April 20, 2024, 03:31:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: DVD TRENING sa Pedjom (bez cenzure sve na jednom mestu)  (Pročitano 221722 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #60 poslato: Avgust 15, 2011, 10:05:08 pre podne »
Glavna razlika izmedju treninga koji ti radis na snimku i npr klasicnog - 3 vezbe sa po 3 serije?
Zasto se setas od sprave do sprave a ne odradis do kraja sa jednom pa predjes na drugu vezbu?

ne rauzme ni jedno od tvoja dva pitanja (ako su u opste pitanja)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRENING ZA GRUDI SA PEDJOM
« Odgovor #61 poslato: Avgust 15, 2011, 10:06:12 pre podne »
real je rekao

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #62 poslato: Avgust 15, 2011, 11:13:36 pre podne »
ne rauzme ni jedno od tvoja dva pitanja (ako su u opste pitanja)

Ja kad treniram dodjem na npr potisak sa cela ja odradim 3 serije i to 12 - 10 - 8 ponavljanja.
Pa onda predjem na npr potisak bucicama na kosoj klupi i opet - 3 serije sa 12 - 10  - 8 ponavljanja.

A ti na treningu ides u krug.  Odradis jednu vezbu pa drugu vezbu pa trecu... kolko vec.
Pa nova serija svih vezbi.

Koja je razlika izmedju mog nacina vezbanja i nacina na snimku? Sta se dobija a sta gubi?
(nadam se da sam uspeo da objasnim)
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #63 poslato: Avgust 15, 2011, 11:24:19 pre podne »
ovo su gigantske serije tzv i namenjene su naprednim vezbacima koji ovako jak trening isprate odgovarajucom suplementacijom. Zakljucak je da nisu za svakoga.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #64 poslato: Avgust 15, 2011, 01:03:09 posle podne »
ne rauzme ni jedno od tvoja dva pitanja (ako su u opste pitanja)

Ja kad treniram dodjem na npr potisak sa cela ja odradim 3 serije i to 12 - 10 - 8 ponavljanja.
Pa onda predjem na npr potisak bucicama na kosoj klupi i opet - 3 serije sa 12 - 10  - 8 ponavljanja.

A ti na treningu ides u krug.  Odradis jednu vezbu pa drugu vezbu pa trecu... kolko vec.
Pa nova serija svih vezbi.

Koja je razlika izmedju mog nacina vezbanja i nacina na snimku? Sta se dobija a sta gubi?
(nadam se da sam uspeo da objasnim)
nema tu sta se dobija a sta gubi ... ovo sto si video na klipovima je pogadjanje misica pod razlicitim uglovima tj cilj je da se krv pumpa sto vise u vezbani misic da svaku misicnu celiju volumiziras, ali bez dobr e isharne i pre svega suplementacije pre u toku i neposredno posle treninga neces imati neki znacajan napredak...  ti kad vezbas 12 10 8 jedne iste vezbe pogadjas jedan isti deo misica i pumpas krv samo u taj deo misica moras da miksas vezbe ne moze potisak jedan pa ponovo potisak samo s bucicama , pogadjas istu stvar ... to je vise onda  trening snage nego izgradje mase...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #65 poslato: Avgust 15, 2011, 01:05:39 posle podne »
ti kad vezbas 12 10 8 jedne iste vezbe pogadjas jedan isti deo misica i pumpas krv samo u taj deo misica moras da miksas vezbe ne moze potisak jedan pa ponovo potisak samo s bucicama , pogadjas istu stvar ... to je vise onda  trening snage nego izgradje mase...

ako ti tako kazes....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #66 poslato: Avgust 15, 2011, 04:29:49 posle podne »
pirat je odgovorio

@veljo
veruj da ces doci u situaciju kada ti taj smesni program koji je stariji od isusovog magarca NECE RADITI
pazi
ti si veoma dugo na forumu itd
ali ja necu sada da iznosim npr ono sta se desil i meni i tebi historiju kako se stvari odvoiaju nego rpobaj sam da vidis
prvo je bilo to bez dobre hrane
pa je onda bilo to sa dobrom hranom
pa to sa dobrom suplemtacijom
pa to sa xxxx

kapiras????

