Maj 23, 2024, 07:31:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Vas jelovnik...  (Pročitano 317616 puta)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #195 poslato: Novembar 16, 2010, 04:41:12 posle podne »
B - belancevine = proteini

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #196 poslato: Novembar 16, 2010, 05:38:09 posle podne »
proteini se  u zemlji Srbiji zovu belancevine skraceno -b...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #197 poslato: Novembar 16, 2010, 05:39:14 posle podne »
B = bjelancevine, tj. proteini...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #198 poslato: Novembar 16, 2010, 05:46:49 posle podne »
Oslic ti je na akciji oko 200din/kg u Tempu ako se ne varam. Za 200din imas 170g proteina, mislim da nema jeftinije od toga. A i imas dobru kolicinu hrane, mozda se zasitis. :D
Naravno, ne treba jesti samo oslic, al meni je on jedan od glavnih izvora proteina, uz belo meso...

Hahaha, mislim da nije. :D
ako je mistral ne vredi ni 20 dinara. ja ga bacio na teflon, gomila vode izasla, od kilo ostalo 200 grama neke odvratne mase... naravno zavrslilo u kanti, to ni macke ne bi jele.

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #199 poslato: Novembar 16, 2010, 06:29:18 posle podne »
Jel ok da jedem tunjevinu pomesanu sa malo pavlake,majoneza i dosta paradajza i paprike.To obozavam da jedem pa se nadam da je to dobro, zbog tunjevine.

Brate tunjevina,pavlaka,majonez,dosta paradajza i paprike,ovo su tvoje reci,isto kao i nemam dovoljno para za meso,pa sracunaj ovo sto se nalazi u tvom kako je Velja rekao mix-u i videces da pilece belo i pirinac nisu nesto mnogo skuplji...
A i ovaj oslic sto je Francuz naveo je isto odlicna opcija,trkni dok je akcija i boli te uvo...
Dobro ako ne mozes da priustis,ne mozes,postujem to,bio sam i ja u slicnoj situaciji...

Fora je u tome sto majonez i pavlaku kupujem u kanticama pa duze traje,a i ne jedem ja to bog zna koliko bas iz raloga sto znam da ne valja.

Opet nisam bas dobio neki odgovor sto se tice namernica bogatim B (belancevinama/proteinima) i ugljenim hidratima,a koje su jeftine.Znam da je med pun ugljenih hidrata ali mislim da je lose da ga krkam mnogo.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #200 poslato: Novembar 16, 2010, 06:36:22 posle podne »
Majonez i pavlaka ne moze nikako, nema kantica, nema jeftinih stvari! Od proteina teletina, curetina, piletina, govedina, konjsko, riba, belanca, prasak, ella sir... Nema izmisljanja tople vode. Med nikako, to je obican secer, to jest losi ugljeni hidrati.

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #201 poslato: Novembar 16, 2010, 06:38:51 posle podne »
Jel ok da jedem tunjevinu pomesanu sa malo pavlake,majoneza i dosta paradajza i paprike.To obozavam da jedem pa se nadam da je to dobro, zbog tunjevine.

Brate tunjevina,pavlaka,majonez,dosta paradajza i paprike,ovo su tvoje reci,isto kao i nemam dovoljno para za meso,pa sracunaj ovo sto se nalazi u tvom kako je Velja rekao mix-u i videces da pilece belo i pirinac nisu nesto mnogo skuplji...
A i ovaj oslic sto je Francuz naveo je isto odlicna opcija,trkni dok je akcija i boli te uvo...
Dobro ako ne mozes da priustis,ne mozes,postujem to,bio sam i ja u slicnoj situaciji...

Fora je u tome sto majonez i pavlaku kupujem u kanticama pa duze traje,a i ne jedem ja to bog zna koliko bas iz raloga sto znam da ne valja.

Opet nisam bas dobio neki odgovor sto se tice namernica bogatim B (belancevinama/proteinima) i ugljenim hidratima,a koje su jeftine.Znam da je med pun ugljenih hidrata ali mislim da je lose da ga krkam mnogo.

brate ti sad oces da cujes  neki odg koji neces cuti ;) ovo je skup sport jbg ://
jedi to sto mozes i sta mozes da priustis i treniraj pa sta ti bog da ;)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #202 poslato: Novembar 16, 2010, 07:15:20 posle podne »
Belancevine

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #203 poslato: Novembar 16, 2010, 08:15:20 posle podne »
a otkad su tunjevina, med, majonez i pavlaka jeftine namirnice, a piletina i jaja skupe?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #204 poslato: Novembar 16, 2010, 08:23:08 posle podne »
a otkad su tunjevina, med, majonez i pavlaka jeftine namirnice, a piletina i jaja skupe?
izgovori ted izgovori
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #205 poslato: Novembar 17, 2010, 11:08:05 posle podne »
a otkad su tunjevina, med, majonez i pavlaka jeftine namirnice, a piletina i jaja skupe?

Pazi moji zajedno zaradjuju 500e pa ti vidi da li je nesto za mene jeftino. Danas sam uspeo da nadjem posao samo da bi mogao sebi da prustim dobru ishranu i neke proteine da kupim,a za ostalo ce se naci. Moji ne mogu da jedu hranu kao sto ja jedem jer im se smuci da jedu svaki dan neko meso i dosta jednolicno i normalno da ne mogu da razmisljam samo o svojoj bulji i da oni hoce da jedu ono sto vole.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #206 poslato: Novembar 17, 2010, 11:21:31 posle podne »
Ted nije nisla lose mislio, nego je hteo da te posavetuje jer razmisljas u pogresnom pravcu.
Tunjevina kao izbor belancevina je skupa investicija, za te pare mozes da kupis dosta vise belog mesa od kojeg ces imati vise proteina.
Umesto meda, majoneza, pavlake mozes da kupis jaja, itd, plus tim namirnicama nikako nije mesto u BB ishrani.
Poenta je da naucis kako za najmanje para da dobijes sto vise, prati akcije npr belo meso je u matijevicu trenutno 390din/kg, jaja kupuj na "veliko" ja uvek kupujem kod iste zene na pijaci i daje mi 60 za 400 din, ima jos dosta primera...a para naravno nikad nije dosta, jbg...

Zaboravio sam da napisem taj novac koji planiras da ulozis u whey bolje ulozi u hranu, jer hrana je na prvom mestu, a i whey treba konstantno da se uzima
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2010, 11:23:49 posle podne mica86 »

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #207 poslato: Novembar 17, 2010, 11:26:44 posle podne »
ima da se kupi mistral oslic bez glave 1 kg  320 din kg to ti doje isto ko i 3-4 konzerve tunjevine....

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #208 poslato: Novembar 17, 2010, 11:35:37 posle podne »
B - belancevine = proteini
jest stvarno,bas sam se lepo ispalio...jbg  xDD
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #209 poslato: Novembar 17, 2010, 11:49:13 posle podne »
ima da se kupi mistral oslic bez glave 1 kg  320 din kg to ti doje isto ko i 3-4 konzerve tunjevine....

Imas na trinaestoj stranici par reci o tom "mistral-u"...
Dakle ne...


                               www.fitnessclubvladica.com