April 19, 2024, 03:20:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262461 puta)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1035 poslato: April 16, 2013, 10:44:07 pre podne »
evo me da se javim...

Srbija Open 2013 - Body Building do 90 kg  snimak kategorija do 90kg

Srbija Open 2013 - Apsolutna Kategorija  i apsolutna

slike sa drzavnog prvenstva imate sve ovde pa mozete da gledate..apdejtovat cu ja jos bice toga puno..pa da ne stavljam duplo

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

i sta da kazem

jos ne mogu da vjerujem..drzavno protiv sase bilo je ludilo,..uzivali smo na bini kao prijatelji, najmanje kao konkurnti..
eto osvojio sam prvo mjesto,..apsolutna je onda bila puno laksa.

onda dodjem u srbiju, spavao nisam nikako,..vremena jesmo imali,ali dok su oni spavali, ja sam nov proveo pozirajuci pred ogledalom, jednostavno san nije htio na oci,..pa dug put, a i nastup moj na samom kraju, totalno smoren sam bio, iscrpljen,..i onda izadjemo tamo i ceka te onaj kolos od milana savica :) pa prodje i to, malo falilo da kolabriram na bini koliko sam vise iscrpljen bio,..u neka doba cak nisam moao ni ruke da dignem vis eu relaxu mislim da sam cak i bio poceo smjesno da izgledam ,..i zadnji zalet na onog drugog giganta,..iskeno najmanje sam ocekivao ovo. Ne znam s kim sam pricao, ili je sasa dimitrijevic, il goran ilic..al rekog dosao sam do ovde, osvojio prvo mjesto..apsolutna me i ne zanima vise,..jednostavno niti sam mogao, niti dalje vjerovao da moze da ide,..stojim medju gomilom vrhnskih takmicara i vidim njih, a pojma vise nemam u kakvom sam stanju ja, ne vidim se, gubi se sva percepcija o vlasttom izgledu..al eto skupih onda snage i izadjem ,..i tu me diglo onda kad sam cuo onu gomilu mojih drugara kad su poceli da me bodre,..jednostavno prelijep osjecaj..prelijepo iskustvo,...a ja jebeno sretan i zadovoljan :) veliki pozdrav javljam se..jer imam jos tacno 48 sati da se otrujem zderanjem :D i onda idemo dalje
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1036 poslato: April 16, 2013, 10:48:52 pre podne »
hahahaha fino opisan citav dozivljaj iz licnog ugla ;D ;D ;D

Cstitke i od mene zmaju :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1037 poslato: April 16, 2013, 01:52:48 posle podne »
Bravo Adoni!

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1038 poslato: April 16, 2013, 03:04:53 posle podne »
Svaka cast..sta reci drugo.... ;)

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1039 poslato: April 16, 2013, 04:06:26 posle podne »
Formu ne treba komentarisati + kako je palo ovo osvetljenje sa kraja ..samo je dodatno uvelicalo sliku.
Naravno ovakva transofrmacija nogu,stvarno svaka cast!
Sve cestitke

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1040 poslato: April 16, 2013, 06:42:07 posle podne »
Svaka cast, ti i sasa ste van zemaljci :D

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1041 poslato: April 16, 2013, 07:11:22 posle podne »
Ado svaka cast i sretno dalje;
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1042 poslato: April 16, 2013, 09:48:30 posle podne »
svaka cast..

a ja imam privilegiju trenirati u istoj teretani gde i sale trenira i posmatrati ga (cudno zvuci ali je tako ) .sale je zmaj ,takodje i leo..a tebi ado svaka cast od srca ,pratimo se mi jos i sa yufitnesa pa tako da sve najbolje druze u daljem takmicenju..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1043 poslato: April 18, 2013, 10:32:14 posle podne »
drugari hvala vam puno :)

slika ima jako puno, ali pogledajte na linku koji sam stavio,..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1044 poslato: April 19, 2013, 06:48:15 posle podne »
Care, jos jednom kapa dole(a bice jos mnogo  ;) ) !!
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1045 poslato: April 20, 2013, 08:49:11 pre podne »
Cestitke,zasluzeno apsolutni! ;)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1046 poslato: April 20, 2013, 12:30:42 posle podne »
Cestitke,zasluzeno apsolutni! ;)

hvala zvjerko ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1047 poslato: April 24, 2013, 09:50:27 posle podne »
Svaka cast Adoni, ludo si spreman!
a ne sumljam da ces oduvati i na balkanskom
sve cestitke.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1048 poslato: Jun 23, 2013, 10:40:32 pre podne »
pozdrav veliki svima,.. nije me opet bilo neko vrijeme.

trebalo je dosta toga nadoknaditi,..trenutno sam u iscekivanju jebnog off-a, je poslije svih takmicenja jos nisam stao. Odlucio sam ovaj put i rverse dieting da odradim kako spada,..  jebno nakon svega jos paziti i dalje full na ishranu, ali sam i vise nego zadovoljan ishodom,..isplatilo se. Jos jedna sedmica ispred mene, i onda odmor kratki, uglavnom od treninga. Ove godine sam odlucio masu JOS cisce da odradim nego prosle godine, jer cu biti jako ogranicen kilazom ovaj put. Blizu sam granice 90kg sad vec, a prelazak u tesku jednostavno ne zelim - bar sad za sad ne.

Cilj je bio da odradim ono sto sam pripremao zadnje dvije godine (precizniji budem dva neuspjela pokusaja da odradim ovo kako treba, jer nisam bio dovoljno dugo disciplinovan da bi izdrzao do kraja), a to je da iskoristim taj gain period kada je iskoristivost materije puno veca, i da napakujem koliko je moguce ciste mase, a da uz to vodeci racuna o ishrani i formu uporedo dovodim u red.

evo mali apdejt slika od zadnjih 4-5 sedmica,... 

odma treci dan nakon takmicnja krenuo sam sa ovim..prve slike su od 31.05.  kilaza 94, forma prilicno losa, dosta vode dosta ima,..













sljedece slike su sedmicu dana kasnije, kilaza je u blagom porastu od skoro 1kg, ali zato obimi su vec postajali vec, a dorma vidno bolja,.. (sto je i donekle rezultate konacno nakrcanog glikogena u misicima). al kako god, forma dosta bolja, vode daleko manje















kraj  i trece sedmice, 14.06. kilaza u blagom padu, nesto ispod 94kg, ali zato gotovo svi obimi (osim butina) ovde vec bili nesto veci nego na samom vrhuncu zadnjeg perioda mase. forma je sad vec bila ok,..



naredne slike su samo jedan dan kasnije, sa fotoshootinga, forma jos bolja, jer sam ciljano pokusao malo da se vode rijesim, a da se ne sluzim nikakvim rigoroznim metodama sto bi prije svega izazvalo novi sok tjela i naglo vracanje vode,a osim toga, nije takmicenje :)

kilaza ovaj dan bila 93kg tacno















eto ga,...trenutna je kilaza 97kg, forma trenutno rekao bi kao nakon prve dvije sedmice obrnute dijete, na ovu kilazu po meni sasvim dobra,..ali obimi zato sad vec pucaju dobro prema gore,..cak i obim butina je trenutno kao sto je bio na masi, oko 70cm, a noge su mi daleko najsuhlje ostale,..bice slike za koji dan..od sad idemo samo dublje u suficit,..  toliko za sad 
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #1049 poslato: Jun 23, 2013, 10:41:43 pre podne »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto