April 28, 2024, 09:31:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Armstrongov program za zgibove  (Pročitano 138633 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #90 poslato: April 20, 2010, 03:02:48 posle podne »
pa verovatno ima, ali cemu to :D
pa ako ima kako onda cemu to? cemu onda PL takmicenja?cemu onda bodibilding?

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #91 poslato: April 20, 2010, 03:08:40 posle podne »
Да мени је то јако битно,не да би нахранио свој его,него имам довољно важан разлог.А на вама је да ми дате пар савета или не...Ја сам ево спреман да поново испочетка радим овај програм,значи сад од нуле па наредна два месеца до резултата,па верујте ми да ми није битно не би радио све изнова.Стварно имам јак разлог,а немојте ми тражити да вам овде сад отварам душу него помозите ако сте људи...

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #92 poslato: April 20, 2010, 06:39:06 posle podne »
pa verovatno ima, ali cemu to :D
pa ako ima kako onda cemu to? cemu onda PL takmicenja?cemu onda bodibilding?

kazem to zato sto su zgibovi samo jedna dimenzija sporta.... da bi bio PL moras da vezbas sve kao i u bb, a zgibove solo moze da radi i moj deda
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #93 poslato: April 20, 2010, 07:24:43 posle podne »
mislim da bi mojke bio najkompenentniji da ovom momku daje savete
jbg
ipak mojke radi 88 ponavljnja sa 55 kg okacenih oko struka...
mi koji ne radimo zgibove ne mozemo ni da ti pomognemo..
soory

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #94 poslato: April 20, 2010, 08:54:45 posle podne »
Ја сам човек и требају ми савети од човека,не од СУПЕРМЕНА :) :) :)

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #95 poslato: April 20, 2010, 10:27:29 posle podne »
Mozes da radis sklekove i zgiboe jos 20 godina neces napredovati kao sto nisi ni za tih godinu dana ...
Kreni u teretanu vezbaj svaki misic tela , hrani se kako treba ... posle 6 mesec ces postici vise(pa cak i za broj zgibova ma koliko to nebitno bilo )  nego za 66 godina trcanja sklekova i zgibova
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #96 poslato: April 21, 2010, 06:23:47 pre podne »
Ја сам човек и требају ми савети од човека,не од СУПЕРМЕНА :) :) :)

pa mozda ti ja mogu pozajmiti kriptonit pa da zadivis devojku kako mozes da uradis 200 zgibova od jednom......

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #97 poslato: April 21, 2010, 04:02:11 posle podne »
Mozes da radis sklekove i zgiboe jos 20 godina neces napredovati kao sto nisi ni za tih godinu dana ...
Kreni u teretanu vezbaj svaki misic tela , hrani se kako treba ... posle 6 mesec ces postici vise(pa cak i za broj zgibova ma koliko to nebitno bilo )  nego za 66 godina trcanja sklekova i zgibova
Мени је друже изглед небитан сасвим,ја имам спорт којим се бавим уз који тешко да би могао да уклопим редовну теретену, тј. B.B.,а имам своје циљеве а, уопште није лепо од вас да ако вам се обратим за савет ви нешто као у фазону  "ма остави то дођи у теретану"...Ол ме посаветујте,ол не,ал ми немојте сад ту мењати начин живота којим живим годинама...Ако знате нешто рећи у вези овог програма,реците,ако не хвала у сваком случају...   

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #98 poslato: April 21, 2010, 04:06:24 posle podne »
Ја сам човек и требају ми савети од човека,не од СУПЕРМЕНА :) :) :)

pa mozda ti ja mogu pozajmiti kriptonit pa da zadivis devojku kako mozes da uradis 200 zgibova od jednom......
:) :) :)Па тиме би и задивио сваку девојку сигурно,али corporal chef S.Maerena тешко.

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #99 poslato: April 21, 2010, 04:23:30 posle podne »
Mozes da radis sklekove i zgiboe jos 20 godina neces napredovati kao sto nisi ni za tih godinu dana ...
Kreni u teretanu vezbaj svaki misic tela , hrani se kako treba ... posle 6 mesec ces postici vise(pa cak i za broj zgibova ma koliko to nebitno bilo )  nego za 66 godina trcanja sklekova i zgibova
Мени је друже изглед небитан сасвим,ја имам спорт којим се бавим уз који тешко да би могао да уклопим редовну теретену, тј. B.B.,а имам своје циљеве а, уопште није лепо од вас да ако вам се обратим за савет ви нешто као у фазону  "ма остави то дођи у теретану"...Ол ме посаветујте,ол не,ал ми немојте сад ту мењати начин живота којим живим годинама...Ако знате нешто рећи у вези овог програма,реците,ако не хвала у сваком случају...    
Dosao si na forum o bodybuilidngu i jos u podforum koji se zove Trening sa Tegovima  cudis se sto ti neko kaze  : dodji u teretanu ?
ne znam sta si ocekviao ...
« Poslednja izmena: April 21, 2010, 04:26:16 posle podne weasel »
For me , life is continously being hungry.

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #100 poslato: April 21, 2010, 04:33:23 posle podne »
Па добро ово јесте форум углавном о бодибилидингу,али ова тема конкретно није,и ја тражим савете везане за овај програм...Није теретана решење ѕа све!

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #101 poslato: April 21, 2010, 04:51:47 posle podne »
nije resenje za sve...ali jeste za mnoge stvari...pogotovo vezane za sport...a vrhunskog sporta veruj mi nema bez treninga snage...i to bas u teretani...one price o fleksibilnosti i skocnosti i preciznosti okaci macki o rep...ako ti treba trening snage radi trening snage...to takodje nema veze sa bb ali se radi u teretani a ne u kucnoj varijanti...

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #102 poslato: April 21, 2010, 06:50:05 posle podne »
Па добро али чему онда уопште служи овај програм?
Зар не могу једноставно да радим овај програм и да након 2 месеца будем у стању да цепим 25 згибова?
То колики ће ми бити обим струка у односу на обим  рамена,или колики ће ми обим руке не да ми није битно него ме УОПШТЕ неинтересује!
Желим само да се бацим (поново) на овај програм и покупим што више савета о њему да би овај пут био продуктивнији.
Ако је неко радио овај програм молим га  нека ми каже своја искуства и да неки савет.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #103 poslato: April 23, 2010, 06:13:17 posle podne »
@Markosmarko

Javi mi tvoj mail pm, imam je nesto za tebe ako vec volis da treniras kuci i ako su ti borilacki sportovi pripritet.

Van mreže Micja94

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Armstrongov program za zgibove
« Odgovor #104 poslato: Jul 30, 2010, 05:27:26 posle podne »
izvini jel bi mogao meni da posaljes meni taj program...ja se bavim borilackim sportom i radim kuci vezbe...???