April 23, 2024, 10:24:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sta posle dijete?  (Pročitano 129075 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #45 poslato: Jun 23, 2011, 10:40:37 posle podne »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #46 poslato: Jun 24, 2011, 12:22:42 pre podne »
fala za prevod mici :P nice

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #47 poslato: Jun 24, 2011, 12:38:20 posle podne »
ako moze jedan savjet mozda nisam u pravoj temi ali ajde....negdje oko 2 mjeseca sam radio rotacije UH i uspio sam skinuti sa 101kg na nekih 95kg...posle toga sam oko 4 sedmice  drzao low carb dijetu..gdje sam unosio oko 50 gr UH posle treninga samo... a subotom i nedeljom sam unosio oko 200-250gr UH... proteine sam na toj dijeti drzao konstantno 2gr po kg.....i uspio sam skinuti jos 3kg.....nakon toga evo neke 2 sedmice mozda i jace drzim se dijete "1.2.3 trbusnjaci za leto su tu" i nevidim skoro nikakav napredak...sad sam zbunjen jer neznam sta da radim dalje....problem je te prirode da mi je ostalo malo sala na donjem dijelu stomaka koje sam mislio da ce da spadne :(.....Planiram za nekih 20 dana na odmor nekih 15-tak dana pauze  pa neznam dali da nastavim sa ovom dijetom i dalje ili da se vratim rotacijama....
kardio radim ujutro striktno kako je napisano...pa razmisljam ovako da ubacim jos jedan kardio pred spavanje..neznam hoce li imati efekta??ili da jedostavno dignem UH jos....ishrana je bazirana na oko 2400cal dnevno trenutno...pa kontam ako dignem UH sta sam dobio??....
Moze neki savjet??ako je potrebno napisat cu i trenutni jelovnik i suplementaciju...

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #48 poslato: Jun 24, 2011, 12:50:22 posle podne »
mislim da je greška što si pred kraj krenuo sa tim "1, 2, 3 i trbušnjaci za leto su tu" jer je ta "dijeta" namenjena za sam početak, tj. tek uvod za celu priču koja ide tek posle... možda bi trebalo da probaš nešto malo agresivnije sad pred kraj, ali ne znam koliko bi bilo pametno ako ideš na more za 20 dana. to je neko moje mišljenje, e sad, iskusniji će reći šta i kako... :)

Van mreže Samo_Benny

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #49 poslato: Jun 25, 2011, 08:09:51 pre podne »
ma da, nemoj ici na more da ne useres formu c c c

ja bi se vratio rotacijama,..i mozda malo spustio ukupan broj kalorija nesto mi se to cini puno..

Van mreže URL

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #50 poslato: Februar 03, 2012, 08:37:24 posle podne »
Da li trebam da radim punjenje     
posle keto?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #51 poslato: Februar 04, 2012, 04:37:43 posle podne »
Da li trebam da radim punjenje     
posle keto?

kakvo punjenje?
za cega?
za sta?

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #52 poslato: Februar 20, 2012, 05:22:38 posle podne »
zavrsio sam rotacije,trajale su 5 nedelja i zadovoljan sam sa odradjenim. zadnju nedelju sam isao 150-250-0-200-100-50-0. zanima me ovaj period posle dijete,tih 20tak dana posle dijete. Pedja je preporucio da ga parafriziram blage rotacije. da li je ok ako tih dana idem sa pojachanim unosom od 50gr uh? to bi izgledala ovako 200-300-50-250-150-100-50...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #53 poslato: Februar 20, 2012, 07:21:45 posle podne »
zavrsio sam rotacije,trajale su 5 nedelja i zadovoljan sam sa odradjenim. zadnju nedelju sam isao 150-250-0-200-100-50-0. zanima me ovaj period posle dijete,tih 20tak dana posle dijete. Pedja je preporucio da ga parafriziram blage rotacije. da li je ok ako tih dana idem sa pojachanim unosom od 50gr uh? to bi izgledala ovako 200-300-50-250-150-100-50...

zasto da ne
moze tako

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #54 poslato: Februar 20, 2012, 07:42:06 posle podne »
zavrsio sam rotacije,trajale su 5 nedelja i zadovoljan sam sa odradjenim. zadnju nedelju sam isao 150-250-0-200-100-50-0. zanima me ovaj period posle dijete,tih 20tak dana posle dijete. Pedja je preporucio da ga parafriziram blage rotacije. da li je ok ako tih dana idem sa pojachanim unosom od 50gr uh? to bi izgledala ovako 200-300-50-250-150-100-50...

zasto da ne
moze tako
   

Hvala Pedja puno!

