik u ovom sportu! 14god pratim takmicenja ali ovo je bilo cuveno po mnogo cemu!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #36 poslato: Jun 02, 2010, 10:54:59 pre podne »
Svako takmičenje prate mnogi skandali i nameštaljke i ja sam to kasno shvatio ali izgleda da je to normalno i pogotovo na tim vecim takmičenjima, sad znate kako je bilo meni pre dve nedelje u Holandiji na Evropskom:::

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #37 poslato: Jun 02, 2010, 11:37:38 pre podne »
Citat
Izvini a kako je to moglo da se utiče na suđenje?Pa nisu naše sudije sudile to takmičenje...ti očigledno ne shvataš kako to funkcioniš

djole
ti i ja smo veoma dobri
ali ovo sto si rekao je van svake pameti
pa ako je igde ponzato onda je to u ovom jebenu sportu sta rade sudije u sudijski lobi
to sto neke sudije ne sude ne znaci da se n ije lobiralo pre toga PO JEBENIM HOTELSKIM SOBAMA STO SAM NA ZALOST SVOJIM OCIMA VIDEO MILION PUTA.
e aj ti daj 2 mesto mom takmicaru a ja cu tvom 4 ijako nije ni za 10 it ditd itdi...

znaci...kada su prevare i namestenja u pitanju IFBB je SVETSKI PRAVAK I TREBA IM DATI NEKU NE ZLATNU VEC MEDALJU OPTOCENU DIJAMATNIMA KADA JE U PTANJU KRADJA.
ti nisi u toj masini pa TI neznas kako to funkconise jer te niko nista ne pita.
ti radis posteno svoj posao a to sto to niko ne jebe,,jbg...to je vec neka druga stvar.i stvar coveka dali prihvata to da samo sedi tamo i da se kaze da j e sudija ili da se nesto i pita..


Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #38 poslato: Jun 02, 2010, 12:04:29 posle podne »
Pedja,
Svima je poznato kakav si vrhunski takmicar, to nema price, pratim konstatno ovaj sport i znam sta se radi pa bilo je i na tvom primeru, slazem se u potpunosti sa tobom sto si rekao, i cenim sto nemas dlake na jeziku, ja nisam profi, rekreativac sam ali sam iz sporta(10 god dzudista profi), ali ko ima oci i gleda onako kako treba da gleda video je sta se sve desavalo u NS ocigledno da postoji jak lobi, ne krijem da favorizujem Milku jer ta zena to zasluzuje KO JE BOLJI TAKMICAR OD NJE?!KO JE TROFEJNIJI?!Ne kazem da je trebala biti prva!Ali cetvrta???U Srbiji takmicenje???Pa to je bre ljudi krajnje sramota!Djole svaka tebi cast ali ocigledno neznas sta se sve desavalo ili se pravis mutav!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #39 poslato: Jun 02, 2010, 10:15:44 posle podne »
Citat
Izvini a kako je to moglo da se utiče na suđenje?Pa nisu naše sudije sudile to takmičenje...ti očigledno ne shvataš kako to funkcioniš

djole
ti i ja smo veoma dobri
ali ovo sto si rekao je van svake pameti
pa ako je igde ponzato onda je to u ovom jebenu sportu sta rade sudije u sudijski lobi
to sto neke sudije ne sude ne znaci da se n ije lobiralo pre toga PO JEBENIM HOTELSKIM SOBAMA STO SAM NA ZALOST SVOJIM OCIMA VIDEO MILION PUTA.
e aj ti daj 2 mesto mom takmicaru a ja cu tvom 4 ijako nije ni za 10 it ditd itdi...

znaci...kada su prevare i namestenja u pitanju IFBB je SVETSKI PRAVAK I TREBA IM DATI NEKU NE ZLATNU VEC MEDALJU OPTOCENU DIJAMATNIMA KADA JE U PTANJU KRADJA.
ti nisi u toj masini pa TI neznas kako to funkconise jer te niko nista ne pita.
ti radis posteno svoj posao a to sto to niko ne jebe,,jbg...to je vec neka druga stvar.i stvar coveka dali prihvata to da samo sedi tamo i da se kaze da j e sudija ili da se nesto i pita..

Ma nismo se razumeli...ja sam mislio na to da niko od naših nije mogao da utiče na suđenje bez obzira na to što smo mi organizovali takmičenje...
Pa iz aviona se videlo da se lobiralo za pojedine takmičare...u finale su ulazili pa i uzimali medalje oni koji nisu ni za 8-9 mesto...
Ajde budi pametan Peđa ars i reci mi šta smo mi tu mogli?Jednostavno neke zemlje su mnogo jake u tom svetu i ne možeš protiv toga...to se dešava na svim takmičenjima.




Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #40 poslato: Jun 02, 2010, 11:26:29 posle podne »
Tacno je ovo o cemu Pedja prica ali je i Kolundzija u pravu.

Postoji nekoliko reprezentacija koje imaju veliki broj takmicara, sudija, delegata, na svakom takmicenju, i logicno je da se svi dobro poznaju i da veoma dobro saradjuju. Pa to je normalno za ocekivati.
Znam kako sve to funkcionise...

Naime, nema tu klasicnog namestanja rezultata, vec kakva je sposobnost svakog od delegata ili sudije da utice na ostale svoje kolege da obrate paznju na njegove takmicare a zauzvrat se ponudi isto. E sad, koliko je ko sposoban....

Drugo, postoje "pametne" sudije koji svoje takmicare rangiraju najvise dva mesta napred od realnog, ne vise jer se ocena brise, a eventualni konkurent spusti mesto nize.... 

Sto se Kolundzije tice, sudio je odlicno. Cak je dobio i pohvalu od Pavela Fileborna za realnu procenu, no kada se sve ocene saberu naravno da postoje odstupanja. Ima 9 sudija + 1 sudija i normalno je da na kraju po nekoga ne ispadne plasman kako treba mada u sustini, to je to.

A sto se pa Milke tice moram da kazem da je zrela za dobre batine. Umesto da se spremi kako treba i pocisti sve na Svetu, jer ona to moze, dozvoljava da juri formu do poslednjeg casa i da strepi od sudija i njihove odluke.

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #41 poslato: Jun 02, 2010, 11:34:50 posle podne »
a sta je sa doping kontrolom, koliko cujem tu se nas savez bas pokazao,sto nas i o tome ne informises?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #42 poslato: Jun 03, 2010, 12:02:57 pre podne »
Doping kontrola...e pa tu nema nameštanja,bar ja tako mislim....jbg ako izvuces kuglicu ideš da pišaš i to ti je....pa posle šta bude...ne mora da znači da će svi da padnu

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #43 poslato: Jun 03, 2010, 12:09:00 pre podne »
uh kako nema namestanja...mozda malo teze sto se tice kitova...ali sto se tice selekcije kandidata za doping kontrolu tu ima sigurno
al se nekad dobro jelo

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #44 poslato: Jun 03, 2010, 12:18:42 pre podne »
Ja znam kako je menei bilo zato i pišem!
Ovako,posle proglašenja pobednika i uručivanja medalja, svih 6 finalista po silasku sa bine odmah se odvajaju i postrojavaju u vrstu, dolazi jedan mali ružni čikica sa naočaricama i kaže, u ovoj torbi imam 6 loptica, 5 belih i 1 naranđasta! Ko izvuče tu naranđastu ide na doping kontrolu!!! Onda po rednom broju izvlačimo i koga zadesi ta loptica ide na pišanje,prosto sreća!
uh kako nema namestanja...mozda malo teze sto se tice kitova...ali sto se tice selekcije kandidata za doping kontrolu tu ima sigurno