April 29, 2024, 07:57:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potencijalni problem sa kvalitetom Wheya  (Pročitano 9504 puta)

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Potencijalni problem sa kvalitetom Wheya
« Odgovor #30 poslato: Februar 23, 2011, 02:55:56 posle podne »
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Potencijalni problem sa kvalitetom Wheya
« Odgovor #31 poslato: Februar 23, 2011, 07:47:34 posle podne »
Pozdrav ...

Danas sam otišao do ljekarne i kupio si Elite Whey od Dymatizea ... isti takav sam već koristio no ovaj put sam umjesto okusa vanilije kupio čokoladu ...

I dobro, dođem ja kući i skinem poklopac i posumnjam odmah ...

Na otvoru je bila zalijepljena ona zaštita od otvaranja ali na njoj nije pisali "Sealed for your protection"

Zaštita je bila probušena, to pogledajte u slici koju sam uploadao ...

Onda čuđenje broj 2.
Whey izrazito smrdi ... ima miris koncentrata za piliće, čokolada jedva da se osjeti.

Broj 3.
Whey u sebi ima mnogo "bijelih kristalića" koji se full vide kad whey pomiješam sa vodom i mixam

Broj 4.
Whey se jako teško šejka, dakle, smjesa se jako teško "homogenizira", ostaju grudice

Broj 5.
Kad sam nalio vodu u šejker u kojem je bio whey nisam mogao uopće staviti kockice leda jer je ta neka pjena bila toliko gusta da kockice nisu mogle plutati nego su se zaglavile u tome nečemu.

Eto, to su neke razlike koje sam ja primjetio ...

Kod istog wheya samo s okusom vanilije ničega ovoga nema, kad otvorim kantu whey MIRIŠI, šejka se savršeno, nema bijelih kristalića i tako dalje ...

Dućan u kojem sam to kupio mi je preporučio vlasnik teretane u koju idem [studiram u drugom gradu pa ono], rekao je da su ok [cijena je ok] i da njegovi dečki kupuju tamo ...

Evo, sad mi vi molim vas recite jesu li sve ove stvari specifične za čokoladu ili se tu radi o nekoj muljaži ?

Meni uopće nije problem sutra se ustati i otić ženi to vratit i skršit joj sve po spisku ukoliko mi je montirala neku glupost

I još jedno pitanje, prodavačica mi je počela prodavat spiku kako dymatize ima marku koja se zovu "Nutrix nešto" i da je to ful dobar whey i jeftin, jel to istina ?
danas sam naterao kupca predamnom a otvori svoj elit od cokolade.folija se lako otvara, cokolada lepo mirise, ima belicaste nerasturene materije , normalno se muti u sejkeru, ukus je po mom ukusu losiji nego kada sam ja probao pre 5 godina.
sada vidim da poredis sa vanilom, nije mi jasno kako bi u vanili uspeo da vidis bele cestice, kada je ona svetla..
tako da je to odprilike to.