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #55 poslato: Mart 07, 2015, 12:43:10 posle podne »
Pozdrav svima,

prvo da napisem sta sam sve radio, pa onda pitanje  ;D
Sredinom januara, imao sam 98kg (visok sam 180cm), poceo sam sa dijetom, dakle 4-5 obroka dnevno. Nisam sad merio u gram sve, ali kolicinski umereno.
Ujutru ovsene, a ostatak dana kombinacije piletine, ribe, belanaca i povrca (bez pirinca i krompira). Od treninga, bila je samo teretana, bez kardia, jedno 3-4 puta nedeljno.

Uglavnom, izgubio sam 6kg do sad (za mesec i po dana), masa (ako moze tako da se kaze) mi je opala, snaga se povecala (treniram rekreativno vec 5-6god). Sve je to bilo bajno i sjajno do skoro. Primetio sam da uvece kada dodjem s posla i uopsteno u periodima pojacanog fizickog i psihickog napora, postajem ankciozan, glava me boli, ruke mi se tresu. Jedno vece, uzeo sam jednu kasicicu eurokrema (jednostavno sam morao) i posle sam bio kao nov.
Kapiram da mi je telo trazilo secer koga dugo nisam unosio, a ishrana mi je bila na minimum UH tih mesec i nesto dana.

Jedan prijatelj koji ima iskustva s tim, posavetovao me da polako u svaki obrok ubacujem po malo UH i tako se dopunjujem. Medjutim, poslednjih nedelju dana, imam proliv  ::) Zaista nisam kompetentan da pametujem, ali verovatno je nesto do ove ishrane, sta treba da menjam? Stomak sam vec navikao, ogladnim posle 3h od zadnjeg obroka.
Inace, stao sam na ovih 92kg i ni da mrdnem nize. Nisam uzimao nista od suplemenata, hteo sam sada polovinom marta da narucim ovde neki sagorevac i da ubacim kardio 2-3 puta nedeljno.

Pitanje: kako da resim ovu potrebu za secerom i sta da menjam u dijeti? Ne zelim da mi se vrate kilogrami.

Svuda sam opao, tj definisao se koliko toliko, samo je stomak jos malcice problematican, ima slaufa u donjem delu, to bi trebao da se resi ubacivanjem kardia sad.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #56 poslato: Mart 07, 2015, 12:47:36 posle podne »
Sta unosis od uh?

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #57 poslato: Mart 07, 2015, 01:01:46 posle podne »
do sad skoro nista, jedino ako uhvatim za rucak nesto kuvano, pa mozda tu malo..

sad planiram da ubacim pirinac i krompir u jelovnik..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #58 poslato: Mart 07, 2015, 01:14:10 posle podne »
do sad skoro nista, jedino ako uhvatim za rucak nesto kuvano, pa mozda tu malo..

sad planiram da ubacim pirinac i krompir u jelovnik..

pa jel si dobio dijareju kada si oceo da unosis UH ili kako?

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #59 poslato: Mart 07, 2015, 01:54:58 posle podne »
zadnjih par dana mi se to desava..mozda sam par puta samo pojeo nesto masnije jer nisam imao izbora i vrlo malo slatkog uvece. Ali tacno osecam neke promene u organizmu. Kad nastupi glad, to je glad kao da nisam jeo 3 dana, a ne 3h. Kao da sam poremetio metabolizam (ili mozda ubrzao?)

koji je savet sto se tice ishrane, da li da ostanem na istom ili da ubacim vise UH? rotacije mozda ili keto?