April 29, 2024, 12:36:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ciklus jeftiniji od dodataka?  (Pročitano 15945 puta)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #60 poslato: Mart 01, 2011, 01:11:56 pre podne »
moje slike bar imas na fb,  bar sam bio prvak drzave, i to vise puta, to nesto govori, ali nisam rekao da sam bio mr olympia.
nisam zeleo i ne zelim da me kroz to neko gleda..
kapiras.ne pricam ja o  tvom znanju li ne znanju, nego samo o bf :) koji ima 00000000,1 % ljudi
ne zameri ;)
doci cu..javi cim skines na 3% rad sam slikati to je steta ne zabeleziti.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #61 poslato: Mart 01, 2011, 01:21:55 pre podne »
evo slikam se sad cisto da ne bude zle krvi medj nama dvojcom da ne ispada da se svadjamo bzvz.saljem ti na fb u privatnoj pa mi reci sta mislis o trenutnoj formi.


a Lazicu nismo se razumeli,skidacu ja na 3% ali kad dostignem msiicnu masu zbog koje vredi to skidati...znaci akd budu neke pripreme,a obecavam da ce tad svaki mesec toga biti ovekovecen novim slikama :) zaista najiskrenije sada ne stavljam slike jer sebi ne izgledam nista spec,i ne vidim nista spec u nekom ko ima 105-6-7kg 10litara vode i 7-8%bf na 185cm...al evo slikam ti i saljem,najiskreniej maks prijateljski,stvarno ne zelim da se bzvz raspravljamo ti i ja.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #62 poslato: Mart 01, 2011, 01:23:53 pre podne »
Pa butine i nisam video..nagovarali smo te da se skines, al dzabe :D
Za ledja i ramena znam da su bolesna,to sam video

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #63 poslato: Mart 01, 2011, 01:24:51 pre podne »
nisu mu ni butine lose kao sto sam mislio
al se nekad dobro jelo

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #64 poslato: Mart 01, 2011, 01:28:06 pre podne »
evo slikam se sad cisto da ne bude zle krvi medj nama dvojcom da ne ispada da se svadjamo bzvz.saljem ti na fb u privatnoj pa mi reci sta mislis o trenutnoj formi.


a Lazicu nismo se razumeli,skidacu ja na 3% ali kad dostignem msiicnu masu zbog koje vredi to skidati...znaci akd budu neke pripreme,a obecavam da ce tad svaki mesec toga biti ovekovecen novim slikama :) zaista najiskrenije sada ne stavljam slike jer sebi ne izgledam nista spec,i ne vidim nista spec u nekom ko ima 105-6-7kg 10litara vode i 7-8%bf na 185cm...al evo slikam ti i saljem,najiskreniej maks prijateljski,stvarno ne zelim da se bzvz raspravljamo ti i ja.
nene , nema zle krvi, samo  znam neke jako odrane momke, za koje mislim da imajou od 5-7 % pa se mislim da li bi oni imali  1 posto
po toj metodi, tu pokusavam da povucem paralelu..nista lose prema tebi..ti si ok momak.mislim da je metoda merenja losa..ali dobro..posalji..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #65 poslato: Mart 01, 2011, 01:41:31 pre podne »
Pa butine i nisam video..nagovarali smo te da se skines, al dzabe :D
Za ledja i ramena znam da su bolesna,to sam video

vido si ba,kad smo pozirali ja i Srki :D samo sto on ima perca po butini a ja vodu :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #66 poslato: Mart 01, 2011, 01:44:07 pre podne »
evo slikam se sad cisto da ne bude zle krvi medj nama dvojcom da ne ispada da se svadjamo bzvz.saljem ti na fb u privatnoj pa mi reci sta mislis o trenutnoj formi.


a Lazicu nismo se razumeli,skidacu ja na 3% ali kad dostignem msiicnu masu zbog koje vredi to skidati...znaci akd budu neke pripreme,a obecavam da ce tad svaki mesec toga biti ovekovecen novim slikama :) zaista najiskrenije sada ne stavljam slike jer sebi ne izgledam nista spec,i ne vidim nista spec u nekom ko ima 105-6-7kg 10litara vode i 7-8%bf na 185cm...al evo slikam ti i saljem,najiskreniej maks prijateljski,stvarno ne zelim da se bzvz raspravljamo ti i ja.
nene , nema zle krvi, samo  znam neke jako odrane momke, za koje mislim da imajou od 5-7 % pa se mislim da li bi oni imali  1 posto
po toj metodi, tu pokusavam da povucem paralelu..nista lose prema tebi..ti si ok momak.mislim da je metoda merenja losa..ali dobro..posalji..

pazi,ovde s egovori o POTKOZNOJ masti,znaci kada govorimo o ukupnim telesnim fakticki je nemoguce ici ispod 3% jer bi se mozak gubio kao i kicmena mozdina...ne vidim sto ti likovi ne bi imali 2-3% potkoznih masti.Uracunaj i faktore kao sto su voda,kolicina amsnih celija (ja sma imao 23-5% u jednom trenutku,tako da imam sigurno vise masnih celija od nekog ko je celog zivota ispod 12)

metoda merenja je za potkozne masti jbg,ni za ove druge bas ne znam koliko je precizna metoda onim pustanjem struje kroz telo.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure