April 26, 2024, 04:34:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Armstrongov program za zgibove  (Pročitano 138607 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #15 poslato: Jul 27, 2006, 08:49:58 pre podne »
jbt..koja komplikacija

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #16 poslato: Jul 27, 2006, 08:51:01 pre podne »
ja mislim da moze doci do 20 zgibova za 6 nedelja ali pod uslovom da kada pocne ima snage da uradi makar 5 zgibova u pravilnoj formi

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #17 poslato: Jul 27, 2006, 08:52:22 pre podne »
Citat: pedjos
jbt..koja komplikacija


 :lol:  :lol: slazem se ali nadam se da je konstruktivno, nadam se da ce bar nekog pocetnika  zaintrigirati termini pa ce sam kopati dalje da vidi sta smo mislili :roll:  :roll:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #18 poslato: Jul 27, 2006, 08:57:37 pre podne »
MA KADA STE MENE ZAINTRIGIRALI ONDA CE TE SVE ZIVO..ALI BRATE..PO MAO STE POCELI PRETERIVATI SA TIM...NIJE ME BRIGE..NASTAVITE SAMO....ALI MALO PRIPAZITE..NIEJ BAS TEMA O KOJOJ SE MOGU KNJIGE PISATI..MISLIM DA JE NA MILSOEVOM DVD TAKO JASNO I LEPO OBJSANJENO DA NEMA SVRHE BILO STA DALJE CACKATI

Zoka

  • Gost
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #19 poslato: Jul 27, 2006, 08:58:56 pre podne »
..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #20 poslato: Jul 27, 2006, 09:00:26 pre podne »
Citat: Papageno
e kad smo vec kod Milosa, hoceu li ja dobiti ono sto sma trazio :)
..NARAVNO

Zoka

  • Gost
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #21 poslato: Jul 27, 2006, 09:01:01 pre podne »
..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #22 poslato: Jul 27, 2006, 09:34:59 pre podne »
Citat: sempai
dobro hajde ovako...vezbe u parteru koje rade gimnasticari...ili konj sa hvataljkama...ili koturi..to su sve vezbe sa sopstvenom kilazom....pa mislim da bi vecini ovde sa foruma trebale godine da ih savladaju a jos godine da u njima napreduju...->to je analogno stoju na rukama kao delu vezbi u pateru

sa druge strane 40 kg ili 60 kg nebitno je u potpunosti!!! cilj BB nije ganjanje kilaza vec vajanje tela..na tu temu se vec pricalo

"...Da, najbrze napreduju u skoro svemu sto si rekao..." e to je vec nemoguce... ne moze se napredovati u svemu sto sam naveo istovremno i bez ugrozavanja ostalih aspekata...npr ne mozes napredovati u broju izvedenih potisaka sa cela jednoj seriji i istovremeno napredovati u maksimalnoj tezini koju mozes da podines 2 puta sa cela. to su dve razlicite vrste snage i dva razlicita treninga


Ko ovde prica o potisku sa cela, konju i parteru??? Ako mislis da ces sa tim kilazama postici zeljeno onda radi, samo nastavi! Za zgibove i propadanja treba imati i nesto drugo... Bedak je kada te svi gledju, a ti mozes samo tri komada, pa onda lepo shvatis da mozes i bez njih i ne radis ih vise... Sto se tice toga gde najvise napreduju: U broju ponavljanja najpre, pa u razvoju muskulature...

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2006, 10:04:35 pre podne »
ja pricam o konju i parteru a pricao si i to o vezbama sa svopstvenim telom i sopstenom tezinom

ja pricam o potisklu sa cela...vezba je samo uzeta kao primer za razlicite nacine treniranja i samim tim razlicite efekte treninga

..i nastavicu da tvrdim da kilaze nisu same po sebi cilj i da raadim sa onim koje meni daju napredak

bas me briga sto me drugi gledaju....jedino sto gledam je sebe u ogledalu dok radim da bih radio pravilno...a necu ni ici u gym gde mi broje ponavljanja i rugaju mi se vec cu traziti gym gde ce prici i pomoci mi da uradim jos vise ponavljanja

U broju ponavljanja najpre...e tu se slazemo napredovace u broju ponavljanja prvo...pa potom u ostalim segmentima kako budu intenzivirali trening ali sve postepeno i jedno za drugim ali sve od jednom nikada

pedjos sta kaze milos?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2006, 10:12:01 pre podne »
Citat: sempai
ja pricam o konju i parteru a pricao si i to o vezbama sa svopstvenim telom i sopstenom tezinom

ja pricam o potisklu sa cela...vezba je samo uzeta kao primer za razlicite nacine treniranja i samim tim razlicite efekte treninga

..i nastavicu da tvrdim da kilaze nisu same po sebi cilj i da raadim sa onim koje meni daju napredak

bas me briga sto me drugi gledaju....jedino sto gledam je sebe u ogledalu dok radim da bih radio pravilno...a necu ni ici u gym gde mi broje ponavljanja i rugaju mi se vec cu traziti gym gde ce prici i pomoci mi da uradim jos vise ponavljanja

U broju ponavljanja najpre...e tu se slazemo napredovace u broju ponavljanja prvo...pa potom u ostalim segmentima kako budu intenzivirali trening ali sve postepeno i jedno za drugim ali sve od jednom nikada

pedjos sta kaze milos?


Kad ti malo krenu kilaze tvrdices da su veoma vazne. Mislio sam na vezbe , a ne na gimnasticke akrobacije ili sta su vec...

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #25 poslato: Jul 27, 2006, 10:45:34 pre podne »
i to su vezbe - i zovu se vezbe u parteru, vezbe na konju, vezbe na razboju...

a kilaze su JAKO VAZNE ali nisu CILJ!! osim ako nismo dizaci tegova one su sredstvo kojim cemo dostici cilj -> snazno misicavo izvajano telo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2006, 10:49:38 pre podne »
sa druge strane 40 kg ili 60 kg nebitno je u potpunosti!!! cilj BB nije ganjanje kilaza vec vajanje tela..na tu temu se vec pricalo

 :roll:  :roll:  :roll:

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #27 poslato: Jul 27, 2006, 10:51:39 pre podne »
eto slozismo se...a izgldalo je da cemo dosi do necega revolucionarnog hehehe :) :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #28 poslato: Jul 27, 2006, 10:54:24 pre podne »
Citat: sempai
eto slozismo se...a izgldalo je da cemo dosi do necega revolucionarnog hehehe :) :)


Nismo se slozili zaboravio si sta si napisao...

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #29 poslato: Jul 27, 2006, 10:55:17 pre podne »
sta??