April 20, 2024, 01:30:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: SRBIJA-SLOVENIJA  (Pročitano 10365 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
SRBIJA-SLOVENIJA
« poslato: Septembar 08, 2010, 06:38:52 pre podne »
.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2010, 06:51:02 pre podne »
Bitno da tata Radomir opet trabunja o punom srcu i ljubavi prema nacionalnom timu, a, uzgrad, za tu ljubav prima 100.000 evra mesecno! Pardon, samo 50...

Naravno, u svoju odbranu ce staviti argument kako smo bili prvi u grupi pored Francuza, koji su pre neki dan na svom terenu pukli od Belorusije!


Stoka licemerna!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2010, 07:32:57 pre podne »
Ma kome se jeb... za reprezentaciju......samo budala bi dao sve od sebe za ovakvu državu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2010, 10:09:59 pre podne »
pa zato sam i stavio samo  (.)
jer nema sta da se kaze na onu tugu i zalost

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2010, 11:44:27 pre podne »
Bitno je da oni imaju para, a nikakve rezultate nam ne donese, BALVANI...vaterpolisti moraju da uzimaju kredit da bi otisli na prvenstvo, BRUKA I SRAMOTA... nekad se zapitam, sta je motiv tim momcima da igraju za reprezentaciju, kad od nje ne dobiju ni qrca (mislim na vaterpoliste)....
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2010, 12:02:05 posle podne Genius »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #5 poslato: Septembar 08, 2010, 12:22:57 posle podne »
Eno sa kosarkasima ista stvar...Jedva su skupili da imaju za charter let do Turske...Bruka i sramota od drzave!

Bitno je da ce biti gej parada,da se ne obrukamo pred Evropom kako smo neandertalci
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #6 poslato: Septembar 08, 2010, 12:37:45 posle podne »
au momci ja ne verujem sta citam,pa jel gledao neko utakmicu,desna strana izginula,to sto su ostali indijanci,to je druga stvar,ali vidic,rukavina i tosic dusu ostavise na terenu...

a ovo da su ostali sportovi zapostavljeni i da ljudi iz vrha drzave nemaju stida zbog toga to stoji,pa zato je i BB tu gde jeste...
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2010, 12:39:20 posle podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #7 poslato: Septembar 08, 2010, 01:02:40 posle podne »
Sta im znaci i celu utrobu da ostave na terenu, kad ne znaju da igraju...
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #8 poslato: Septembar 08, 2010, 01:13:37 posle podne »
pa to je genrealno problem u nasem sportu a pogtovo fudabalu
dodje neki TATA i njeg visn MORAAAA da igra...tata to debelo plati i onda kada mali napuni 22ak godina ili kusru onda taj klub nadje nekog muljatora od mendazera i on tog "igraca" proda nekom vrhunskom kulubu za velike pare.
i onda kada ovi sta su kupili jer kontaju..dolazi iz kluba gde se vezba i gde se igra fudbal a ne gde tata kupuje mesto pojma nemaju sta ce nego onda to dete mora da igra jer sta da rade kada su za njega vec dali pare jbg....
i onda gledaju da ga negde zavare u inostranstvo pa neka se stranci jebu tamo sa njim...
i tako u krug.....
zalosno ali je tako....
i zato mnogi od taletnata ciji ocevi nemaju para tavore po nekim beton ligama i nkada nece zaigrati jer se zna otvoreno tarfia u jednom od nasih vrhunskih klubva da je dete 20 000 eu + trskovi dostave +skolarina itd itd i i svaka godina provedena u klubu jos toliko duplo pa eto...igrajte se deco

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #9 poslato: Septembar 08, 2010, 01:58:13 posle podne »
pa to je genrealno problem u nasem sportu a pogtovo fudabalu
dodje neki TATA i njeg visn MORAAAA da igra...tata to debelo plati i onda kada mali napuni 22ak godina ili kusru onda taj klub nadje nekog muljatora od mendazera i on tog "igraca" proda nekom vrhunskom kulubu za velike pare.
i onda kada ovi sta su kupili jer kontaju..dolazi iz kluba gde se vezba i gde se igra fudbal a ne gde tata kupuje mesto pojma nemaju sta ce nego onda to dete mora da igra jer sta da rade kada su za njega vec dali pare jbg....
i onda gledaju da ga negde zavare u inostranstvo pa neka se stranci jebu tamo sa njim...
i tako u krug.....
zalosno ali je tako....
i zato mnogi od taletnata ciji ocevi nemaju para tavore po nekim beton ligama i nkada nece zaigrati jer se zna otvoreno tarfia u jednom od nasih vrhunskih klubva da je dete 20 000 eu + trskovi dostave +skolarina itd itd i i svaka godina provedena u klubu jos toliko duplo pa eto...igrajte se deco

e upravo to,zbog takvih pe*era i slicnih onom nevenu suboticu sam ja morao fudbal da ostavim,ako nemas novca uci skolu rekli su mi...
svi gledaju da izvuku neku korist i svoje dupe da obezbede,a fudbal tone...
cast izuzetcima koji postuju drzavni dres i koji ginu za njega,dok neki ni himnu ne znaju....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #10 poslato: Septembar 08, 2010, 02:01:03 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Spartak

  • Gost
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #11 poslato: Septembar 08, 2010, 02:41:58 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!

Igore, uz duzno postovanje ja licno ne vidim nikakav problem u tome, radi toga i jesmo u kurcu i Hrvatska i Crna Gora i Srbija zato sto se gleda na takve stvari....voda je voda brate....mislim da je njima najmanja briga bila juce koju ce vodu da piju

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #12 poslato: Septembar 08, 2010, 03:19:34 posle podne »
Ma Jana im je sigurno neki sponzor,dali su verovatno najbolje uslove i to je to...

Ali meni ide na qrac kakve smo generalno ulizice,sisice,poltroni i narod bez svog "JA" postali...Odavno u politici,a sad polako i u sportu

Totalna sramota za pretke i proslost...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #13 poslato: Septembar 08, 2010, 03:20:43 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!

Igore, uz duzno postovanje ja licno ne vidim nikakav problem u tome, radi toga i jesmo u kurcu i Hrvatska i Crna Gora i Srbija zato sto se gleda na takve stvari....voda je voda brate....mislim da je njima najmanja briga bila juce koju ce vodu da piju

Slazem se...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #14 poslato: Septembar 08, 2010, 03:33:43 posle podne »
Ma kome se jeb... za reprezentaciju......samo budala bi dao sve od sebe za ovakvu državu...

true, true
Samsung NX1000