Maj 01, 2024, 03:42:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: da li je malo?  (Pročitano 3605 puta)

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
da li je malo?
« poslato: Avgust 05, 2006, 08:11:12 pre podne »
pon-ledja,biceps po 3 serije 7ponavljanja(do otkaza) ,sreda-grudi,ramena,triceps po 3 serije oko 10,11 ponavljanja(do otkaza),sta mislite jel ovo malo ili da dodam jos jedan dan?

Van mreže LateNite

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Re: da li je malo?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2006, 08:54:16 pre podne »
neznam ali licno meni je ovaj redosled bezveze. zasto ne ubacis jos jedan ili dva dana? nemas vremena ili?
"ja jedem 4kg meda i pijem 4l mleka dnevno"

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: da li je malo?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 05, 2006, 09:20:39 pre podne »
ma imam brdo vremena nego sta znam ne bi da preteram a ne bi ni da kilavim nesto

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: da li je malo?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 05, 2006, 04:31:26 posle podne »
zaboravih da mi je petak isti kao ponedeljak...

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: da li je malo?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 05, 2006, 09:05:40 posle podne »
htio bi se ukljuciti i tebe bora_TS da pitam nesto,zbog cega ponavljanja trebaju da budu opadajuca,ja se obicno zagrijem,,npr.jednu seriju uradim sa manjom kilazom,dakle zagrijem se,,pa povecam da mogu podici negdje izmedju 6 i 8 puta,znaci sta ja nam 70% snage(lupam):D  onda zadnju seriju smanjim kilazu na negdje 10 ponavljaja otprilike.

tako sam radio jer mi je bilo logicnije da odamh poslije zagrijavanja povecam kilazu i radim manji broj ponavljanja dok imam naj vise snage pa onda kad se vec malo umorim 4 seriju smanjiti kilazu i uraditi koje ponavljanje vise

ne znam valja li ovo ista,zato pitam kako je naj bolje raditi i u kojoj fazi(sta ja znam,masa,definicija) i da li ponavljanja uvijek trebaju biti opadajuca ili sta vec i kada,usamo npr kod bendza ili svih vjezbi ??

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: da li je malo?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 05, 2006, 09:31:31 posle podne »
Slusaj Hare da te ja malo posavetujem.Osnove uvek postoje i one treba da ti budu vodilje ,sto ne znaci da ce neki program nekog sampiona ili nekog rekreativca da deluje na tebe.
Program se nikada ne pise napamet ,nego se pogleda vezbac i prema njegovoj telesnoj konstrukciji organizuje dalji rad.
Sve sto ti radis a pri tome osecas neki napredak je dobro.To je ono cemu tezis,teorija u ovom sportu ima ulogu ali praksa donosi rezultate,da je tako pokazuje da 10 ljudi radi isti program niko nije isto napredovao.
Svi bi onda bili sampioni a vidis i sam da nisu,Onaj ko je skupio hrabrosti i pobegao od pisanih pravila ,uvek je uveo nesto novo u sistem treninga i
pobedjivao.
Tako da samo radi ne lupaj mozak mnogo oko treninga ono sto kod amatera tj rekreativca donosi uspeh je ishrana,odmor,suplementacija i kod profija jaka hemija.Trening je tu manji deo u toku dana sve ostalo su
ovi faktori.
Znaci ,slike, pa moze realno da se pise,ovo je sve napamet.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: da li je malo?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 08, 2006, 12:09:41 posle podne »
Citat: wasske
pon-ledja,biceps po 3 serije 7ponavljanja(do otkaza) ,sreda-grudi,ramena,triceps po 3 serije oko 10,11 ponavljanja(do otkaza),sta mislite jel ovo malo ili da dodam jos jedan dan?


Kako znas da ces na 7 ponavljanja svaki put imati otkaz???

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: da li je malo?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2006, 12:53:21 posle podne »
otprilike tu je negde 7,8...sto?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: da li je malo?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2006, 01:05:12 posle podne »
Pa ne mogu da verujem da mozes da odredis gde ti je otkaz svaki put... Ja mislim da ovo nije program nego uzas... Zasto lepo ne rasporedis, ubacis neke vezbe, ramena ne radis sa grudima i rukama...??? Po ovome bih rekao da si pocetnik, pa bih ti savetovao da treninge lepo rasporedis, da radis recimo cetiri puta nedeljno i da se baziras na osnovnim vezbama, a da ti deset ponavljanja bude bude imperativ. To ti je moj savet.

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: da li je malo?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2006, 04:05:23 posle podne »
boro sta je cilj tvog programa?da se da maksimum na svakoj mish.grupi?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: da li je malo?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2006, 06:06:25 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Citat: remetik
Pa ne mogu da verujem da mozes da odredis gde ti je otkaz svaki put... Ja mislim da ovo nije program nego uzas... Zasto lepo ne rasporedis, ubacis neke vezbe, ramena ne radis sa grudima i rukama...??? Po ovome bih rekao da si pocetnik, pa bih ti savetovao da treninge lepo rasporedis, da radis recimo cetiri puta nedeljno i da se baziras na osnovnim vezbama, a da ti deset ponavljanja bude bude imperativ. To ti je moj savet.

 A O CEMU SMO MI GORE PISALI ;)  :?:

Da nisam obratio paznju, ucinilo mi se da ste se slozili oko toga da ne mozete nista da mu preporucite dok vam ne kaze-pokaze kilazu, visinu...a iz posta mi se cini (ponavljam) da je decko pocetnik tako da mislim da mu neki genijalni saveti nisu neophodni dok ne savlada pokrete, vezbe i bla, bla, bla!
Pozdrav Boro, respekt za staru kajlu!!!

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: da li je malo?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 08, 2006, 11:24:06 posle podne »
pocetnik al sam zato expert za rolovano belo na zaru:)

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: da li je malo?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 09, 2006, 01:49:39 posle podne »
Jel istina da pocetnici trebaju da idu 3x nedeljno u teretanu, a sve preko toga je LOSE???