April 18, 2024, 03:58:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Kardio bez tegova  (Pročitano 9658 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Kardio bez tegova
« poslato: Avgust 22, 2006, 08:17:40 pre podne »
Jedno pitanjce. Dve nedelje cu biti na moru, tamo nemam uslova za trening, pa sam mislio da malo trcim i radim dosta trbusnjaka, ali pretpostavljam da bi to moglo da mi prilicno narusi misice, koji su vec dosta izmuceni dijetama. Pa, me zanima sta bi mi posavetovali!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2006, 08:39:29 pre podne »
Za belanchevine ne brini! Plivanje naravno! Koje hemije?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2006, 08:45:35 pre podne »
Samo dosta plivanja i nista vise.Ne treba ti neki preterani kardio trening,osim ako nisi na defu.U svakom slucaju uz jak kardio bez tegova ce doci do nekog opadanja misicne mase
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2006, 08:46:18 pre podne »
Citat: remetik
Za belanchevine ne brini! Plivanje naravno! Koje hemije?
..razne  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #4 poslato: Avgust 22, 2006, 08:49:09 pre podne »
Citat: sasacg
Samo dosta plivanja i nista vise.Ne treba ti neki preterani kardio trening,osim ako nisi na defu.U svakom slucaju uz jak kardio bez tegova ce doci do nekog opadanja misicne mase

Ne preteranog opadanja?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #5 poslato: Avgust 22, 2006, 08:50:16 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: remetik
Za belanchevine ne brini! Plivanje naravno! Koje hemije?
..razne  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 :?  Salite se! Jel da? :cry:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2006, 08:52:55 pre podne »
Pa, nisam nista uzimao dok sam trenirao ko magarac, sad lepo kad krenem na more depo...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #7 poslato: Avgust 22, 2006, 09:05:44 pre podne »
Zato sto mislim da jos nisam izvukao svoj prirodni maksimum i da cu sa hemijom imati jos bolji ucinak kada dodjem do prirodnog maksimuma. Pitaces me kako znam gde je. Osecam da jos uvek napredujem snaga-izgled sa ECA i whey-em. Planiram da za koji mesec krenem sa Whey+crea+glutamin+dex, citao sam Milosev clanak u X-fitnesu, kaze da uz pravilnu ishranu moze da se uznapreduje i do 15 kg misicne mase, sa veoma malim ili nikakvim povecanjem BF i onda moze hemija. Mislim da ce ucinak tada biti daleko veci, a tako me je posavetovao i Sasa, kada sam se raspitivao za Winstrol u tabletama.

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #8 poslato: Avgust 22, 2006, 09:14:58 pre podne »
AKO ZNAŠ DA MORE GUBI MIŠICNI TONUS NECEŠ BIT ODUŠEVLJE JE LI TAKO ?????

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2006, 09:17:45 pre podne »
Da, kao i sve aerobne aktivnosti. Pretpostavljam.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #10 poslato: Avgust 22, 2006, 09:33:17 pre podne »
Samo se ti opusti,evo ja sam izgubio 3-4kg,ali dosta masti.Niti sam koristio suplemente,ni pazio na ishranu...a nisam nesto nezadovoljan :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #11 poslato: Avgust 22, 2006, 09:37:16 pre podne »
Hvala puno! Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #12 poslato: Avgust 22, 2006, 10:03:53 pre podne »
Citat: remetik
Zato sto mislim da jos nisam izvukao svoj prirodni maksimum i da cu sa hemijom imati jos bolji ucinak kada dodjem do prirodnog maksimuma. Pitaces me kako znam gde je. Osecam da jos uvek napredujem snaga-izgled sa ECA i whey-em. Planiram da za koji mesec krenem sa Whey+crea+glutamin+dex, citao sam Milosev clanak u X-fitnesu, kaze da uz pravilnu ishranu moze da se uznapreduje i do 15 kg misicne mase, sa veoma malim ili nikakvim povecanjem BF i onda moze hemija. Mislim da ce ucinak tada biti daleko veci, a tako me je posavetovao i Sasa, kada sam se raspitivao za Winstrol u tabletama.
......stari.....vidi ovako..matematika je prosta.....

po tvom avataru pretpostavljam da imas negde najmenje 90kg...dakle..po tom clanku bi ti trebalo da imas tj da dobijes 15kg misicna...NATURAL..sta bi znacilo da ces da pojedes sve nase teksaase sa 105kg na bini a jos si natrual....!!!!!!!!!!!!!...ako odlucis da uzmes hemiju negde sledece godine u aprilu..mislim da je NA OLIMPIJI ONDA U OKTOBRU NEMAJU STA DA TRAZE NI RONI NI JAY NI NIKO OD EKIPE...

mislim da je bolje da na vrme svi odu u penziju

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #13 poslato: Avgust 22, 2006, 10:15:19 pre podne »
Ne bre! Cekaj! promasio si za malo, imam 92-3 kile. Nisam rekao da hocu da nabacim 15, ja i sa 90 i kusur nemam zadovoljavajucu formu. Hteo sam da kazem da nisam iscrpeo sve mogucnosti without hemije. Hteo bi samo da budem sto kvalitetniji, kilaza mi nije toliko bitna. Dobra opaska, nisam bas najbolje postavio stvari!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kardio bez tegova
« Odgovor #14 poslato: Avgust 22, 2006, 10:43:24 pre podne »
Citat: remetik
Ne bre! Cekaj! promasio si za malo, imam 92-3 kile. Nisam rekao da hocu da nabacim 15, ja i sa 90 i kusur nemam zadovoljavajucu formu. Hteo sam da kazem da nisam iscrpeo sve mogucnosti without hemije. Hteo bi samo da budem sto kvalitetniji, kilaza mi nije toliko bitna. Dobra opaska, nisam bas najbolje postavio stvari!
...po logici stvari i po tom clanku.....tako bi trebalo da bude.

vidi....ti ako si i uradio mnogo stvari po pitanju misicne mase,a rekao bih da jesi,mislim da ti ej ostalo jako malo ili nikako prosotra za dljnji napredak..

ako ti je cilj to sto jesi sada..onda si ga dostigao..ako nije...licno ne verujem da mozes da ga postigenes citajuci clanke i sta ti ja znam...za takav poduvat je potrebno jako mnogo zanja i VERUJ..JOS VISE PARA.....

citaj samo jedno..na tvoju tezinu i visinu..500gr proteina ..DNEVNO....ti se uklapaj