April 29, 2024, 06:35:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Oralni aas  (Pročitano 31095 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Oralni aas
« Odgovor #90 poslato: April 18, 2011, 11:48:56 pre podne »
Pazi, ti ako mislis da nikada ne uzmes testosteron, bolje batali hemijanje.

ako moze objasnjenje bio bi zahvalan,posto ima kura i bez testosterona kao osnove,jer uglavnom je svaki aaas na bazi testa zar ne?

Vidi ovo, sinteticki aas koji se ne aromatizuju, (primo anavar) to sto ne povecavaju pritisak, donekle anuliraju time sto su mnogo pogubniji na nivoe dobrog holesterola HDL a povecavaju los LDL. Estrogen ti je za koristan za blood lipids. A pritisak mozes donekle da iskontrolises tako sto ces izbaciti natrijum, ne previse vode, hrana itd.

Ja realno mislim da je testosteron (solo) u umerenim dozama, medju najbezbednijim steroidima. Neko ko dobije gyno od umerenih doza 400-600mg nemoguce da prethodno nije primetio da je njegovo telo sklono aromatizaciji (gojaznost, pubertetski gyno npr.) a sto se tice ciklusa bez testosterona paaaaaa.... Ne kazem da ne moze, ali to mi sve deluje kao da neko hoce da se j*be a da mu ne udje, bez uvrede.
No curling in the squat rack!

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #91 poslato: April 19, 2011, 04:39:01 posle podne »
vidim ja da nijesam pogresio sto sam vas pitao za savjet,sad ste me bacili na muke:)da probam test solo da vozimili sa anavarom ali umjerene doze oko 500mg testa i 30mg-40mg anarava svaki dan,ili da ne basam novac na anavar i samo solo test da probam,mada nijesam sklon ni bio ni u pubertetu gino ne vjerujem da sam sada ako primjetim uzecu novu ali necu kok pecka nego bas kada pocinje svrbeto onda posto sam cita da tako ide jer nova dosta stete nanosi pa ne bi da je ubacujem bez potrebe.Dal je dobro ovako 8 nedelja po 500mg testa a prve 4 nedelje po 40mg anavara svaki dan,hvala vi puno na savjetima i strpljenu sto ste odvojili

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #92 poslato: April 19, 2011, 04:52:38 posle podne »
mi ti pokusavamo reci zasto bi uopste isao na steroide to je poenta...niko ne pokusava da te nagovori na test ili bilo sta drugo.Mislim jbt ZNAS da ces sigurno imati povecan pritisak od cega god da uneses.

Ako si bas navalio mozda cak ni ne ici na 500mg testa nego 250,znam mnogi ce reci bzvz je ali tebi je bitno da pratis pritisak,a rezultata ces definitivno imati ako budes dobro jeo. 250mg test i 30ak anavar je skroz ok.Znam ljude koji su na ampuli testa i nesto smesno deke nedeljno mnogo dobro izgledali,ali se jelo kako treba.Ides prve dve nedelje sa 500 i onda nastavis sa 250,MOJE MISLJENJE da ne ispadne flame....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Oralni aas
« Odgovor #93 poslato: April 19, 2011, 06:27:45 posle podne »
pretpostavka ti je na mestu  :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #94 poslato: April 19, 2011, 06:28:03 posle podne »
od 20 do 2000 evra
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #95 poslato: April 19, 2011, 08:30:57 posle podne »
razmislicu jos o upotrebi testosterona,cini mi se da sam objasnio u prvom postu zasto bih uzeo steroide,zbog par kg misicne mase koja mi fali i do koje ne mogu doc prirodnom putem i ishranom a ishrana mi je na veoma zavidnom nivou i suplementacija koja prati sve to,ne razumjem jednu stvar,zasto korisnici aas ubjedjuju druge da ne korise,jel zbog mogucijeh gresaka i kajanja koje ste napravili ili zbog nekog drugojacijeg cilja,ja znam dosta ljudi koji su jako zadovoljni dobijem i nemaju nikakve stetne poslijedice(il  nece priznat )
zasto mislis da mi treba 2000 evra za kuru,mislim da je oko 200e sasvim dovoljno za test i anavar,ispravi me ako sam pogrijesio:)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Oralni aas
« Odgovor #96 poslato: April 19, 2011, 08:58:14 posle podne »
razmislicu jos o upotrebi testosterona,cini mi se da sam objasnio u prvom postu zasto bih uzeo steroide,zbog par kg misicne mase koja mi fali i do koje ne mogu doc prirodnom putem i ishranom a ishrana mi je na veoma zavidnom nivou i suplementacija koja prati sve to,ne razumjem jednu stvar,zasto korisnici aas ubjedjuju druge da ne korise,jel zbog mogucijeh gresaka i kajanja koje ste napravili ili zbog nekog drugojacijeg cilja,ja znam dosta ljudi koji su jako zadovoljni dobijem i nemaju nikakve stetne poslijedice(il  nece priznat )
zasto mislis da mi treba 2000 evra za kuru,mislim da je oko 200e sasvim dovoljno za test i anavar,ispravi me ako sam pogrijesio:)

