April 28, 2024, 05:40:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sinisa Privulovic  (Pročitano 28980 puta)

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #45 poslato: Jul 06, 2008, 12:41:45 posle podne »
super slike druze samo da te pozdravim a pozdravljam i zoksa


Hvala Terzo, druze moj...Pozdravljam te a i Zoks otpozdravlja...

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #46 poslato: Jul 06, 2008, 12:56:06 posle podne »
Korisno je cuti iskustva iskusnih takmicara,velikih sampiona.Hvala na ovim informacijama CHAMP..Ineresantno bi takodje bilo cuti nesto i o tvojoj ishrani,koliko hidrata,proteina...

Ja sam ti Misko "specijalan slucaj" po pitanju ishrane. Prosle jeseni spremao sam se sa 1,0 grama belancevina po kg tezine a proletos sa 1,5 gr. Izgled mislim da je bio odlican. Pretpostavljam zbog toga sto sam trenirao bolje nego ikada.

Zbog malog unosa belancevina (koje su skuplji cinilac u dijeti) bio sam prinudjen da unosim dovoljne kolicine ugljenih hidrata kako bih mogao zestoko da vezbam a da u svemu tome ne izgubim na misicnoj masi.
Kolicina UH je malo manja od potrebne za odrzavanje tezine, recimo  za 150 gr.

Znam da se ovo ne uklapa bas u teoriju ali eto praksa pokazuje da moze i tako, da ne moras da budes bogat da bi bio uspesan bilder...

Naravno, ako budem bio u situaciji,a nadam se da hocu, planiram da unos belancevina dignem na 2 gr. (oko 150 gr dnevno). Za odrzavanje misicne mase bice to sasvim dovoljno naravno zbog toga sto cu zadrzati relativno visok unos UH (oko 300 gr). U dijeti nikada nisam gladan, drzim stabilan nivo secera u krvi i sve tece mirno, lagano i bez problema. Zbog toga je vazno da se u off sezoni ne ugojim previse i da dijetu zapocnem na vreme.

Tokom rada za masu jedem sve s tim sto se drzim pileceg belog umesto svinjskog mesa.

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #47 poslato: Jul 06, 2008, 01:06:58 posle podne »
Na stranici br. 3. pokazao sam vam s kim vezbam u teretani. Sada cu vas upoznati sa mojim ukucanima.
Pre svih, tu su moji sinovi, Milos koji je srednjoskolac i Vladimir koji za nekoliko dana postaje student.



...a evo i njihovih roditelja u romanticnoj setnji...



Mladji sin Milos kao metalac...



...pa kao buduci bilder...



Pre nekoliko dana smo se uslikali, Milos na "pocetku karijere" a ja prvog dana dijete


Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #48 poslato: Jul 06, 2008, 02:46:43 posle podne »
Ne, ne smem zaboraviti da vam predstavim i nase kucne ljubimce pored kojih u kuci nikada nije dosadno.
Pre svih tu je glavni ljubimac, mladi macak Roni (nema veze sa Kolemanom)



pa "ninja kornjace", levo je Mikelandjelo a desno Rafaela



pa mnostvo akvarijumskih ribica, skalara, razbora i mnogih drugih...



i kada recimo podjem na trening i izadjem iz dvorista, ukazuje mi se pogled na glavnu gradsku ulicu odnosno nase vecernje setaliste (kucevska Knez Mihailova)


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #49 poslato: Jul 06, 2008, 03:07:35 posle podne »
hahaha Sinisa svaka cast za ovaj foto tour :wink: Odlicno odradjeno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #50 poslato: Jul 06, 2008, 03:29:30 posle podne »
Korisno je cuti iskustva iskusnih takmicara,velikih sampiona.Hvala na ovim informacijama CHAMP..Ineresantno bi takodje bilo cuti nesto i o tvojoj ishrani,koliko hidrata,proteina...

Ja sam ti Misko "specijalan slucaj" po pitanju ishrane. Prosle jeseni spremao sam se sa 1,0 grama belancevina po kg tezine a proletos sa 1,5 gr. Izgled mislim da je bio odlican. Pretpostavljam zbog toga sto sam trenirao bolje nego ikada.

Zbog malog unosa belancevina (koje su skuplji cinilac u dijeti) bio sam prinudjen da unosim dovoljne kolicine ugljenih hidrata kako bih mogao zestoko da vezbam a da u svemu tome ne izgubim na misicnoj masi.
Kolicina UH je malo manja od potrebne za odrzavanje tezine, recimo  za 150 gr.

Znam da se ovo ne uklapa bas u teoriju ali eto praksa pokazuje da moze i tako, da ne moras da budes bogat da bi bio uspesan bilder...

Naravno, ako budem bio u situaciji,a nadam se da hocu, planiram da unos belancevina dignem na 2 gr. (oko 150 gr dnevno). Za odrzavanje misicne mase bice to sasvim dovoljno naravno zbog toga sto cu zadrzati relativno visok unos UH (oko 300 gr). U dijeti nikada nisam gladan, drzim stabilan nivo secera u krvi i sve tece mirno, lagano i bez problema. Zbog toga je vazno da se u off sezoni ne ugojim previse i da dijetu zapocnem na vreme.

Tokom rada za masu jedem sve s tim sto se drzim pileceg belog umesto svinjskog mesa.
Zaista neverovatno,ali eto postigao si sjajne rezultate i tako,vise nego sjajne rezultate.Bitno je znati sebe.Slican nacin ishrane,zbog slicnih razloga je cini mi se imao i Vukic-Cobi,sjajan takmicar.
Kakav si sa suplementacijom?

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #51 poslato: Jul 06, 2008, 05:06:05 posle podne »
Suplementacija... dosta slabo. Jesenas totalno bez proteinskog praha, aminokiselina, kreatina i sagorevaca a ovog proleca koristio sam proteinski sejk, jednom do dva puta dnevno, kao i sagorevace masti i tecne aminokiseline. O BCAA, glutaminu i ostalom "luksuzu" za sada samo sanjam.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #52 poslato: Jul 06, 2008, 05:11:44 posle podne »
jbt svaka cast...Postici ovakav izgled uz tako ogranicena stedstva je stvarno facinantno...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #53 poslato: Jul 06, 2008, 05:30:18 posle podne »
Ogromno poštovanje, svaka vam čast.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #54 poslato: Jul 06, 2008, 07:13:49 posle podne »
Sinisa hvala na odgovorima.Nadam se da cemo se i ubuduce radovati tvojim uspesima.Odlican rad,iskustvo i rezultati.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #55 poslato: Jul 07, 2008, 12:52:53 pre podne »
Da i ja doprinesem temi i pozdrav za sampiona  :)

....klik na slidzu za malo veci format...
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #56 poslato: Jul 07, 2008, 11:02:14 pre podne »
Hvala Kralju, hvala Tanja, hvala Pedja. Bas lepe reci.
Taman sam mislio da ste me zaboravili ovih mesec dana, kad lepog li iznenadjenja.
Tanja, pa ja se trudim da uvek budem bolji nego sto sam bio ali mi iz raznih, uglavnom finansijskih razloga to ne uspeva. . Imam snaznu zelju da to ostvarim naredne jeseni.


Cuj, zaboravili te?? Alo bre, to si sad pomislio i nikad vise ;)
Sto se tice ovog da se uvek trudis da budes bolji nego sto si bio, to je logicno i posve normalno. A finansijske momente ne spominji ;)

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #57 poslato: Septembar 27, 2009, 11:27:15 posle podne »
Nije me bilo odavno na forumu...
Posle drzavnog prvenstva u Kragujevcu oktobra 2008, gde sam osvojio prvo mesto, nisam se vise takmicio. To ne znaci da se u nasem klubu "Body Line" iz Kuceva ne trenira redovno i punom snagom. Klub ima vredne vezbace od kojih ce, nadam se, uskoro (osim mene i Zoksa) biti jos takmicara. Sa par fotografija, pre nekoliko dana zabelezili smo atmosferu u klubu...



Upravo tada smo planirali kada ce se Zoks sledeci put pojaviti na takmicenju i sta cemo sve uraditi da se pojavi u najboljem mogucem svetlu



Na slici su clanovi naseg kluba, sadasnji i buduci takmicari... sve sami stokilasi... sa njima bih smeo na kraj sveta...


Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #58 poslato: Septembar 28, 2009, 02:57:17 posle podne »
Sampion se ne da ni u masi zamastiti...pozz za ekipu..

Van mreže Ludy

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Sinisa Privulovic
« Odgovor #59 poslato: Jul 16, 2010, 01:00:53 pre podne »
iskreno mislim da Sinisa Privulovic ima naj bolju genetiku...
unosi malo hrane,malo suplemenata i ostali zezancija-ali jako dovoljno za njega
dok neki koriste 70% vise,a nisu ni do koljena...
sklad kao Sinisa rijetko ko da ima.. ili nesto fali ili je previse mase koja nije rapoređena...
... samo mislim steta sto je rođen u SRbiji/balkanu da je u nekoj normalnoj drzavi bio bi pro 1000%
samo jos leđa koji cm i prsa i to je pro card...
jendom rjeci vrijedan poštovanja