April 26, 2024, 07:23:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sta posle dijete?  (Pročitano 129160 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #60 poslato: Mart 08, 2015, 11:32:23 pre podne »
zadnjih par dana mi se to desava..mozda sam par puta samo pojeo nesto masnije jer nisam imao izbora i vrlo malo slatkog uvece. Ali tacno osecam neke promene u organizmu. Kad nastupi glad, to je glad kao da nisam jeo 3 dana, a ne 3h. Kao da sam poremetio metabolizam (ili mozda ubrzao?)

koji je savet sto se tice ishrane, da li da ostanem na istom ili da ubacim vise UH? rotacije mozda ili keto?

nisi prometio nista
nego osiclacije secera u krvi
ali i dalje ostaje nejasno
DA LI SI dobio proliv kada se krenuo da jedes uh ili ne!11

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #61 poslato: Mart 08, 2015, 09:08:27 posle podne »
mislim da je ipak pocelo kad sam krenuo da jedem UH.. Evo i danas, apetit nemam, stomak me ne boli uopste, fizicki sam ok..ali zato trcim u wc svaki cas. Krenuo da jedem popodne belanca i malo piletine, bukvalno mi se baca pegla vise od tih ukusa..zvacem po 10min dok ne progutam zalogaj, ne da mi se  :-X

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #62 poslato: Mart 09, 2015, 09:40:53 pre podne »
mislim da je ipak pocelo kad sam krenuo da jedem UH.. Evo i danas, apetit nemam, stomak me ne boli uopste, fizicki sam ok..ali zato trcim u wc svaki cas. Krenuo da jedem popodne belanca i malo piletine, bukvalno mi se baca pegla vise od tih ukusa..zvacem po 10min dok ne progutam zalogaj, ne da mi se  :-X

pokusaj da jedes 3 dana hranu koju inace si jeo pre toga,ali bez prejedanja i slicno
ukoliko i dalje ima prolbem,onda je do necega drugog (virus neki itd)
to sto ti se ne jede..jbg..to je stvar u glavi..

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #63 poslato: Mart 11, 2015, 09:26:41 pre podne »
samo da javim da sam se "izlecio", kupio sam Probiotic i posle 2 dana mi je bilo bolje. Ko zna sta je bilo u pitanju, a nisam hteo da se cimam po lekarima jos uvek..

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #64 poslato: Mart 11, 2015, 09:28:38 pre podne »
Samo vodite racuna o digestivnom traktu, jedna od najbitnijih stavki.

Van mreže gmns

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
    • Orthodox Celts
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #65 poslato: Avgust 23, 2015, 02:01:56 posle podne »
Završio sam rotacije sa 200-100-0-150-125-75-0, i posle toga odradio jednu nedelju 200-100-50-150-125-75-50 (nastavio sam sa mršavljenjem). Šta dalje, kako da povećavam uh?

Planirao sam da povećavam za nekih 10% dnevno, sve dok ne počnem da se mastim. Jel to ok? Ili da malo ubrzam, pa da svake nedelje povećavam za nekih 50 uh dnevno kao što vidim da je drugima savetovano?

Planiram da radim održavanje posle reverse dijete, tako da ne žurim nigde. Samo me zanima da li gubim taj potencijal za nabacivanje mase posle dijete ukoliko previše sporo povećavam uh.

Van mreže najjači u teretani

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #66 poslato: Maj 23, 2016, 08:27:07 pre podne »
Pozdrav, pošto uskoro završavam sa ketom sa kojim sam i više nego zadovoljan, salo nikad manje suv sam kao grana, posle dijete bih hteo da iskoristim stanje tela maksimalno pa me zanima da li je ovo kao ishrana ok?
UH:pon:250g-uto350g-sre100g-čet300g-pet200g-sub150g-ned100g
(pirinač, ovsene, krompir, intgralni hleb)

Prot: 260g

Mas: 35g (omega3, orasi, bademi, laneno )
I da to traje nekih mesec dana pa da krenem sa masom.

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #67 poslato: Maj 23, 2016, 11:41:13 pre podne »
Mnogo je to hidrata za odma posle keto dijete, bolje da drzis konstantan unos, npr prve nedelje 50-70g, sledece 100+ i onda krenes da rotiras, nek me neko od iskusnijih ispravi ako sam pogresio, ali ova kolicina sto si ti napisao je po mom misljenju prevelika za taj period.

Takodje kolicina masti... ja bih to pojacao.

Kolicina proteina? Opet ne znam koliko kila imas, ali predpostavljam da je ovo preko 2g po kg sto ti nije potrebno.

Napisi nesto vise o sebi, ubaci sliku forme..

Van mreže radovicmiladin86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #68 poslato: Maj 23, 2016, 01:48:14 posle podne »
Daj prvo svoje neke podatke nesto vise o sebi....ali po mom misljenju nikad se ne ide posle keto sa full uh....prvo lagano povecavanje...da ne bi odjednom bacio sav trud koji si ulozio u keto

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #69 poslato: Maj 23, 2016, 02:08:28 posle podne »
Ono sto je meni okej radilo,jeste da nakon keta svake nedelje pojacavas uh za 50gr,dok se ne dodje do neke kolicine pa se krene u neke rotacije,masu ili sta god jer bubnuti telu posle keta neku veliku kolicinu uh mi je ono....

Van mreže najjači u teretani

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #70 poslato: Maj 23, 2016, 03:39:32 posle podne »
18 godina, 8 meseci teretane, 182cm, 70kg

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #71 poslato: Maj 23, 2016, 04:23:44 posle podne »
Lepo to izgleda za tvoje godine,samo napred..
Nije mi jasno zasto si uopstd radio keto ali dobro...
Kao sto momci rekose,postepeno uh,brojke koje su ti napisao su prenapadne za period posle keto tako da samo polako...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #72 poslato: Maj 23, 2016, 04:51:14 posle podne »
Vrati se ti drugar postepeno na masu,ali pazi na junk da se ne usvinjis,kvalitetno pakovanje je za tebe u ovom trenutku.. :)

Van mreže najjači u teretani

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #73 poslato: Maj 23, 2016, 04:59:25 posle podne »
Radio sam keto zbog stomaka najviše, imam jako lošu genetiku za to, a jako me je živciralo, pre sam bio dosta veći više mi se svidjalo tako ali jebiga šta da se radi, trudim se maximalno koliko mogu, za nekih nedelju dana ću da počnem sa povećanjem UH pa ćemo da vidimo, junk nikako i hvala vam puno inače

Van mreže iker

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Sta posle dijete?
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 14, 2016, 02:16:16 pre podne »
Pozdrav...
Nakon nekoliko mjeseci zavrsavam sa dijetom. Zavrsio sam prije 10ak dana ali sam se odmah bacio na junk i malo zamastio, pa sad opet to skidam, ali mislim da ce u ponedeljak to biti to... Visina 187-188cm a tezina ispod 92 kg. Ima jos malo masti ali nista strasno, ja sam kao rekreativac prezadovoljan postignutim, izgleda da je tajna u hidratima, cim ih spustim gubim i kile (hvala forumu i forumasima, ne znam sta drugo da kazem). Kad sam poceo sa dijetom imao sam oko 100kg ( prosle godine oko 105) . Da ne duzim, cilj mi je da odrzavam postignutu kilazu a da smanjujem body fat, za koji mislim d aje oko15 posto, mozda i manje... sto znaci da bih trebao da dobijam misice a gubim salo, nemoguce u iusto vreme, znam, klasika...
pa sam mislio da idem sa sledecim opcijama
1. 3 nedelje "bulk", tj povecanje uh za nekih 50-100gr dok ne nadjem mjeru, a nakon toga nedelju dana cut, tj obaranje uh na oko 50 gr kao do sada.
2.opcija- da nekih 5-6 dana idem sa navedenim nazovi bulkom, a onda 2 dana cut.

Pretpostavljam da je 2.opcija besmislena, da se za 2 dana sigurno ne moze skinuti salo, ali se nadam da je prva opcija koliko toliko ok.

Dakle, cilj mi je da odrzavam ovu kilazu, jer mi ovako sasvim ok stoji, da krenem sa duzim bulkom gdje bih ponovo dobio salo ne zelim.