Maj 28, 2024, 11:14:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: BOLDENON  (Pročitano 30615 puta)

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: BOLDENON
« Odgovor #45 poslato: Mart 11, 2011, 11:28:05 pre podne »
Ja kolko sam mogao videti (slike nisu bas najreprezentativnije tj nisu u pozama,decko ugalvnom u majci)  jeste napredovao ali kao sto rekoh,neko ko prvi put uzme hemiju napredovace i od anavara,nista specijalno,ima tu 2kg dobra verovatno.Nista sto se nije za ocekivati od solo  600mg bolde,meni je samo neverovatno da je sav napredak uradio prve cetiri nedelje cisto zbog nacina delovanja bolde.

i forma je bolja

A šta ako to unutra nije bio boldenon već recimo propionat? Ko garantuje da je baš uziomao originalan proizvod...
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BOLDENON
« Odgovor #46 poslato: Mart 11, 2011, 01:13:05 posle podne »
E onda jbg,ako su krenuli da stavljaju kvalitetne stvari u fejkovanu robu,gde ide ovaj svet ;D :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: BOLDENON
« Odgovor #47 poslato: Mart 11, 2011, 09:03:54 posle podne »
E onda jbg,ako su krenuli da stavljaju kvalitetne stvari u fejkovanu robu,gde ide ovaj svet ;D :D
haaahh :D

Van mreže Vai_Cavalo

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: BOLDENON
« Odgovor #48 poslato: Mart 13, 2011, 12:31:25 posle podne »
znam sto je napredak a sto ne....toliko mogu da ocijenim....to sto vama to djeluje nerealno ne mora nista da znaci....iza sebe imate nekoliko ciklusa, i sada ne mozete da ocijenite, prvi ciklus se radi samo jednom u zivotu, i svakoga vrhunski odradi...ali nakon prvoga se ne moze opet raditi prvi ciklus...upravo zbog receptora...
kad ste na kuri nivoi androgena rastu i receptori androgena se samim tim smanjuju jer tijelo tezi homeostazi...zato i steroidi ne dovode do opsteg rasta, nego do rasta onih misica koji se vjezbaju...

mislim da se radi o sledecem...s obzirom da je momku prva kura, lagano podizanje nivoa testosterona je bilo dovoljno da ga radi...medjutim ubrzo je doslo do zasicenja receptora.... to je i razlog zbog cega boldenon radi samo kada se uzima 8+ nedjelja kod ljudi koji imaju iza sebe nekoliko kura...ali za prvu kuru je 4 nedjelje dovoljno za rezultate...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BOLDENON
« Odgovor #49 poslato: Mart 13, 2011, 12:37:17 posle podne »
znam sto je napredak a sto ne....toliko mogu da ocijenim....to sto vama to djeluje nerealno ne mora nista da znaci....iza sebe imate nekoliko ciklusa, i sada ne mozete da ocijenite, prvi ciklus se radi samo jednom u zivotu, i svakoga vrhunski odradi...ali nakon prvoga se ne moze opet raditi prvi ciklus...upravo zbog receptora...
kad ste na kuri nivoi androgena rastu i receptori androgena se samim tim smanjuju jer tijelo tezi homeostazi...zato i steroidi ne dovode do opsteg rasta, nego do rasta onih misica koji se vjezbaju...

mislim da se radi o sledecem...s obzirom da je momku prva kura, lagano podizanje nivoa testosterona je bilo dovoljno da ga radi...medjutim ubrzo je doslo do zasicenja receptora.... to je i razlog zbog cega boldenon radi samo kada se uzima 8+ nedjelja kod ljudi koji imaju iza sebe nekoliko kura...ali za prvu kuru je 4 nedjelje dovoljno za rezultate...
druze, bolje nemoj vise molim te
trebao si odavno da stanes sa pricom....ovo je sad vec tesko lupetanje gluposti, zao mi je sto ti to ovako pricam, ali zaista jeste, da znas nesto o materiji ne bi ovo nikad napisao..
zasicenje receptora? daj molim te
homeostaza?
samanjuju se receptori androgena?
boldenon radi samo kad se uzima 8+ nedjelje kod usera?
uf uf....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BOLDENON
« Odgovor #50 poslato: Mart 13, 2011, 01:04:40 posle podne »
Citat
zato i steroidi ne dovode do opsteg rasta, nego do rasta onih misica koji se vjezbaju...
momcino
steroidi su LEKOVI koji su napraljeni da nesto LECE i kao takvi svaki od njih ima svoje genericko ime i se i jedna sluzi u neke terapetukse svrhe
to stio su ih SPORITSTI zloupotrebili je druga prica ali ono sta je tebi vazno je to da AAS nisu napraljeni da bi nekome rastao misic vec da bi nekomePOMOGAO KAO LEK

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: BOLDENON
« Odgovor #51 poslato: Mart 14, 2011, 01:54:18 posle podne »
neka iskustva...komentari...utisci!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BOLDENON
« Odgovor #52 poslato: Mart 14, 2011, 02:12:57 posle podne »
do jaja su oviu kristali sto se zadrzavaju ne stenkama viala....
jbt ne mogu da verujem
od slicnog necega sam i ja zavrsio na opreaciji..

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: BOLDENON
« Odgovor #53 poslato: Mart 14, 2011, 03:05:16 posle podne »
do jaja su oviu kristali sto se zadrzavaju ne stenkama viala....
jbt ne mogu da verujem
od slicnog necega sam i ja zavrsio na opreaciji..

mozes da objasnis malo bolje...operacija cega...kakvi kristalu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BOLDENON
« Odgovor #54 poslato: Mart 14, 2011, 04:12:24 posle podne »
o operaciji koju sam imao sam pricaio mnogo puta i nemam nameru da se ponavljam
a kristali koji se vide na vialu pri vrhu govre o tome da nije proces razgradnje sirove supstnace doveden do finoce koja je potrebna za ljudsku upotrebu vec kao i sto pise na samom proizovdu da je VETERINA

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BOLDENON
« Odgovor #55 poslato: Mart 14, 2011, 04:47:08 posle podne »
Fejk

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: BOLDENON
« Odgovor #56 poslato: Mart 14, 2011, 04:49:46 posle podne »
znaci zaobici ga u sirokom luku...
a moze li link da procitam u vezi te operafije...
ono sto sam nasao tice se operacije diskus hernije...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOLDENON
« Odgovor #57 poslato: Mart 14, 2011, 04:56:59 posle podne »
Stvaranje abscesa zbog loseg rastvora...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: BOLDENON
« Odgovor #58 poslato: Mart 14, 2011, 05:16:25 posle podne »
Stvaranje abscesa zbog loseg rastvora...

stvaranje cega...sta je to konkretno...

Van mreže Vai_Cavalo

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: BOLDENON
« Odgovor #59 poslato: Mart 14, 2011, 05:19:45 posle podne »
Veljo, ocigledno da pojma nemas... Koji dio mog posta je lupetanje? Homeostaza, zasicenje receptora, receptori androgena se smanjuju...to je prvo sto se nauci kad se pocne proucavat ova oblast. Zato ne mlati da te zamolim... Jedino sa cim mozes da se ne slazes jeste o duzini ciklusa i djelotvornosti boldenona, sto je manje vise relativna stvar. A zasicenje receptora, homeostaza i druge stvari su normalne pojave kod uzimanja steroida, mozes samo da diskutujes o tome kada ce se to u znacajnijoj mjeri desit, tj nakon kojega vremena uzimanja, ali da lupas nemoj...

@ Pejda, nisam napisao zasto su steroidi napravljeni, napisao sam samo sto se desava kad se uzimaju (tj kad se zloupotrebljavaju u sportske svrhe kako ti kazes).