Mart 28, 2024, 08:18:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: 4 nedelje do takmicenja :D  (Pročitano 145662 puta)

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #120 poslato: April 04, 2011, 08:19:37 posle podne »
hvala buraz moj bez tebe nebi nista uradio bez tvoje podrske :)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #121 poslato: April 04, 2011, 09:57:12 posle podne »
neizgledas mi na tim slikama da imas 115 kg

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #122 poslato: April 04, 2011, 10:27:11 posle podne »
jaycutler-svaka cast,slike govore vise od reci.
E sad-meni djavo neda mira pa moram da se "osvrnem"na neke komentare.
Jay-tebi,jel-svaka cast-ti kazes da nisi na aas i ja to postujem kao i bilo ciju odluku da cuti ili pak-govori o tome.
A cesto je vrlo pametan izbor cutati,kidati tegove i gledati svoja posla-razloga za to je puno.
Meni samo nije jasno zasto se ljudi oduseve kada neko izjavi da nije na aas kao da su sa njim u cetiri zida 24h pa znaju
sta radi ili kao da to sto,eventualno jeste-umanjuje njegov rad,trud,rezultat.Svako ko je ikada koristio aas a da mu nije merilo
dobrog izgleda to da se pretvori u kornjacu-zna o cemu pricam.
I da-puno srece na takmicenju.

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #123 poslato: April 04, 2011, 10:34:45 posle podne »
jaycutler-svaka cast,slike govore vise od reci.
E sad-meni djavo neda mira pa moram da se "osvrnem"na neke komentare.
Jay-tebi,jel-svaka cast-ti kazes da nisi na aas i ja to postujem kao i bilo ciju odluku da cuti ili pak-govori o tome.
A cesto je vrlo pametan izbor cutati,kidati tegove i gledati svoja posla-razloga za to je puno.
Meni samo nije jasno zasto se ljudi oduseve kada neko izjavi da nije na aas kao da su sa njim u cetiri zida 24h pa znaju
sta radi ili kao da to sto,eventualno jeste-umanjuje njegov rad,trud,rezultat.Svako ko je ikada koristio aas a da mu nije merilo
dobrog izgleda to da se pretvori u kornjacu-zna o cemu pricam.
I da-puno srece na takmicenju.

tema od ovog coveka je bas dobra, sve lepo pise, i mislim da nema potrebe je sad kvariti pricama o steroidima, i tome ko koristi i nece da prizna i tako dalje....

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #124 poslato: April 04, 2011, 10:39:59 posle podne »
uostalom, napisao je da od svih takmicara u njegovoj kategoriji uzimaju testove... pa nije valjda moron da izlazi, a da je uzimao...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Äsko

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #125 poslato: April 04, 2011, 10:45:20 posle podne »
Svako ima svoje misljenje! On je trenirao tesko da izgleda kao sto sada radi i ja sam bio sa njim od pocetka! Ne uzima ASS, i to takmicenje je classic bodybuilding za pocetnike i on je potpisao ugovor ili kako se vec zove na srpskom da ga testiraju na dan takmicenja! Da uzima ass mislim dabi izgledao kao freak i imao bi vise od 80 i nesto kg!

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #126 poslato: April 04, 2011, 10:48:09 posle podne »
Svako ima svoje misljenje! On je trenirao tesko da izgleda kao sto sada radi i ja sam bio sa njim od pocetka! Ne uzima ASS, i to takmicenje je classic bodybuilding za pocetnike i on je potpisao ugovor ili kako se vec zove na srpskom da ga testiraju na dan takmicenja! Da uzima ass mislim dabi izgledao kao freak i imao bi vise od 80 i nesto kg!
sta mislis ako uzmes hemiju da moras izgledati kao freak

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #127 poslato: April 04, 2011, 10:48:53 posle podne »
ima ljudi nkoji uzimaju hemiju neizgledaju ni upola kao on

Van mreže Äsko

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #128 poslato: April 04, 2011, 10:52:33 posle podne »
Onda ne treniraju tesko i nemaju dobru ishanu, ili nesto rade pogresno! Ja necu da se mesam u pitanje o hemiji jer mi je znanje tu lose!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #129 poslato: April 04, 2011, 11:52:40 posle podne »
dajte jbt covek je visi od mene a ima 80kg,ne vidim potrebu za hemijom.Ima lepe proporcije i izgleda bolje nego neko drugi sa 80kg.Niti mu msisici imaju izgled koji se dobija od aas...Mozda sam ja ovca ko zna,dosta puta sam ispao,ali ja mislim da nije koristen aas.


a u testove se ne uzdajte,jay cutler pravi prolazi testove isto...nevezano za pricu oko ovog momka koji opet kazem meni izgleda kao da nije imao potrebu za hemijom.Jos jednom puno srece na takmicenju
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #130 poslato: April 05, 2011, 12:20:34 pre podne »
bravo masinerijo,koliko imas KG trenutno ??
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #131 poslato: April 05, 2011, 02:34:14 pre podne »
dajte jbt covek je visi od mene a ima 80kg,ne vidim potrebu za hemijom.Ima lepe proporcije i izgleda bolje nego neko drugi sa 80kg.Niti mu msisici imaju izgled koji se dobija od aas...Mozda sam ja ovca ko zna,dosta puta sam ispao,ali ja mislim da nije koristen aas.


a u testove se ne uzdajte,jay cutler pravi prolazi testove isto...nevezano za pricu oko ovog momka koji opet kazem meni izgleda kao da nije imao potrebu za hemijom.Jos jednom puno srece na takmicenju
ja ne bih da ispadnem seronja ali ako decko nije uzimao hemiju ja vise nikad necu uci u ter.
mislim kada ga uporedim sa momcima koji dosta duze treniraju  i takodje bas vode racuna o ishrani,supsima..npr(naturalni, spartak..) ovaj decko je postigao nemoguce.a ako je stvarno natural , ja nikad nisam video naturalca (necu da kazem da bojle izgleda) ali da je postigao vise sto se tice bb-a. plus ako je verovati pedji(a kome ako ne njemu) da decko ima losu genetiku, sta tek moze da postigne onaj sa odlicnom genetikom.

