April 20, 2024, 08:50:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Maksimalna masa :)  (Pročitano 63358 puta)

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #90 poslato: Mart 21, 2011, 06:25:20 posle podne »
danas sam cuo od lika koji drzi teretanu kao bivsi karatista :P kaze on da je bolje za masu kad se radi npr bench 60kg 12x,65kg 8-10x i 70kg 4-6x da li je ovo tacno da kad u svakoj seriji podizes kilazu brze raste misic?meni je malo to nerealno
;)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #91 poslato: Mart 21, 2011, 07:15:39 posle podne »
danas sam cuo od lika koji drzi teretanu kao bivsi karatista :P kaze on da je bolje za masu kad se radi npr bench 60kg 12x,65kg 8-10x i 70kg 4-6x da li je ovo tacno da kad u svakoj seriji podizes kilazu brze raste misic?meni je malo to nerealno

Pitanje a kako si ti radio ?
a to sto ti je on rekao je klasicna piramida
Masa se radi u kuhinji a puno puta je pisano na forumu od cega se misic sastoji i kako se koja vlakna cepaju ;)
« Poslednja izmena: Mart 21, 2011, 07:17:20 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #92 poslato: Mart 21, 2011, 07:53:07 posle podne »
ja sam radio 3x 12 ponavljanja 60kg,mozes li da mi das te linkove ako imas?
;)

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #93 poslato: Mart 21, 2011, 08:05:58 posle podne »
danas sam cuo od lika koji drzi teretanu kao bivsi karatista :P kaze on da je bolje za masu kad se radi npr bench 60kg 12x,65kg 8-10x i 70kg 4-6x da li je ovo tacno da kad u svakoj seriji podizes kilazu brze raste misic?meni je malo to nerealno
Dal je moguce vise jbt!!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #94 poslato: Mart 21, 2011, 08:43:34 posle podne »
ja sam radio 3x 12 ponavljanja 60kg,mozes li da mi das te linkove ako imas?

Sta je tebi cilj uopste?
Zatim delis savete po forumu vidim i sakom i kapom a tebi osnovne stvari nisu jasne.Ne zelim da zvucim grubo ali opet sa savetima mozes nekog da unazadis po par meseci, daj savete samo koje si primenio na sebi u praksi a ne one koje znas u teoriji.
Kao neko ko ima 100 postova smatara se da si prvo iscitao forum, zapamtio, zapisao, primenio na sebi stvari koje su ovde napisane jedno milion puta.Evo ti link ali mogao si sam da pronadjes nemoj da si lenj ;)

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18260.msg227230.html#msg227230
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #95 poslato: Mart 21, 2011, 09:59:29 posle podne »
meni je cilj MASA :D upravo sam povecao UH na 356g na mojih 77kg ja msm da je to dovoljno ako ne onda cu da povecam jos...
;)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #96 poslato: Mart 21, 2011, 10:09:50 posle podne »
meni je cilj MASA :D upravo sam povecao UH na 356g na mojih 77kg ja msm da je to dovoljno ako ne onda cu da povecam jos...
mene samo zanima kojom racunicom si dosao do 356gr UH, i zasto bas 356 a ne 350?

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #97 poslato: Mart 21, 2011, 10:17:52 posle podne »
tako mi ispalo  u kalkulatoru kad sam sabirao i samo sam kopirao ovde...
Nenade procitao sam onaj pedjin tekst jedno 10puta i nmg da shvatim da li je dobro da se radi 7-8ponavljanja sa pauzama oko 60s 4vezbe po treningu za porast misicne mase?stvarno sam zbunjen sa tim
;)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #98 poslato: Mart 21, 2011, 10:19:30 posle podne »
pa ako nastavis da povecavas ove UH mozes samo da se umastis dobro...nista vise...

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #99 poslato: Mart 21, 2011, 10:20:44 posle podne »
valjda necu da se umastim eksperimentisacu malo ,najvise sam povecu UH tj te namirnice zbog kalorija sad unosim ukupno oko 3600kcal...
;)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #100 poslato: Mart 21, 2011, 10:26:33 posle podne »
boze dragi.....nekontam te druze nikako....prije par dana si rekao da konzumiras oko 270gr UH i da si primjetio da si se umastio..i onda ti jedan profesionalac u ovom sportu kaze da treba da smanjis UH i da ces imati rezultate a ti opet obrnuto...jos si povecao za 100gr....pa jbt....de probaj jednu ishranu drzati makar 2 mjeseca kako treba pa da vidis onda rezultate a ne da mjenjas ishranu svakih 7-10 dana...polako jbt....

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #101 poslato: Mart 21, 2011, 11:19:19 posle podne »
Kada radis masu , potrebna je pre svega dobra ishrana kuci ,a sto se tice teretane bitno ti je da se fokusiras (mozak , misic ) Znaci pre svega ne treba da budes ogranicen sam tim ponavljanjima , kada radis vezbu radis do otkaza...Nemoj sada da stavis naprimer 100 kg na benc pa da dignes 1 .. Nego stavis 85 i radis sve dok ti misic ne otkaze , tj dok ti teg maltene ispadne iz ruke .. I cesto menjaj uglove kako bi pogodio vise misicnih vlakana .. TO je sva mudrost

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #102 poslato: Mart 21, 2011, 11:25:50 posle podne »
meni je cilj MASA :D upravo sam povecao UH na 356g na mojih 77kg ja msm da je to dovoljno ako ne onda cu da povecam jos...

uuu pazi  se jbt,ako predjes 342,8gr mozes izgraditi preko 0,19grama masti na dan! Sto je jako strasno ako racunas da ti nekim danima imas i 343,7grama UH sto povecava dobitak sala za 17%!!!!








JEDI I DIZI TEGOVE!
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #103 poslato: Mart 21, 2011, 11:27:04 posle podne »
valjda necu da se umastim eksperimentisacu malo ,najvise sam povecu UH tj te namirnice zbog kalorija sad unosim ukupno oko 3600kcal...


3600kcal???Jbt ja na masi ne unesem toliko,ajde uspori malo druze,ne mozes ocekivati da dobijes 10kila misica za mesec dana!
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Maksimalna masa :)
« Odgovor #104 poslato: Mart 21, 2011, 11:28:31 posle podne »
E stvarno mi ovo nije jasno !!! DAnas svaki tinejdzer , teretanu kapira (FAZON ako radim vise to je bolje )) OMG !!