Mart 29, 2024, 01:38:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 256058 puta)

Van mreže Sportista11

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #15 poslato: Mart 18, 2011, 05:02:52 posle podne »
Ja imam veoma nizak procenat masti, na nogama mi je sveden do minimuma ,ali imam te masti na zadnjoj lozi pa sam cuo da je clen. veoma dobar po pitanju toga....
Da se ne lazemo Doping se koristi u svakom sportu, ali to sto su biciklisti pod tako velikom kontrolom, to ne umem da objasnim..
Ali znam da u ostalim sportovima mnogo manje ima anti-doping controla.

Ali da ne menjamo temu :) , znaci 4-6 dana se zadrzava??

Spartak

  • Gost
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #16 poslato: Mart 18, 2011, 07:03:10 posle podne »
cek imas na quadsima minimalno masti a zadnja loza masna ? ovo prvi put cujem u zivotu

Van mreže SLAVOLJUB PAUNOVIC

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #17 poslato: Mart 18, 2011, 09:02:31 posle podne »
Klen ima i svojih nuspojava a koliko sam primetio niko nije rekao da od njega prvih par dana ruke drhte i tresu se kao otrovan pacov.  Naravno tu je i glavobolja koja ume nekada da bude prisutna danima pa ako nisi znao za ovo trebao bi da budes informisam, takodje i vreme  konzumiranja ima uticaj pa ne bi bilo pozeljno da se uzima u vecrenjim casovima jer se tesko spava od njega.organizam se vrlo brzo navikava na njega pa su ove nuspojave samo privremene. Sto se tice samog konzumiranja ne bi trebao da ides vise od 6 tableta dnevno i to prvih dana ides sa jednom,drugi dan dve i sve tako do 6 dnevno.Najbolje rezultate klen pokazuje u prvih tri sedmice pa ti sam proceni kada da krenes sa njim.Postoji nacin da se dejstvo produzi ali ne bih o tome..Ove informacije ce ti svakako dobro doci ako nisi imao nekih iskustava sa njim do sada.pozz
SPACE GYM GM

Van mreže Sportista11

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #18 poslato: Mart 18, 2011, 10:23:59 posle podne »
cek imas na quadsima minimalno masti a zadnja loza masna ? ovo prvi put cujem u zivotu

ne znam sta je cudno? ali stvarno na quadsima imam bas malo masti  a na zadnjoj lozi imam ne mogu reci dosta ali mi se ne svidja koliko imam , a mnogo tesko skidam te masne naslage. Videcu sutra da nakacim par slika , pa da vidis.

Van mreže Sportista11

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #19 poslato: Mart 18, 2011, 10:24:46 posle podne »
Klen ima i svojih nuspojava a koliko sam primetio niko nije rekao da od njega prvih par dana ruke drhte i tresu se kao otrovan pacov.  Naravno tu je i glavobolja koja ume nekada da bude prisutna danima pa ako nisi znao za ovo trebao bi da budes informisam, takodje i vreme  konzumiranja ima uticaj pa ne bi bilo pozeljno da se uzima u vecrenjim casovima jer se tesko spava od njega.organizam se vrlo brzo navikava na njega pa su ove nuspojave samo privremene. Sto se tice samog konzumiranja ne bi trebao da ides vise od 6 tableta dnevno i to prvih dana ides sa jednom,drugi dan dve i sve tako do 6 dnevno.Najbolje rezultate klen pokazuje u prvih tri sedmice pa ti sam proceni kada da krenes sa njim.Postoji nacin da se dejstvo produzi ali ne bih o tome..Ove informacije ce ti svakako dobro doci ako nisi imao nekih iskustava sa njim do sada.pozz

Hvala ti na ovako detaljnim informacijama.....Koristice mi....

Jos jednom Hvala :)

Van mreže SLAVOLJUB PAUNOVIC

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #20 poslato: Mart 19, 2011, 02:42:21 pre podne »
Ovo sam ti poslao samo kao informaciju da znas neke stvari o samom leku posto se interesujes za njega,ja svakako  nisam preporucio da ga uzmes jer nisam ni lekar ni farmaceut... ::)
SPACE GYM GM

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #21 poslato: Mart 19, 2011, 08:52:10 pre podne »
Da malo nadodam, jer izgleda kao da nikada nijesmo o clenu pisali, a vjerujem da na forumu postoji gomila price o pomenutom, ali kazu ponavljanje je majka znanja, pa evo jos jednom iz mog ugla o clenu... btw... bez zadrske...  ;)

Prvo da se nadovezem na sampionove rjeci...

6 tabsa po 20mcg su odlicna doza za iskusnog korisnika i slazem se da se ne mora ici preko toga, s tim da na trzistu postoje i tabsi clena od 40mcg/tabs, pa bi analogno tome max preporucena doza bila 3 tabsa. Znaci obratiti paznju na mcg unesene a ne na broj tabsa.

Clenbuterol dize tjelesnu temperaturu, ubrzava srcani rad i vrlo jednostavno sagorjeva vise calorija po satu.... tacno je da je njegovo dejstvo nakon tri nedjelje slabije, ali zato se koristi lijek koji se kupuje u slobodnoj apotekarskoj prodaji i zove se Ketotifen.

Ketotifen drzi Beta 2 receptore "ciste" i omogucava upotrebu clena recimo 6 nedjelja - pozeljno je da i prije otpocinjanja upotrebe clena svedemo masti na sto nizi nivo, jer clen provjereno radi najbolje kao zavrsna ruka, i beskoristan je ljudima kojima se trbusnjaci makar pristojno ne vide.

Postoje seme uzimanja on/off clena, rotiranje sa e/c stackom etc etc... ali mislim da je najefikasnije odraditi zadnjih 6 nedjelja tvrde dijete sa ovim protokolom da bi se ovaj potentan lijek iskoristio maximalno.

Clenbuterol se koristi svakog dana u jutarnjim ili rano popodnevnim satima, pozeljno je dozu podijeliti na 2-3 uzimanja, radi boljeg kontrolisanja nuspojava. Ketotifen se koristi prije spavanja, i dozira se 1mg na svakih 100mcg clena.

Vjerujem da je bolja varijanta pronaci ketotifen u tabsima, nego li Galenikin sirup Galitifen koji sadrzi ketotifen. Jako je vazno uzimati ketotifen uvece jer prilicno obori, ucini pospanim, pa nebi bilo pametno uzeti ga bilo kada bez prije odlaska u krevet. Tacno je i da ce se korisnik teze ustajati i biti pospaniji sa njegovom upotrebom, ali tako to obicno ide kada je upotreba dopinga - uzimas ono dobro i ono lose, na zalost. Ketotifen se moze poceti koristi od druge nedjelje do kraja ciklusa, tj do kraja seste nedjelje.

Takodje pametno je poceti prvih dana sa manjim dozama i lagano na svaka 2 dana podizati sa 20-40mcg kako bi se organizam privikao na lijek, ali i da bI odredili koju dozu mozemo podnijeti. Recimo: Dan1/Dan2 - 40mcg, Dan3/Dan4 - 60mcg, Dan5/Dan6-80mcg....

Korisnici imaju razlicit prag tolerancije kada je ovaj lijek u pitanju - neko vrlo tesko podnosi i 80mcg, dok drugi idu i do 200mcg bez vecih problema. Lagano drhtanje u rukama je propratna pojava koriscenja ovog lijeka, i generalno se smanji nakon prvih nekoliko dana koriscenja - a i to je signal da clen "radi", medjutim ako se dejstvo produzi to znaci da treba smanjiti max dozu za nekih 20-40mcg dnevno. Doza koju bi trebalo drzati je ona koja se osjeti na treningu, a ne ona koja ce vas tresti cijelog dana i koja ce vam bitii neprijatna. Vecina onih koji koriste ovaj lijek koriste vecu dozu nego sto im je potrebno.

Kroz neko moje iskustvo sa ljudima koji su koristili clen, kada su muskarci u pitanju koriscenje doze se krecu od 80mcg pa na vise, sa nekh 120mcg kao vrlo dobrom i efikasnom kolicinom, mada znam ljude koji su koristili 160-200mcg dnevno. Sto se tice zena, vec od 40mcg one u formi imaju korist od ovog potentnog lijeka.     

Jos bih jednom naglasio, da 90% ljudi koje srecem, a koji koriste clen, gube vrijeme - premasni su da bi imali pravi efekat, ako nijeste u dobroj formi, jednostavno ne trosite vrijeme i zdravlje... Kad smo kod zdravlja - nema apsolutno nista zdravo kod upotrebe clenbuterola.

Takodje, kao sto smo ranije pominjali, postoje i injektivne verzije clena, koje se daju direktno u masno tkivo - gdje se mogu koristi manje doze i imati efektniji rezultati...


Eto, mala rekapitulacija o ovom lijeku... iako smo sve ovo na forumu ispricali XYZ puta.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vai_Cavalo

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #22 poslato: Mart 19, 2011, 09:45:55 pre podne »
Da li su kod injektivne verzije, s obzirom da se koriste manje doze, manje nuspojave?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #23 poslato: Mart 19, 2011, 10:06:23 pre podne »
Injektivne forme su obicno podebljane yohimbinom, a nekad su bile nafilovane i efom. Injektivne forme su mocne i imaju pri manjim dozama veci efekat, ali i dalje su nuspojave prisutne - takodje, koliko sam imao prilku da primjetim - grcevi uslijed naglog izbacivanja vode mogu da budu jako dugi, bolni i neprijatni pa je upotreba magnezijuma neophodna.

Stoga upotrebu injektivne forme nebih preporucio ljudima koji nemaju iskustva sa sportskom farmakologijom.

Clen, Helios i slicni su opasna oruzija za kojom prosjecni rekreativci nemaju potrebu, a ni pravog efekta ukoliko sve ostale metode gubljenja tjelesnih masti nijesu iskoristene.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #24 poslato: Mart 19, 2011, 10:08:50 pre podne »
cek imas na quadsima minimalno masti a zadnja loza masna ? ovo prvi put cujem u zivotu

moze moze pitaj Vuksu :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #25 poslato: April 27, 2011, 09:23:56 pre podne »
znaci, clen po ovome treba svaki dan da se uzima,uz ketotifen... Ali ako se ne uzima ketotifen, koliko se secam, clen se pije dva dana,pa se dva dana odmara,pa opet dva ON,pa dva dana OFF itd..
Ima li nekog smisla tu, ili je to zastarela tehnika?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #26 poslato: April 27, 2011, 10:54:53 pre podne »
on-off ima smisla dok su ti receptori svezi, kako vreme prolazi tako ti se i telo navikava na lek, zatvaras receptore i "slabije te radi". Podrazumeva se da imas jako sredjenu ishranu, dosta kardia, da si probao sagorevace pre ovoga itd...znaci ovo je nesto kao final touch i u tom slucaju ima smisla

Ako imas problema sa srcem - ovo kao ni ECA stack nisu lekovi za tebe.  ;)

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #27 poslato: April 27, 2011, 11:25:06 pre podne »
znaci, clen po ovome treba svaki dan da se uzima,uz ketotifen... Ali ako se ne uzima ketotifen, koliko se secam, clen se pije dva dana,pa se dva dana odmara,pa opet dva ON,pa dva dana OFF itd..
Ima li nekog smisla tu, ili je to zastarela tehnika?
Vise bi smisla imalo 2 nedelje on 2 nedelje off ;)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #28 poslato: April 27, 2011, 11:37:24 pre podne »
jel mozes molim te da objasnis zasto i da li si probao da pijes tako? Hvala

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #29 poslato: April 27, 2011, 12:06:34 posle podne »
Mogu :) S obzirom na dug poluzivot clen-a tj koliko on ostaje aktivan u krvi posle uzimanja on ce raditi i neko vreme posle prestajanja uzimanja tako da ne vidim da ce ti se receptori "ocistiti", odnosno izvrsiti ponovno eksprimiranje receptora za ta 2 off dana vec ces samo gubiti vreme. Ako vec ne zelis da ides off uzima se ketotifen (a i sa tim kreces tek posle 2 nedelje ON), kod nas ga galenika proizvodi kao Galitifen tablete i sirup cini mi se, ali to je vec pisano stotinu puta ranije. I da, probao sam da pijem tako. Nema na cemu ;)
« Poslednja izmena: April 27, 2011, 12:08:14 posle podne Johnn1e »