Mart 29, 2024, 07:40:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Momak sa bodybuilding-a  (Pročitano 26681 puta)

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #30 poslato: Jun 10, 2010, 01:13:51 pre podne »
Mr. Bin      daaaaaaaaaaaaaaaaaa

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #31 poslato: Jun 10, 2010, 07:05:55 pre podne »
sve preko 10kg na visinu je smeće :D Momak je super gradjen respect i treba u ovima nalazit motiv pogotovo za početak , mass monsteri su smeće koji nemogu sebi prat dupe .... a ne šta drugo .... struhli iznutra strava iz vana .... smjesna priča                :)

Al ga kenjas,tipicna prica jednog ektomorfa koji ne moze na sebe napakovati pet kg misica bez obzira kojom se hemiom roknuo.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #32 poslato: Jun 10, 2010, 07:37:05 pre podne »
sve preko 10kg na visinu je smeće :D Momak je super gradjen respect i treba u ovima nalazit motiv pogotovo za početak , mass monsteri su smeće koji nemogu sebi prat dupe .... a ne šta drugo .... struhli iznutra strava iz vana .... smjesna priča                :)

Aldine stvarno znaš da se prose.š, pa jbt ovaj dečko je VRH sa slika ali ko si ti da osuđuješ nekog ko hoće više? Sa ovim indirektno pljuješ po onima koji ti daju savete i omaložavaš ih, pa seti se se nekadašnjeg mentora koji to više nije i za čiji si se klub takmičio i jel ono ružno? Po meni nije ;)

Zadrži takve stavove jer sledeći put kad zatražiš savete traži ih od "manekena" , moj dobronamerni savet a ti kako hoćeš ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #33 poslato: Jun 10, 2010, 10:19:33 pre podne »
sta ces onele kada krenu misici da si se pakuju(ako krenu)hoces smanjiti unos proteina xexexexexe
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #34 poslato: Jun 10, 2010, 11:30:49 pre podne »
Me ne vjerujem da je momak mislio na masu nasih momaka, nego vjerovatno na masu tipa Markus Ruhl itd. , sta znam... Ipak ono i ne izgleda bas najnormalnije.  ;D
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #35 poslato: Jun 10, 2010, 11:58:35 pre podne »
ali ko je od nas rekao sebi E TO JE TO NECU VISE!!!!
q... je to rekao,svi hocemo jos jednu venu,jedan cm obima na ruci vise itd
zar ne?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #36 poslato: Jun 10, 2010, 12:06:53 posle podne »
tako je.
mase nikad dosta,jer nikad necemo ni dostici svoj maksimum,tako da,samo nabacujmo kile,pa kasnije rezanje,i tako stalno u krug :)

sto smo veci,cinimo se sebi sve manjim,pa otud opet zelja za masom :D (ne kazem da svako tako misli,ali znam vecinu koja tako misli)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #37 poslato: Jun 10, 2010, 12:18:17 posle podne »
tako je.

sto smo veci,cinimo se sebi sve manjim,

to ;)...ja stalno imam taj trip,uvek sam sebi  mali i nikad nisam zadovoljan,uvek ucu jos vise

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #38 poslato: Jun 10, 2010, 06:58:56 posle podne »
onel
JOS JEDNOM KRENES SAMO da pises...ZNACI SAMO KRENES gluposti koje si NAPISAO..letis brzinom svetslosti sa ovog foruma,.a svoju misiju naturalnosti i toga kako nemas para ni za dorucak ali mozes da napredujes SIRI NA NEKOM DRUGOM FORUMU..

hvala!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #39 poslato: Jun 10, 2010, 08:04:48 posle podne »
ostali samo dugmici....
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #40 poslato: Jun 15, 2010, 10:59:57 posle podne »
Zasto kudite momka? da budem iskren ni meni se ne svidja biti preveliki. Postujem svaciji rad i trud , ali svako ima svoj stil...

@Malojaci
Da se onel malo vise posveti BBu vjeruj mi za nekoliko godina bio bi jedan od najboljih takmicara na ovim prostorima...Momak ne koristi nikakvu hemiju...Ali transformise se tako brzo da je to nevjerovatno , mnogi bi rekli da koristi hemiju...+ njegova visina 187cm ...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #41 poslato: Jun 15, 2010, 11:26:30 posle podne »
svejedno, ne moze da prica o ljudima koji koriste steroide da su bolesnici il tako nesto sto je pisao... jednostavno nije lepo, svako ima svoje telo i radi sa njim sta hoce
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #42 poslato: Jun 16, 2010, 09:51:38 pre podne »
Zasto kudite momka? da budem iskren ni meni se ne svidja biti preveliki. Postujem svaciji rad i trud , ali svako ima svoj stil...

@Malojaci
Da se onel malo vise posveti BBu vjeruj mi za nekoliko godina bio bi jedan od najboljih takmicara na ovim prostorima...Momak ne koristi nikakvu hemiju...Ali transformise se tako brzo da je to nevjerovatno , mnogi bi rekli da koristi hemiju...+ njegova visina 187cm ...
pa niko od nas nece biti velik(kao ronni) ali mi smo takvi,napravis jedno telo svi te hvale,a tebi NIJE TO TO...hoces da budes jos kvaliteniji.o tome ja pricam
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #43 poslato: Jun 16, 2010, 11:30:09 pre podne »
Zasto kudite momka? da budem iskren ni meni se ne svidja biti preveliki. Postujem svaciji rad i trud , ali svako ima svoj stil...

@Malojaci
Da se onel malo vise posveti BBu vjeruj mi za nekoliko godina bio bi jedan od najboljih takmicara na ovim prostorima...Momak ne koristi nikakvu hemiju...Ali transformise se tako brzo da je to nevjerovatno , mnogi bi rekli da koristi hemiju...+ njegova visina 187cm ...

Put do uspjeha je puno vise od samih fizickih predispozicija,sve i da je tako da ima tijelo koje reaguje bolje nego bilo koje drugo na svijetu ne znaci da ce ikad ista od njega biti,covjek ako je pussy i nema muda da stisne i napravi nesto od sebe isti racku kao i da ima najlosije gene na svijetu.

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #44 poslato: Jun 16, 2010, 12:56:58 posle podne »
Mislim da mladi g-din Onel skrece paznju ili mu je vrlo dosadno.
Ne prvi put ;)
Metaforicki receno na ovom forumu pravi istinski majstori kada izbetoniraju neku stazu kojom svi mi
trebamo da idemo ne vole kada po svezem cementu mangupi ostavljaju tregove izlizanih patika.
Ponekad im oproste nekad se naprave da ih nisu videli...a ponekad malisani moraju da snose neke
konsekvence ;)