Jun 06, 2024, 05:27:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Armstrongov program za zgibove  (Pročitano 139030 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #105 poslato: Jul 30, 2010, 06:06:01 posle podne »
pa imas program na prvoj strani ove teme xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Micja94

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #106 poslato: Jul 30, 2010, 06:50:23 posle podne »
jel vidis post iznad mog? nije covek valjda mislio na taj program??? :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #107 poslato: Jul 30, 2010, 08:05:20 posle podne »
eee onda izvini... :) preleteo sam preko tog posta ;)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Micja94

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #108 poslato: Jul 30, 2010, 08:55:44 posle podne »
nista :)

Van mreže B-Core

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #109 poslato: Avgust 13, 2010, 11:12:58 pre podne »
"..glavni mišić pokretač (agonista) je m. latisimus dorsi, dok pokret iznad brade preuzimaju drugi mišići."

koji DRUGI misici? biceps, triceps..? dali je moguce ubacit dodatne vjezbe da se ovo sve ubrza

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #110 poslato: Avgust 16, 2010, 10:12:09 pre podne »
pa valjda rameni misici

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #111 poslato: Avgust 26, 2010, 12:35:23 posle podne »
Probaj,u pocetku neka ti neko pridrzava noge,ubrzo ces moci i sam :wink:
ja tako radim na pocetku zbog mojih 115kgLoL

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #112 poslato: Avgust 27, 2010, 09:57:13 pre podne »
Cekaj: zs 7 dana da postignes

ono za sta ti treba 2g min
od sklekova ujutro i zgibova uvece /: naravno mislim da uspes 20 ponavljanja na vratilu
Ja :) najvise mogu 6-7 XD

Van mreže mare.karan1404

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #113 poslato: Oktobar 02, 2010, 11:04:37 posle podne »
Ja ne znam ko je ovo pisao ali ocigledno je dao sebi za pravo da menja sadrzaj Armstrongovog programa za zgibove....
Detalji koji su izmenjeni su od krucijalnog znacaja i stvarno je glupo i kontra produktivno za citaoce sto svako moze po ovim forumima da pise sta god hoce.
Katastrofalno je sto je citajuci ovu dezinformaciju, za ove 4 godine koliko ova tema stoji ovde, 17 hiljada ljudi dovedeno u zabludu, a da pri tom niko nije reagovao.
Ovde mozete videti originalnu verziju "THE ARMSTRONG PULLUP PROGRAM" pa sami zakljucite da program ne traje 6-8 nedelja vec 4-6, da pauze izmedju serija nisu 90 sec nego 60, da kod piramide ne povecavate samo broj ponavljanja vec produzujete i odmor za po deset sec svaki put i slicno, da ne davim vise evo linka pa pogledajte i sami procenite...
http://oneweb.utc.edu/~semperfi/physical.htm

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 19, 2010, 06:41:18 posle podne »
Radio sam ovaj program dva puta.Prvi put osam nedelja,a drugi trinaest.Svega sam se striktno pridrzavao i nisam propustio ni jedan trenig,samo sam jednom izostavio sklekove ujutru.I nisam nesto posebno napredovao,sa 14 sam se pomakao na 17 zgibova sto i nije neki uspeh kad obecavaju 20.


Ovde mozete videti originalnu verziju "THE ARMSTRONG PULLUP PROGRAM" pa sami zakljucite da program ne traje 6-8 nedelja vec 4-6, da pauze izmedju serija nisu 90 sec nego 60, da kod piramide ne povecavate samo broj ponavljanja vec produzujete i odmor za po deset sec svaki put i slicno, da ne davim vise evo linka pa pogledajte i sami procenite...
http://oneweb.utc.edu/~semperfi/physical.htm

Sad mislim da su ove greske krive za sve,ponovo bi poceo da radim ovaj program pa ako neko moze neka mi ga prevede posto nerazumem engleski bas najbolje a probao sam preko translatora ali mi neke stvari opet nisu jasne,zbog grubog indijanskog prevoda.
Molim ako neko ima vremena i volje da mi ukratko ukaze na razlike i greske.

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #115 poslato: Mart 06, 2011, 08:25:20 posle podne »

Ovde mozete videti originalnu verziju "THE ARMSTRONG PULLUP PROGRAM" pa sami zakljucite da program ne traje 6-8 nedelja vec 4-6, da pauze izmedju serija nisu 90 sec nego 60, da kod piramide ne povecavate samo broj ponavljanja vec produzujete i odmor za po deset sec svaki put i slicno, da ne davim vise evo linka pa pogledajte i sami procenite...
http://oneweb.utc.edu/~semperfi/physical.htm


Moze li nek vec jednom,posle pola godina od kad sam ostavio poruku da mi objasni u cem su te kljucne razlike,da mi prevede ovaj program makar samo u dane za sredu i cetvrtak zato sto to nemogu nikako da skapiram.
Ostalo mi je kudikamo jasno.
Radio sam ovaj program 21 nedelju i sad kontam zasto nije bilo efekta.
Dajte ljudi prevoda da zavrsim sa mukom.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #116 poslato: Mart 06, 2011, 10:28:30 posle podne »
Evo ti prevod

 Wednesday   Do three “training sets” of overhand pull-ups three sets of underhand pull-ups, and three sets of overhand pull-ups where the back of your neck touches the bar.  A training set is dictated by your current level of strength.  If you are advanced, it might be 5 or 6.  Rest one minute between sets.  The goal of the workout is to do the same number of repetitions per set, so start off conservatively, if you can only do 1, use one

Srijeda

Uradi 3 trening seta zgibova nathvatom, 3 seta zgibova pothvatom i 3 seta zgibova iza glave, gdje ces vratom da dodirnes sipku. Trening set odredjuje tvoj trenutni nivo ( odnosi se vjerovatno na broj zgibova ). Ako si napredniji vjezbac, to moze biti 5 ili 6. Odmor 1min izmedju setova. Cilj ovog treninga je da uradis jednak broj zgibova u svakoj seriji, zato budi oprezan.

Thursday   Do training sets, resting one minute between each set, until you are unable to complete a set.  Use the same number of repetitions that you used in your Wednesday sets.  This will probably turn out to be your longest (and hardest) day

Cetvrtak

Radi setove zgibova sa pauzom od 1min izmedju serija i radi tako dok vise nebudes mogao da uradis kompletan set. Radi isti broj ponavljanja kao I u srijedu. Ovo ce ti vjerovatno biti najduzi i najtezi trening

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #117 poslato: Mart 06, 2011, 10:43:15 posle podne »
Veljo hvala ti kao bratu rodjenom.
Reci mi samo u cetvrtak radim klasicne zgibove ono,nemenjam hvat i nista kao u sredu,radim obicnih ispred zar ne?
Sve osim tog mi je jasno,hvala ti,ZIV BIO I UZ BREG BRZO TRCAO!
Sutra ponovo pocinjem sa ovim programom,javljam rezultate se ovde za 6,7 nedelja...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #118 poslato: Mart 06, 2011, 10:58:56 posle podne »
Posto nije navedeno drugacije, trebalo bi da radis klasicne zgibove.
Samo treniraj....i nema na cemu

Van mreže shpongle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #119 poslato: Mart 12, 2011, 05:27:29 posle podne »
ja sam radio ovaj program i nisam bio zadovoljan i iskreno mislim da je bolje raditi vrlo spore zgibove i staticko visenje na sipci (samo visi na sipci ispruzenih ruku koliko mozes), mnogo su bitnije podlaktice kada radite zgibove a vecinja njih ih zanemaruje...barem je kod mene ova kombinacija bila vrx