April 19, 2024, 03:08:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: SRBIJA-SLOVENIJA  (Pročitano 10363 puta)

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2010, 03:41:01 posle podne »
ISTINA,ALI PRAVA ISTINA GENERALE.......I TO SAMO NIJE U SPORTU VEĆ,.....DA NE NABRAJAM ŠKOLA,POSAO ITD ITD.....TATINI SINOVI ZAVRŠAVAJU.....FAKULTETE .....IMAM PRIMER U MOM KOMŠILUKU DIF ZA 3 GODINE I SAD JER PROFA.....A AKO MOŽE 20 SKLEKOVA JA DAMU NA PANJ PA SECI.....IMAM MALI MILIO PRIMERA A SPORT DA NE POMINJEM........

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #16 poslato: Septembar 08, 2010, 05:27:27 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!
To sto ti nazivas patriotizmom u ovom kontekstu se zove nacionalizam  :)


pa to je genrealno problem u nasem sportu a pogtovo fudabalu
dodje neki TATA i njeg visn MORAAAA da igra...tata to debelo plati i onda kada mali napuni 22ak godina ili kusru onda taj klub nadje nekog muljatora od mendazera i on tog "igraca" proda nekom vrhunskom kulubu za velike pare.
i onda kada ovi sta su kupili jer kontaju..dolazi iz kluba gde se vezba i gde se igra fudbal a ne gde tata kupuje mesto pojma nemaju sta ce nego onda to dete mora da igra jer sta da rade kada su za njega vec dali pare jbg....
i onda gledaju da ga negde zavare u inostranstvo pa neka se stranci jebu tamo sa njim...
i tako u krug.....
zalosno ali je tako....
i zato mnogi od taletnata ciji ocevi nemaju para tavore po nekim beton ligama i nkada nece zaigrati jer se zna otvoreno tarfia u jednom od nasih vrhunskih klubva da je dete 20 000 eu + trskovi dostave +skolarina itd itd i i svaka godina provedena u klubu jos toliko duplo pa eto...igrajte se deco

eh secam se toga kako sam bio klinac i ja grejao klupu zbog tih tatinih sinova ... pa sam mogao da igram samo kad povedemo sa nekom jacom razlikom , ili pre kraj , i trenirao sam samo zbog treninga a na utakmice isao da gledam retarde sa dve leve noge... ali zato kad god sam mogao da izadjem na parket nikad nikome nisam hteo da dodam loptu ... jes sad cu da presedim celu tekmu i jos  da pravim nekom retardu asistenciju da bi ga tata snimio kamerom kako daje kos ... secam se da je treniranje za mladu reprezentaciju bilo 500 maraka mesecno :) sto je tada bio pojam ihaaaaa ... znaci uspevali su ili samo extra talenti koji su se odrekli svega bas ali svega , skole , druzenja itd i ostajali su u sportu ti sto su ih proguravali tako kako je Pedja objasnio .... necu da imenujem nikog ali ko prati nasu ligu  moze i sam da donese neke zakljucke ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #17 poslato: Septembar 08, 2010, 07:09:32 posle podne »
Pirat,koje si ti god?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #18 poslato: Septembar 08, 2010, 09:14:50 posle podne »
85

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #19 poslato: Septembar 08, 2010, 10:54:05 posle podne »
Mladji si,ja reko' da nismo igrali zajeno mozda...Koji klub?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #20 poslato: Septembar 08, 2010, 11:28:38 posle podne »
uff da ne nabrajam sad , bilo ih je vise ... ali eto recimo da sam najbolje  vreme proveo u jednom od klubova Partizana .... posle toga je sve bilo bezveze ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #21 poslato: Septembar 08, 2010, 11:33:41 posle podne »
ok,odosmo u off
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #22 poslato: Septembar 09, 2010, 12:33:02 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!
To sto ti nazivas patriotizmom u ovom kontekstu se zove nacionalizam  :)

Glupo je raspravljati ti to drugacije vidis jer si mlad ,a mene i zovi ga kako hoces svi znaju na sta sam mislio! To se nikada nece desiti u Hrvatskoj jer su patrioje i vole svoju zemlju ! U Hrvatskoj ne mozes  da kupis ni jedan nas poizvod jer ih i gotovo i da nema. A da ne pricam da to neko uradi  javno od  njihovih sportista ,pa javno bi ga se odrekli ! A mi smo takvi kavi samo,prodacemo dusu Djavaolu za proklete pare!
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #23 poslato: Septembar 09, 2010, 07:18:38 posle podne »

Generale sve to na stranu sto kazes da stavimo ! Ali juce sam se bas razocarao u SRBIJU !  Gledajuci jucerasnju utakmicu primetio da nas zamenik selektora i igraci na klupi piju hrvatsku vodu JANA ! Da covek ne poveruje, malo mi imamo nasih voda pa mora Jana da se pije,slomljen nam je patiotizam skroz! otisli smo u K...c!
To sto ti nazivas patriotizmom u ovom kontekstu se zove nacionalizam  :)

Glupo je raspravljati ti to drugacije vidis jer si mlad ,a mene i zovi ga kako hoces svi znaju na sta sam mislio! To se nikada nece desiti u Hrvatskoj jer su patrioje i vole svoju zemlju ! U Hrvatskoj ne mozes  da kupis ni jedan nas poizvod jer ih i gotovo i da nema. A da ne pricam da to neko uradi  javno od  njihovih sportista ,pa javno bi ga se odrekli ! A mi smo takvi kavi samo,prodacemo dusu Djavaolu za proklete pare!

Za ovo si u pravu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #24 poslato: Septembar 09, 2010, 08:02:07 posle podne »
bice bolje,uvek uz svoju drzavu,pa i kad je najgore,nek se iz ovoga izvuku pouke,pa na posao....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #25 poslato: Septembar 12, 2010, 02:32:54 posle podne »
Ali, najiskrenije, mimo lose partije, ono zvizdanje tokom minuta cutanja posvecenog Stjepanu Bobeku, je nesto sto je gore od svega sto smo videli tokom meca!

Nazalost, ima ovde jos mnooogo neandertalaca, koji su daleko od razumnog coveka...
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: SRBIJA-SLOVENIJA
« Odgovor #26 poslato: Septembar 16, 2010, 10:56:33 pre podne »
jbg odigrali smo smesno, i klasicen izjave posle meca..slovenci su veoma jaka i uigrana ekipa kao da to nisu znali i pre meca......  
Bobek ti je inace nastupao za ndh mozda su  zato zvizdali....    

http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=7684:preminuo-stjepan-bobek-jedan-od-najboljih-hrvatskih-nogometaa-svih-vremena-&catid=3:sport&Itemid=68
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava