April 29, 2024, 02:18:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DIJAN GYM  (Pročitano 53377 puta)

Van mreže keko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
  • snaga volje
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #15 poslato: Avgust 02, 2006, 11:50:05 pre podne »
Citat: N_E_Z_N_A_L_I_C_A
A što ćeš na Korčuli ako se smije znat?

Inače Dijan je super samo mu je velika mana bila kad sam ja išao da je PRESKUP, za jednog studenta mislim da je preko 300kn mjesečna članarina, dok ostali fitnessi imaju nekih 240kn cca...

dođi prijatelju pa možda budeš izgleda poput mene ili pak ostani doli pa se ugledaj na profesora.

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #16 poslato: Avgust 02, 2006, 11:55:38 pre podne »
Odlicna teretana... kad bi sve tako izgledale gde bi nam bio kraj ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže keko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
  • snaga volje
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #17 poslato: Avgust 02, 2006, 12:05:03 posle podne »
DEFINITIVNO NAJBOLJA TERETANA U SPLITU.Velikim dijelom moga uspjeha mogu prepisati i uvijetima rada a DIJAN GYM ima baš takve uvijete.Cardio je FENOMENALAN ,teretana ima baš sve i možeš raditi raznovrsne vježbe za svaku skupinu.Eto da baš nebude sve IDEALNO mala sugestija za press noge da se nabavi još jedna a mislim da uskoro i dolazi.Za IX mj.su u planu i neke novosti (gazda je u pripremi),pa tako mislim da će uvjeti biti još bolji.Cijena je prihvatljiva i mislim čak i  preniska jer pravi poznavalac BB mora znati da omjer kvalitete i usluge naspram cijene u ovom slučaju je na strani onoga prvog što se tiče ovoga fitnessa.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #18 poslato: Avgust 03, 2006, 11:30:20 pre podne »
Extra! Izgleda svetski! :wink:

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #19 poslato: Avgust 05, 2006, 12:24:00 pre podne »
izbrisano

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #20 poslato: Avgust 05, 2006, 01:45:57 posle podne »
POZDRAV ZA DIJAN GYM-u

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #21 poslato: Avgust 05, 2006, 03:13:27 posle podne »
U svakom slucaju obe teretane su extra, koliko sam ja mogao da vidim iz par slicica na ovom forumu. A i FI nemas razloga za zabrinutost posto niste konkurencija, daleko je Split i Zagreb.

p0z

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #22 poslato: Avgust 05, 2006, 05:40:47 posle podne »
POZDRAV  DIJAN GYM-U

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #23 poslato: Avgust 05, 2006, 07:58:43 posle podne »
Sasvim je razumljivo da ces naci zamerku na teretanu koja nije tvoja ili u njoj ne radis! Ja i dalje mislim da je EXTRA!!!
Svako ce negde naci neku zamerku jer to zeli, a ne zaista sto je ta zamerka bitna ili evidentna!
Sto se cene tice ne znam koliko je odnos kune i dinara...ja sam za to da prave stvari imaju i pravu cenu! :wink:

Van mreže exodus_1

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #24 poslato: Avgust 05, 2006, 10:21:08 posle podne »
ma teretana je pre dobra .najbolja definitivno,postoji teretana na bacvicama koja je duplo manja i losija i ima manje sprava i losijih a cjene su iste,mozda i skuplje,sve u svemu teretana je super,svaka cast dijane masso.lol.pozdrav maloj crnoj sta radi na recepciji,jase ako se ne varam.poz od jako bliske osobe jasi i dijanu :))))

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #25 poslato: Avgust 06, 2006, 10:57:17 pre podne »
@Fitness_instruktor
Pardon, izvinjavam se na neinformisanosti. Mislio sam da je druga tereatana u Zagrebu.

@BORIS
Odnos ti je 1 kuna = 11,3889 dinara, pa izracunaj.

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #26 poslato: Avgust 06, 2006, 04:09:22 posle podne »
Hvala svima na lijepim komentarima, nadam se da cete ostati pozitivni do karaja i ustrajati u svojim ciljevima.

od srca DIJAN & ALL STARS TEAM :)

Van mreže JESSY

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #27 poslato: Avgust 06, 2006, 04:32:09 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
dijan gym je siurno najbolja teretana u Hrvatskoj. :roll:  :roll:  :roll:

i tko vam je rekao da je skup?
POJEDINACNI TRENING 50 KN JE LI SKUPO ???? MENI JE

JE LI NAJBOLJA ILI NIJE STVAR JE UKUSA ALI NI CHANPION GYM NE ZAOSTAJE ZA NJIM NI MRVICE !!!!!

Pogledajte samo cijene mjesečnih članarina u zagrebu.
A MOŽETE POGLEDAT I U CHANPION GYM RAZLIKU U CJENI A I RADNO VRIJEME !!!

profesori kineziologije  U CHANPION GYM IH IMA 5 + MOJA MALENKOST

SVE U SVEMU JE TERETANA ZA 5+ I SVE U NJOJ ALI NIJE NAJBOLJA !!!!! :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :idea:  :idea:

MOŽDA JA NISAM OBJEKTIVAN ALI  :?:  :?:  :?:
ALI CINJENICA DA JE KROZ TERETANU CHANPION GYM ŠTA STALNIH ŠTA PROLAZNIH CLANOVA PROŠLO(OSTALO) 6869 U 3 GODINE

JE LI TO DOBRO ;PROCIJENITE SAMI!!!


ok,idemo redom...
radis u CHAMPION gymu, ne u CHANPION gymu(toliko o tome koliko ti treba vjerovat u tvoju strucnost jer ni ime svog radnog mjesta ne znas napisati kako treba).

2. nauci se vise pisat malim slovima jer ovako pokazujes da si TOTALNO NEPISMEN(da ne spominjem ostalo jer ipak poznajes SVAGUSU, KERUMA i TOMMY-a...).

pljujes po Baljkasu,a sad pricas neke basne i bajke da bi ispo dobar pred njim. kani se kemije,vidis da ti mozak pere i to  opaqo.(sa Q).

razlika izmedju Dijan Gyma i tvog radnog mjesta je sto jedan trener vrijedi za trojicu vasih i srecom nema takvih klokana ciji je IQ=protozoji.

kako mozes uopce usporedjivat te dvije teretane(ili fitness centre kako ih ti nazivas) jer sto se opreme tice, navedi JEDNU teretanu koja PRIBLIZNO ima opremu koju ima Dijan Gym. ti  ides usporedjivat mehanicke sprave sa Life fitness spravama(kardio oprema) ili pak onu lakrdiju od tegova sa Hammer Strengthom. mislim da svi koji iole imaju ikakvog znanja vezanog za BB-ing ili fitness znaju o cemu se ovde prica.

dakle,za zavrsnu rijec - kani se fals kemije,pozdravi mi dinamicni trio(svagusa,tommy i kerum) i da zakljucimo: Dijan Gym>>>>>ChaMpion Gym(baci oko na ovo slovo M...M...M... ne N...N...N... ok??)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #28 poslato: Avgust 06, 2006, 05:10:44 posle podne »
POZDRAV  DIJAN GYM-U

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #29 poslato: Avgust 06, 2006, 07:18:06 posle podne »
POZDRAV ZA DIJAN GYM