April 29, 2024, 06:21:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: HARDCORE PICTURES  (Pročitano 105097 puta)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #45 poslato: Jun 06, 2010, 09:34:51 posle podne »
Dajte ljudi sinoc sam se 2 sata stiskao i nista...  ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #46 poslato: Jun 08, 2010, 05:33:33 posle podne »
pa ljudi nov sam u ovom sportu,treba mi vasa pomoc,koje grupe misica da popravim i tome slicno,ja se ne razumem nesto mnogo pa bi mi svaka pomoc dobro dosla...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #47 poslato: Jun 08, 2010, 06:13:34 posle podne »
latovi.
to popravi.

ostatak izgleda sasvim okej,ali tebi kao i vecini,fali dosta mase da bi izgledao lepo.

dakle,ako mozes da ispostujes 200-250gr proteina,320-400gr UH i masti oko 50gr,neku osnovnu suplementaciju,whey,kreatin,bice napretka u masi.

ovako je tesko dati neki dobar komentar.

ove slike neka ti budu merilo,pa prati svaka 2-3 meseca jel ima napretka.

moje laicko misljenje.

Citat
uffffff naturalni to ce biti malo teze,gore sam vec napisao da iz nekih glupih razloga ne mogu bas da se hranim kako ja hocu,a i nemam tacno vreme kad sta jedem...
u glavnom gledam da kad god mogu jedem pilece belo,curetinu,ribu,tunu iz konzerve,krompir,pirinac,ovsene i ostale stvari,ne mislim kad god-u bilo koje doba dana i noci,nego kad god sam u mogucnosti jer ne sastavljam ja spisak za kupovinu i tome sl...
veruj mi kako sam se ranije hranio (pre listanja ovog foruma) ovo je sad odlicno,a i daje rezultate...
izvini al ovo je jedino sto mogu reci o ishrani jer nije sredjena u minut i u gram...
procitao sam celu temu,tako da znam u kakvoj si situaciji sto se tice hrane,ali ja samo kazem.
« Poslednja izmena: Jun 08, 2010, 06:16:12 posle podne bojanh66 »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #48 poslato: Jun 08, 2010, 08:11:46 posle podne »
latovi.
to popravi.

ostatak izgleda sasvim okej,ali tebi kao i vecini,fali dosta mase da bi izgledao lepo.

dakle,ako mozes da ispostujes 200-250gr proteina,320-400gr UH i masti oko 50gr,neku osnovnu suplementaciju,whey,kreatin,bice napretka u masi.

ovako je tesko dati neki dobar komentar.

ove slike neka ti budu merilo,pa prati svaka 2-3 meseca jel ima napretka.

moje laicko misljenje.

Citat
uffffff naturalni to ce biti malo teze,gore sam vec napisao da iz nekih glupih razloga ne mogu bas da se hranim kako ja hocu,a i nemam tacno vreme kad sta jedem...
u glavnom gledam da kad god mogu jedem pilece belo,curetinu,ribu,tunu iz konzerve,krompir,pirinac,ovsene i ostale stvari,ne mislim kad god-u bilo koje doba dana i noci,nego kad god sam u mogucnosti jer ne sastavljam ja spisak za kupovinu i tome sl...
veruj mi kako sam se ranije hranio (pre listanja ovog foruma) ovo je sad odlicno,a i daje rezultate...
izvini al ovo je jedino sto mogu reci o ishrani jer nije sredjena u minut i u gram...
procitao sam celu temu,tako da znam u kakvoj si situaciji sto se tice hrane,ali ja samo kazem.


trudim se,al latovi nesto stoje,menjam vezbe,br ponavljanja itd,al nesto ne ide...uglavnom nastavicu jos zesce da ih forsiram...
pokusacu pa sta ispadne,al kreatin ne verujem da cu uzimati,proteine i amino kad skupim novac...
hvala puno...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #49 poslato: Jun 09, 2010, 08:00:11 pre podne »
Brate popravi sve partije,po meni nista nemas,na samom si pocetku,po ovom uopste ne vidim da treniras bb i odljubi se od sebe sto prije,bolje ces napredovati.Tamo gdje postanes zadovoljan sobom tu prestajes da se razvijas!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #50 poslato: Jun 09, 2010, 12:19:55 posle podne »
Brate popravi sve partije,po meni nista nemas,na samom si pocetku,po ovom uopste ne vidim da treniras bb i odljubi se od sebe sto prije,bolje ces napredovati.Tamo gdje postanes zadovoljan sobom tu prestajes da se razvijas!

pa ok je to,ja nisam ni rekao da sam nesto specijalno ogroman,ja sam samo trazio komentar i tebi hvala jer je i kritika uvek dobrodosla...
svestan sam da sam mrsav,a to je najbitnije,jer da zivim u zabludi to bi vec bio problem...to da nisam napredovao,to se sa tobom ne slazem,a sto se tice ostalih stvari skroz ok,pogotovo ova poslednja recenica...
tu si skroz u pravu,stariji si i znas te stvari,al evo ja kao mladji tebi nesto da kazem,naravno dobronamerno,kad se odljubis od sebe,tu prestaje zivot...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #51 poslato: Jun 18, 2010, 12:09:31 pre podne »
imam jedan problem i treba mi savet...
ruke su mi najnaprednije (barem uzivo) sta da uradim da bi ostale grupe misica njih pratile???
probao sam zesce i jace treninge za ledja,grudi,ramena i noge i zadovoljan sam,ali opet ruke najvise rastu,da prestanem da ih radim,ili da smanjim neku seriju??????????????
i jos jedno pitanje,skinuo sam za sad 10 kg,ali donji stomak ne mogu vec dugo da izravnjam do kraja,radim kardio,pazim na ishranu koliko toliko,al tu mi je zapelo pa mi treba pomoc...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #52 poslato: Jun 18, 2010, 12:54:37 pre podne »
da,zaboravio sam,biceps radim tri vezbe po 3 serije,isto tako i triceps,vec mesec dana...ranije sam radio 4,4,2 (serije) pogresno,ali to je bilo u prva 2 meseca,sada 3,3,3 ali sa mnogo vecim tezinama (barem velike za mene)...
a sto se stomaka tice vidi se i na slikama da me zeza i sredina,ne vidi se linija,a tako sam blizu...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #53 poslato: Jun 18, 2010, 07:52:21 posle podne »
ljudi hitno je,u teretani mi svi govore drugacije,a i gledam da ih ne slusam jer samo lupaju...
hocu sto pre da pocnem sa resavanjem,a na forumu nisam nigde nasao odg,pa mi treba pomoc...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #54 poslato: Jun 18, 2010, 08:34:19 posle podne »
Druze, jos si daleko od toga da se bavis takvim stvarima, mislim, po meni fali ti bar jos 10kg...pa onda mozes da ganjas simetriju...ovako to ti je bzvz....sta smanjices da radis biceps i triceps, pa ce i ruke da ti budu lose kao ledja? Izuci malo materiju treninga...skoncentrisi se na pravilnu formu, na ishranu...ne mozes da furas simetriju a da ishranu nisi sredio, nema sanse...sa druge strane, ako te sutra naprze da su ti recimo ramena ogromna ( a nisu, kao ni ruke ), hoces opet biti u problemu?
Pusti te price i tripove i treniraj, dug je put pred tobom....samo guraj i jedi

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #55 poslato: Jun 18, 2010, 09:27:09 posle podne »
Druze, jos si daleko od toga da se bavis takvim stvarima, mislim, po meni fali ti bar jos 10kg...pa onda mozes da ganjas simetriju...ovako to ti je bzvz....sta smanjices da radis biceps i triceps, pa ce i ruke da ti budu lose kao ledja? Izuci malo materiju treninga...skoncentrisi se na pravilnu formu, na ishranu...ne mozes da furas simetriju a da ishranu nisi sredio, nema sanse...sa druge strane, ako te sutra naprze da su ti recimo ramena ogromna ( a nisu, kao ni ruke ), hoces opet biti u problemu?
Pusti te price i tripove i treniraj, dug je put pred tobom....samo guraj i jedi

ne,ne,ne pogresno si me razumeo u par stvari...
prvo slazem se sa tobom da mi fali i to ne 10 nego jos jedno 15 kg misica...
ne ganjam ja neku vrhunsku simetriju nego hocu da mi ruke lepo prate ostatak tela...nisam ni rekao da su mi ogromne,nego vece...
i nema sta ko da me naprzi,nisam klinac,ovo sam pitao iskljucivo zato jer bih ja tako voleo...
veljo hvala na savetu,primljeno k' znanju...
voleo bi da mi neko da konkretan predlog i za stomak...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #56 poslato: Jun 18, 2010, 09:37:11 posle podne »
Pa sta je problem sa stomakom? Hoces veci? :)
Ne ozbiljno, sta je tu problem?
A ovo za ruke, samo pumpaj, ruke ne mogu da budu prevelike! Nikad!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #57 poslato: Jun 19, 2010, 12:12:03 pre podne »
Pa sta je problem sa stomakom? Hoces veci? :)
Ne ozbiljno, sta je tu problem?
A ovo za ruke, samo pumpaj, ruke ne mogu da budu prevelike! Nikad!

neeeeeee,ne zelim veci...stomak...
jesam skinuo deset kg,ali donji deo i sredina trbusnjaka ne mrdaju vec dva meseca...
u velikoj meri sam ga popravio,ali nikako nisam zadovoljan...
kad su misici u pitanju nikad nista nije dosta... ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #58 poslato: Jun 19, 2010, 12:16:47 pre podne »
brate samo lagano....cini mi se da mnogo zuris, a sve ce to doci pravilnom ishranom i pametnim treningom... ;)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #59 poslato: Jun 19, 2010, 12:38:12 pre podne »
brate samo lagano....cini mi se da mnogo zuris, a sve ce to doci pravilnom ishranom i pametnim treningom... ;)
ne zurim ja,da uzimam dosta suplemenata pa i da kazes da zurim,al ja treniram na suvo vec 3 meseca...
ja zelim,a to je druga stvar :)
da,da pametnim i jakim treningom... :)
« Poslednja izmena: Jun 19, 2010, 12:54:21 pre podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com