ALI TO NIJE TEMA samo napred i sve najbolje na takmicenju....!!
« Poslednja izmena: April 05, 2011, 02:36:26 pre podne PEJABG »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #132 poslato: April 05, 2011, 03:24:42 pre podne »
covek ima 83kile na 186cm jbt a verovatno ce biti na 80-ak kad zavrsi scenje...shvatili biste o cemu se radi kada bi stao pored nekog ko ima istu visinu ali (maksimalnih za bodyclassic) 92-3kg.Daleko da kazem da izgleda lose,ali sve je u percepciji,sacekajte da stane na scenu pored drugih pa cemo onda diskutovati.

sad cu ja ispasti hejter i da pljujem coveka al daleko od toga.Probajte da spustite bf na 4% pa uporedite sa slikama kada ste imali 15 kila masti vise.Izgledate vece ovde sa 15 kila manje zar ne?da,IZGLEDATE,dakle percepcija,bodibilding je sport u kome cifre ne igraju ulogu vec kako to izgleda.Kao sto ljudi sa 15% bf mogu bolje sipozirati ili se slikati pa da izgledaju isecenije od nekog sa 5%.Shvatate gde idem s ovim...Ovo en pricam anpamet,video sma sebe sa 115 i ko zna kolko bf i sad sa 102-3 na ispod 10%.Da,nisam natural al svatate sta pricam ebemu.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23095.75.html

evo pogledajte ove slike i recite mi iskreno da je za ovolike misice grudi i ruku potrebna hemija?ajde najiskrenije.Ili probajte da slikate noge ovako odozgo i koliko veliko izgledaju kada se tako same slikaju da se ne vidi torzo.Mozda je greska sto se nije slikao ceo tj celu figuru u jednom kadru pa ajd onda da opalimo po kritikama.Opet ispada kao da hejtujem i velicam sebe il tako nesto,al ja kad slikam podlakticu izbliza a da se ne vidi nijedan drugi deo tela,ona izgleda kao da je Lee Priest.


Opet,ne znam dal uzima il ne uzima,ovde je sa moje strane prica da li je ili nije ovako moguce izgledati natural a ne kako je ovaj momak to postigao.Opet ponavljam,80ak kg na 186cm viisne...Pomenuste Naturalnog i Spartakusa,pa jesu se oni ikad isekli do koske??Kad bi se isekli ja garntujem da bi imali vise od 80kg a ako se dobro secam i jedan i drugi su ispod 186cm.

Mislim jbt ja moram oept ponoviti 83kg na 186cm!!!! Nije to hans koji ima 177 il kolko i 100kg i tvrdi da se sprema natural za evropsko....ili drugi takmicari da ne imenujem sad koji imaju 90+ i mnogo bolju crvstinu i gustinu misica od ovog momka koja se dobija od znate vec cega.

al da ne duzim,83kg na 186cm nije moguce natural?!?!?!?!
« Poslednja izmena: April 05, 2011, 03:27:08 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #133 poslato: April 05, 2011, 04:14:20 pre podne »
nemam pojma sad kolko kila imam nemerim se vise :D ubija psihicki kad se meris stalno sad samo picim tesko cardio trening poso spavanje to je to .srecom imam brata koji dobar koji mi pomaze ako treninga kad treniram sad sve ide psihicki  bb je lep sport svako oce da izgleda dobro kad dodje ko diete tu dosta njih puca kolko meni puta dodje da kazem jebem ti ovo sto ja radim to sto se mucim pogotovo kad vidim devojku kako jede kolace slatkise ja zuljam ribu i brokoli ustanem gladan legnem gladan ...hvala bogu da joj malo imo sad 23 april nadam se da cu dobro proci u mojj grupi je 8 taskmicera sve zavisi u kojim formama oni dodju ja se samo brinem za moju imam jos dve nedelje da se sredim u dobru formu posle veselimo se kolaci se odma jedu :D sta cu da im uradim
jedva cekam da kazem dobidjena cardiu i biciklu :D xaxa
jebiga radim to sto volim taj sport i da jedem clean
cale imo secer i bio je jako bolestan zato sam i natural zbog tog razloga kad sam video kako se on mucio kad su mu bubrzi otkazali...ali necemo sad o tome ocu jos jednom da vam se zxahvalim na podrsci znaci mnogo i kritike su dobre to mi jos vise da motivaciju da treniram teze...ali nebi ovolko postigo da nije bilo pedje on je dosta pomogo i dobri saveta sam dobio covek zna sta prica ipak ishrana je tu 80 posto resultata i disciplina i biti jak psihicki ipak nije lako ...

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #134 poslato: April 05, 2011, 04:16:20 pre podne »
da neki decko je pito kolko godina imam 22 imam godine rodjen sam u novom sadu dolazim iz celareva blizu backe palanke...preselio sam se u finsku kod mama kad mi je tata premino ...da vam da nesto i malo o meni :) hvala svima jos jednom znaci puno