Hoće reći da kura može ići od 20eura do ....koliko hoćeš :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #97 poslato: April 19, 2011, 09:05:20 posle podne »
razmislicu jos o upotrebi testosterona,cini mi se da sam objasnio u prvom postu zasto bih uzeo steroide,zbog par kg misicne mase koja mi fali i do koje ne mogu doc prirodnom putem i ishranom a ishrana mi je na veoma zavidnom nivou i suplementacija koja prati sve to,ne razumjem jednu stvar,zasto korisnici aas ubjedjuju druge da ne korise,jel zbog mogucijeh gresaka i kajanja koje ste napravili ili zbog nekog drugojacijeg cilja,ja znam dosta ljudi koji su jako zadovoljni dobijem i nemaju nikakve stetne poslijedice(il  nece priznat )
zasto mislis da mi treba 2000 evra za kuru,mislim da je oko 200e sasvim dovoljno za test i anavar,ispravi me ako sam pogrijesio:)

zato sto imas cilj od par kila misica,a ja imam cilj od 30kila misica sto je verovatno nedostizno,drugim recima cilj mi je maksimum koji mogu izvuci iz sebe za narednih 40 godina koliko cu ako preizivm vezbati i koristiti aas on i off.A ti ces znaci dobiti par kg i onda ces stalno morati da koristis aas da zadrzis tih par kg,ne viidm logiku.Ako te ne mrzi da stavis koju sliku i podatke tipa visina tezina pa da vidimo da li si zaista dosao do maksimuma sa tom zavidnom ishranom i suplementacijom.

a za kuru kazem moze kostati malo i mnogo,zavisno od toga koliko ce trajati i sta ce sve biti u njoj.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #98 poslato: April 24, 2011, 06:42:58 posle podne »
A sta moze da se ocekuje ako se koristi samo anabol?

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #99 poslato: April 24, 2011, 06:48:17 posle podne »
razmislicu jos o upotrebi testosterona,cini mi se da sam objasnio u prvom postu zasto bih uzeo steroide,zbog par kg misicne mase koja mi fali i do koje ne mogu doc prirodnom putem i ishranom a ishrana mi je na veoma zavidnom nivou i suplementacija koja prati sve to,ne razumjem jednu stvar,zasto korisnici aas ubjedjuju druge da ne korise,jel zbog mogucijeh gresaka i kajanja koje ste napravili ili zbog nekog drugojacijeg cilja,ja znam dosta ljudi koji su jako zadovoljni dobijem i nemaju nikakve stetne poslijedice(il  nece priznat )
zasto mislis da mi treba 2000 evra za kuru,mislim da je oko 200e sasvim dovoljno za test i anavar,ispravi me ako sam pogrijesio:)

zato sto imas cilj od par kila misica,a ja imam cilj od 30kila misica sto je verovatno nedostizno,drugim recima cilj mi je maksimum koji mogu izvuci iz sebe za narednih 40 godina koliko cu ako preizivm vezbati i koristiti aas on i off.A ti ces znaci dobiti par kg i onda ces stalno morati da koristis aas da zadrzis tih par kg,ne viidm logiku.Ako te ne mrzi da stavis koju sliku i podatke tipa visina tezina pa da vidimo da li si zaista dosao do maksimuma sa tom zavidnom ishranom i suplementacijom.

a za kuru kazem moze kostati malo i mnogo,zavisno od toga koliko ce trajati i sta ce sve biti u njoj.

pa ja sam prica da mi je cilj 5kg,ali ne 5kg preko svojeg maximuma jer bi takvu masu trebao odrzavat sa aas,ja zelim samo dotaci prirodni limit i ostati na njemu ne uzimajuci poslije aas nikad jer mi nece bit potrebni(bar se nadam),ne bi za sada postavlja slike,nekako mi je to malo strano,sta ti ja znam da svako moze vidit slike,a i ne vidim sto,mozda jednom,ovo mi je prvije forum pa nadam s e da razumjes sta hocu rec:)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #100 poslato: April 24, 2011, 07:47:51 posle podne »
pa pazi sad,ako mozes prirodno zadrzati znaci da mozes i prirodno doci do toga.Znaci losa ti je logika,a ako sad uzmes aas ne psotoji teoretska sansa da sve to sacuvas bez aas jer ne mozes nesto gradjeno na 5-6-7 puta vise testosterona zdarzavati sa prirodnom dozom.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure