Mart 28, 2024, 09:25:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Kojim rezim ishrane koristiti ?  (Pročitano 10643 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #30 poslato: Januar 06, 2011, 06:03:56 posle podne »
ma da i rakijicu prije jela, cisto radi stomaka ono...pa taman 6 obroka 6 rakijica, pazi na masno i slatko...nemoj da se zena uvrijedi...
super sve, majke mi
a rezultata ce biti u photoshopu....

tvoj problem ako nemozes da skontas sta sam htio reci
cemu lupetanje ?
Evo ja odgovorno kazem da nastavi sa ovim (osim ovaj prvi obrok sa mlijekom).
Zacini su tu da ljudi ne prsnu psihicki :) bar ovi rekreativci ,takmicari su vec druga stvar

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #31 poslato: Januar 07, 2011, 06:00:35 posle podne »
Ne moze samo mleko i ovsene, mleko je 0 (NULA) kao izvor proteina. Uz te ovsene dodaj tu mericu whey-a SA VODOM, bolja bi opcija bila blend, ali i whey je skroz ok.
Skusa naravno da moze, samo je spremaj na rostilju, ili foliji, nikako na ulju.
Ne znam zasto komplikujes sa jajima i piletinom u istom obroku, ali ok ako tako volis..
Malo proteina imas u obroku posle treninga, gledaj da imas bar 30, napisao sam ti vec da je misic tada najgladniji.
Opet si stavio sir sat vremena pre spavanja, jedi ga neposredno pre nego sto legnes. Znaci razmestis krevet, pojedes sir, operes zube i na spavanje :D


Da dodam 3-4 belanca ili da kupim blend. Ako si za blend preporuci mi koji. I da. Da li taj blend pijem svaki dan ili da ga pijem samo danima kad treniram, a da danima kad ne treniram cepam jaja. Cisto da ustedim malo jer i nisam bas pri nekoj kinti :D :D

« Poslednja izmena: Januar 07, 2011, 06:02:18 posle podne minickg »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #32 poslato: Januar 07, 2011, 06:05:50 posle podne »
Nadji koji ti odgovara
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=166&page=1

ja npr ujutru za dorucak jedem ovsene, mericu blenda i 2 cela jaja
a ako ne mogu da stignem tokom dana da jedem, ili sam na faxu, onda ponesem blend i 2-3 omega3 kapsule

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #33 poslato: Januar 10, 2011, 12:32:41 posle podne »
Citat
Da li taj blend pijem svaki dan ili da ga pijem samo danima kad treniram, a da danima kad ne treniram cepam jaja. C

moze ovako

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #34 poslato: Januar 10, 2011, 06:01:19 posle podne »
Otisao sam danas do Maksija u nabavku.
1. Kupio sam filete oslica PREMIA (oko 330 din). El je moguca da je ovako jeftino. Da nije to neki shit ?
2. Kupio sam Mladi Sir mlekare Sabac (Svezi niskomasni meki sir sa najmanje 10% mlsecne masti u suvoj materiji) Da li je to taj sir sto uglavno svi koriste ovde ??? On je inace 166 din.
3. Kupio od salate (maslinke, kis. krastavcice). Imam kuci i tursiju. To je ok ?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #35 poslato: Januar 10, 2011, 08:41:09 posle podne »
Otisao sam danas do Maksija u nabavku.
1. Kupio sam filete oslica PREMIA (oko 330 din). El je moguca da je ovako jeftino. Da nije to neki shit ?
2. Kupio sam Mladi Sir mlekare Sabac (Svezi niskomasni meki sir sa najmanje 10% mlsecne masti u suvoj materiji) Da li je to taj sir sto uglavno svi koriste ovde ??? On je inace 166 din.
3. Kupio od salate (maslinke, kis. krastavcice). Imam kuci i tursiju. To je ok ?
mi jedemo ella sir,ali moze da prodje taj sabacki mladi..jel ima 10% mm u celom pakovanju(tako barem pise)sto mu dodje oko 2.5% mm na 100g,mada nisu napisali koliko ima UH i PRO
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #36 poslato: Januar 10, 2011, 10:28:19 posle podne »
Otisao sam danas do Maksija u nabavku.
1. Kupio sam filete oslica PREMIA (oko 330 din). El je moguca da je ovako jeftino. Da nije to neki shit ?
2. Kupio sam Mladi Sir mlekare Sabac (Svezi niskomasni meki sir sa najmanje 10% mlsecne masti u suvoj materiji) Da li je to taj sir sto uglavno svi koriste ovde ??? On je inace 166 din.
3. Kupio od salate (maslinke, kis. krastavcice). Imam kuci i tursiju. To je ok ?
mi jedemo ella sir,ali moze da prodje taj sabacki mladi..jel ima 10% mm u celom pakovanju(tako barem pise)sto mu dodje oko 2.5% mm na 100g,mada nisu napisali koliko ima UH i PRO
Naturalni ti se nesto zajebao?
10% je 10%, da li od 100g ili od 100kg. Znaci na 100g sira ima 10g masti, a ne 2.5g (2.5%) kao po tvojoj racunici. A ella bese do 1g(ili 0.5 mrzi me da gledam sad) na 100g. Jedino ako ne pise na siru da je 10g mm po pakovanju, a vi se zajebali pa pisali %.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #37 poslato: Januar 11, 2011, 03:10:16 posle podne »
Otisao sam danas do Maksija u nabavku.
1. Kupio sam filete oslica PREMIA (oko 330 din). El je moguca da je ovako jeftino. Da nije to neki shit ?
2. Kupio sam Mladi Sir mlekare Sabac (Svezi niskomasni meki sir sa najmanje 10% mlsecne masti u suvoj materiji) Da li je to taj sir sto uglavno svi koriste ovde ??? On je inace 166 din.
3. Kupio od salate (maslinke, kis. krastavcice). Imam kuci i tursiju. To je ok ?
mi jedemo ella sir,ali moze da prodje taj sabacki mladi..jel ima 10% mm u celom pakovanju(tako barem pise)sto mu dodje oko 2.5% mm na 100g,mada nisu napisali koliko ima UH i PRO
Naturalni ti se nesto zajebao?
10% je 10%, da li od 100g ili od 100kg. Znaci na 100g sira ima 10g masti, a ne 2.5g (2.5%) kao po tvojoj racunici. A ella bese do 1g(ili 0.5 mrzi me da gledam sad) na 100g. Jedino ako ne pise na siru da je 10g mm po pakovanju, a vi se zajebali pa pisali %.
u jbt upravu si
10% od 450g je 45g MM,sto mu dodje oko 11g mm na 100g hhmmm zajebao sam se,hvala na ispravci
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #38 poslato: Januar 11, 2011, 03:45:42 posle podne »
niste u pravu,
ima 10% masti u suvoj materiji,a svi znamo da 100gr sira nije 100gr suve materije :) vec ima i vode

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kojim rezim ishrane koristiti ?
« Odgovor #39 poslato: Januar 11, 2011, 04:51:03 posle podne »
JA SAMO cekam da naturalni plande okine sada :D