April 26, 2024, 03:09:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!  (Pročitano 27159 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #15 poslato: Septembar 16, 2010, 09:46:04 pre podne »
ooooo boze...jedinog trenera koji zna nesto kod nas oni ga smene...nema zamene za njega...kakav q pizon...jbg jedini ko moze antaruj da zameni je dusko vujosevic :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #16 poslato: Septembar 16, 2010, 10:11:32 pre podne »
Toooo  Peki,tatini i mamini sinovi.......mnogo mi se ovo svidja....majke mi sramota me sto sam rodjen u Srbiji,radije bih da sam Turčin.
Ne kapiram sta pricas? Sta bi trebalo da kazem super neka treba Pizon je super kao budimo pozitivni iako se sve raspada!!!!!!!!! I ja bi voleo da si Turcin pa se onda ne bi ubacio sa ovako glupim komentarima....mamin sine !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #17 poslato: Septembar 16, 2010, 11:14:28 pre podne »
Toooo  Peki,tatini i mamini sinovi.......mnogo mi se ovo svidja....majke mi sramota me sto sam rodjen u Srbiji,radije bih da sam Turčin.
Ne kapiram sta pricas? Sta bi trebalo da kazem super neka treba Pizon je super kao budimo pozitivni iako se sve raspada!!!!!!!!! I ja bi voleo da si Turcin pa se onda ne bi ubacio sa ovako glupim komentarima....mamin sine !!!
nisi skapirao coveka... mada taj komentar da ga sramota sto je Srbin zbog nekog fudbalskog spletkarenja ... eh tu ga pretera  ???

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #18 poslato: Septembar 16, 2010, 11:38:36 pre podne »
Toooo  Peki,tatini i mamini sinovi.......mnogo mi se ovo svidja....majke mi sramota me sto sam rodjen u Srbiji,radije bih da sam Turčin.
Ne kapiram sta pricas? Sta bi trebalo da kazem super neka treba Pizon je super kao budimo pozitivni iako se sve raspada!!!!!!!!! I ja bi voleo da si Turcin pa se onda ne bi ubacio sa ovako glupim komentarima....mamin sine !!!
nisi skapirao coveka... mada taj komentar da ga sramota sto je Srbin zbog nekog fudbalskog spletkarenja ... eh tu ga pretera  ???

Ne znam na koga je mislio kada je rekao Peki, tatini i mamini sinovi ako je misli na Pizona i nasu reprezentaciju moja greska ali mi se cini da je mislio na Pedju Petrovica i na nas ako sam pogresio moje iskreno izvinjenje, ali mislim da nisam, poenta njegovog posta je da ga je zbog naseg razmisljanja sramota sto je Srbin kao vecina nas ovde i ponovo ako sam lose skapirao sorry a sto se tice tvoje poente da ako je to samo zbog fudbalskog spletkarenja i to je bas bas preterivanje tako da si apsolutno tu u pravu....

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #19 poslato: Septembar 16, 2010, 11:49:53 pre podne »
Brate,Branislave...mislio sm na komentar Pedje Petrovica da ce u reprezentaciji od sada igrati smo mamini i tatini sinovi....jer ti quckin sinovi su mi se popeli na da ne kazem nasta.....i da oni dominiraju Srbijom i da od njih nemoze da se diše....

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #20 poslato: Septembar 16, 2010, 12:00:15 posle podne »
Gospodo,slazem se sa vama u vecini stvari ali da li ste zaista toliko
naivni da mislite da je Antic sa druge planete ili ne daj Boze patrijarh pa  je imun na korupciju
i mesetarenje?
Glupo je porediti Petka,Santraca,Djorica i ostalu boraniju sa Anticem jer mu oni nisu ni blizu ali jednom kada
se napravi kompromis usao si u vrzino kolo i ostaje ti puter na glavi vazda...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #21 poslato: Septembar 16, 2010, 12:35:15 posle podne »

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #22 poslato: Septembar 16, 2010, 12:40:23 posle podne »
Gospodo,slazem se sa vama u vecini stvari ali da li ste zaista toliko
naivni da mislite da je Antic sa druge planete ili ne daj Boze patrijarh pa  je imun na korupciju
i mesetarenje?
Glupo je porediti Petka,Santraca,Djorica i ostalu boraniju sa Anticem jer mu oni nisu ni blizu ali jednom kada
se napravi kompromis usao si u vrzino kolo i ostaje ti puter na glavi vazda...
Slazem se...ali on je bio dovoljno dobar da u svim tim okolnostima nas odvede na to prvenstvo sveta-prosli smo kako smo prosli,ali ni neke mnogo jace reprezentacije se ne mogu pohvaliti nekim plasmanom,valjda je forma lose tempirana...ali smo ipak otisli i to ispred jednih Francuza u grupi...e sad da li ce Pizon moci da sve te kockice ukomponuje,videcemo.
Sto se Antica tice,verujem da ga boli q.... za sve,on je covek dobio svoje pare,uradio je verujem i vise nego sto se ocekivalo od njega...a to sto nam je predsednik fudbalskog saveza Karadzic,lopurda kakve nema,to su vec problemi sistema,koji se resavaju izvan fudbala.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #23 poslato: Septembar 16, 2010, 12:46:28 posle podne »
Brate,Branislave...mislio sm na komentar Pedje Petrovica da ce u reprezentaciji od sada igrati smo mamini i tatini sinovi....jer ti quckin sinovi su mi se popeli na da ne kazem nasta.....i da oni dominiraju Srbijom i da od njih nemoze da se diše....

Tek sam sad procitao Pedjin post, jbg izvini skroz sam lose skapirao a uz izvinjenje pesmica    http://www.youtube.com/watch?v=3h7AqRdKQLA

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #24 poslato: Septembar 16, 2010, 01:09:52 posle podne »
Da bre Riblje Pušenje....

Spartak

  • Gost
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #25 poslato: Septembar 16, 2010, 01:45:19 posle podne »
zato i ne pratim vise ni fudbal ni kosarku, i ljepsi mi je zivot manje se nerviram, zaigram tu i tamo i to je to

Spartak

  • Gost
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #26 poslato: Septembar 16, 2010, 01:47:25 posle podne »
ajmo jos jedno prozivanje na nacionalnoj osnovi i bice letenja

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #27 poslato: Septembar 16, 2010, 06:56:47 posle podne »
narod nema leba da jede on ima platu 100.000e mesecno... >:( >:(

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 08, 2010, 10:26:59 posle podne »
Sjajan debi Vladimira "Selje" Petrovica Pizona
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 08, 2010, 11:07:44 posle podne »
ajmo minuta cutanja za srpski fudbal ma da ni to nisu zasluzili!!!
u bg 3-1 od estonaca?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates