April 28, 2024, 02:13:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 257174 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #45 poslato: April 29, 2011, 12:48:10 posle podne »
A sad ovo oko jo jo efekta...

To se najcesce desava kad ljudi krenu na "dijetu" odnosno gladovanje,sa ekstremno smanjenim unosenjem bilo kakvih namirnica...To zene kod nas najcesce rade,kad krenu neke nebulozne UN dijete,pa dijete samo sa vocem,pa ne unosenje hrane posle 4 sata...

Tada se organizam navikne na smanjeni unos hranljivih suostanci,i prilagodi se funkcionisanju na redukovanom broju kalorija...Svaki put kad se zavrsi takva dijeta i vrati se na redovan nacin ishrane,organizam pocinje da prima mnogo vise kalorija od onog broja na koji se bio navikao u toku dijete,tako da u tom trenutku pocinje sa skladistenjem tog viska u vidu masnih naslaga...

Tako da jo jo efekta nece biti ukoliko se sredi ishrana na nacin koji je svima na ovo forumu dobro poznat...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #46 poslato: April 29, 2011, 12:56:30 posle podne »
moj savet ti je da vise nista ne pitas tog druga " strucnjaka"



to je on..e sad,da je neki amater itd,pa da precujem to..Ali lik se takmicio itd.. Mislim,ne kazem ja sad da je 100% u pravu,napisao sam to ovde da cujem i vasa misljenja.. Mozda sam i ja nesto pogresno razumeo xD

druze cega sam se ja naslusao po teretani od raznih takmicara "strucnjaka",bolje batali takve savete :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #47 poslato: April 29, 2011, 02:09:25 posle podne »
moj savet ti je da vise nista ne pitas tog druga " strucnjaka"



to je on..e sad,da je neki amater itd,pa da precujem to..Ali lik se takmicio itd.. Mislim,ne kazem ja sad da je 100% u pravu,napisao sam to ovde da cujem i vasa misljenja.. Mozda sam i ja nesto pogresno razumeo xD
nečiji izgled nije merilo njegovog znanja


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #48 poslato: April 29, 2011, 03:36:12 posle podne »
ok,posto sam odlucio da uzmem clen za koji dan i da idem dve nedelje ON,pa dve OFF..zanima me,da li u toj OFF nedelji mogu neki sagorevac da koristim? Tj,da li je preporucljivo zbog organizma?
I za te dve nedelje ON,ako moze neko da ponovi samo koliko je preporucljivo da se uzima clena, da li piramidalno od 1 do 7,pa od 7 do 1 ili ?
A da,imam 26god, 90kg i 180cm..ovo su neke moje slike:


« Poslednja izmena: April 29, 2011, 03:43:54 posle podne sLiver »

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #49 poslato: April 29, 2011, 04:07:32 posle podne »
od 1 - 6 i pratis side effekte
neki nekima sve preko 4 mnogo smeta.. tako da zavisi
kreni sa 1 pa posle dan 2 itd itd.. vladar je sve lepo objasnio :)
pise ti tamo i za onaj sirup gatifen pa ne moras da ides off

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #50 poslato: April 29, 2011, 05:05:50 posle podne »
druze cega sam se ja naslusao po teretani od raznih takmicara "strucnjaka",bolje batali takve savete :D
Ajooooooooj,stvarno svega...nekad i vecih budalastina nego kad neko neupucen u sve prica.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #51 poslato: April 29, 2011, 05:30:50 posle podne »
meni je najjaca izjava bila da klen izaziva sterilitet zato sto povecava telesnu temperaturu za 3 stepena :D :D u fazonu uzmes klen i eto te na 40c temperaturi :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #52 poslato: April 29, 2011, 05:46:30 posle podne »
ja sam imao dobru liniju s malo mase jesenas..medjutim,zaposlio sam se u trznom centru gde sam svaki dan morao da jedem przenu gotovu hranu,jer mi je to finansijski bilo najpodnosljivije. Bukvalno sam sve izgubio jer sam i treninge poremetio,a stomak se samo povecavao. Sad kako sam prestao da radim,bukvalno se otkidam od kardia i treninga,naravno trudim se da sve ispratim sa ishranom i odmorom. Steta sto su suplementi kod nas skupi,kao i hrana. U americi je dzaba skoro sve. Kad bi covek imao mesecno da daje na whey,glutamin i bcaa od suplemenata i barem pola kile mesa dnevno,gde bi mu kraj bio. Mislim na ove sto vezbaju.
Ispada da ako nemas kesha,dzaba ti i svo znanje ovog sveta.. Kad je kupus za rucak,nema da se bira drugacije,hehehehe :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #53 poslato: April 29, 2011, 06:04:36 posle podne »
meni je najjaca izjava bila da klen izaziva sterilitet zato sto povecava telesnu temperaturu za 3 stepena :D :D u fazonu uzmes klen i eto te na 40c temperaturi :D
Hehehheh,medalja za ovo :D :)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #54 poslato: April 29, 2011, 07:46:33 posle podne »

Ispada da ako nemas kesha,dzaba ti i svo znanje ovog sveta.. Kad je kupus za rucak,nema da se bira drugacije
surova istina zvana "zivot u srbiji"
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #55 poslato: April 29, 2011, 08:34:06 posle podne »
tj u celom svetu.. kod nas je i dobro..
U USA nikad neces videti da se neko ko ima platu 1500$ druzi sa nekim ko ima 5000$
tamo se bas sve oko novca vrti

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #56 poslato: April 29, 2011, 10:14:07 posle podne »
E pa nije bas ako nemas kesa dzaba ti znanje.
Nesto nisam primetila da ti sto imaju kesa(opet cast retkim izuzetcima) za sve supse koji im padnu na pamet(ili hemiju),ishranu u fulu-
impresivno izgledaju.Naprotiv.Eto pogledajte malo po forumu pa malo oko sebe-one ljude koje znate.
I naucite nesto na njihovom primeru.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #57 poslato: April 29, 2011, 10:38:16 posle podne »
meni je najjaca izjava bila da klen izaziva sterilitet zato sto povecava telesnu temperaturu za 3 stepena :D :D u fazonu uzmes klen i eto te na 40c temperaturi :D
hahahahahhahahah :D :D filipe lood si hahahah nasmija me ::))))))))))))))))))))))))))))))

po teretani takmicare  neki pricaju da metan deca nema nista jace bolje samo kupi...uzmi...10kg misica dobijes ako ne vracaju novce hahah
malo se educiraj razmisli...vidi i onda tek slusaj sto ti netko govori pas vidjeti dali to ima smisla ili ne

al ovaj e isto mocna 6 nedjelja koliko li vec hahhahahah :))))))))))))))))))))))) brutalna sala mozda puno morite takmicare pa vas zajebaju :P

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #58 poslato: April 30, 2011, 01:39:42 pre podne »
niste mi rekli,da li u OFF nedelji  sme neki sagorevac da se uzme?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #59 poslato: April 30, 2011, 09:19:01 pre podne »
niste mi rekli,da li u OFF nedelji  sme neki sagorevac da se uzme?

Smeš
Pain is temporary, Pride is forever