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #67 poslato: Avgust 15, 2011, 05:54:32 posle podne »
Uz duzno postovanje svima koji rade gigantske serije mislim da taj vid treniranja ne pije vodu na duze staze.Kad odradis trening dobijes efekat kao da si radio cardio,mada to je sve individulano.A i ne znam nikoga ko ih stalno radi a da ima efekta ....cak nisam zapazio i pro bb da ih rade..E sad sto se tice treniranja ne slazem se sa statistikom kad radis stalno iste vjezbe da to vise nije izgradnja mase nego vise ide u snagu.Primjera radi ako radis 3 vjezbe stalno iste za biceps vremenom jacas formu i mozes da povecavas tezinu na sipci ili bucicama i to moze takodje jedan znak napretka(ne bitne su tezine ali kad imas stalan stres na misice ima pomaka bez obzira radis li stalno iste vjezbe i program)mislim sistem vjezbanja u serije sa pauzom i klasicnim ponavljanjem od 6 do 12 nebitno.Mada i mijenjanje  vjezbi moze da ima pozitivan efekat ali ne stalno.
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2011, 05:57:26 posle podne jovann »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #68 poslato: Avgust 15, 2011, 06:23:14 posle podne »
Uz duzno postovanje svima koji rade gigantske serije mislim da taj vid treniranja ne pije vodu na duze staze.Kad odradis trening dobijes efekat kao da si radio cardio,mada to je sve individulano.A i ne znam nikoga ko ih stalno radi a da ima efekta ....cak nisam zapazio i pro bb da ih rade..E sad sto se tice treniranja ne slazem se sa statistikom kad radis stalno iste vjezbe da to vise nije izgradnja mase nego vise ide u snagu.Primjera radi ako radis 3 vjezbe stalno iste za biceps vremenom jacas formu i mozes da povecavas tezinu na sipci ili bucicama i to moze takodje jedan znak napretka(ne bitne su tezine ali kad imas stalan stres na misice ima pomaka bez obzira radis li stalno iste vjezbe i program)mislim sistem vjezbanja u serije sa pauzom i klasicnim ponavljanjem od 6 do 12 nebitno.Mada i mijenjanje  vjezbi moze da ima pozitivan efekat ali ne stalno.


kako mozes da kazes/pricas nesto a i sam kazes da nisi siguran?
pre svega ,mislim tj gotovo sam siguran da je tvoje iskustvo u teretni veoma malo u odnosu na mene npr i sve one koje kazes da nisi video da tako rade
neznam samo gde si ti to samo mogao da vidis nekoga prof kako u opste trenira ali ajde..nije ni bitno to sada toliko
ja ovaj sistem treninga radim evo vec 6 -u godinu i nikada bolje nisam izlgedao a NE TAKMICIM SE VISE a i kada sam se takmicio upotrebljavao sam ovaj sistem treninga i moja telesna tezina je nakon dugog vremena pirlicno otisla gore 6.5 kg (neznam dali ces u opste da rauzmes sta znaci 6.5 kg nekome ko se bavi sa ovim sportom prof ali ajde)
dalje

tvoja konstatacija da je ovaj i ovakve vrste treninga kao cardio trening samo govri o tome koliko znanje imas jer samo poredjenje je vise nego SMESNO da ne upotrelbjavam neke teze reci

inace,imam vremena da piesm (za divno cudo) ali smatram da sa druge strane (citajutic tvoje ostale postove) nemam adekvatnog sagovrnika sa kojim bi mogao da udjem u raspravu oko hipetrofije i hiperplazije,tipovima misicnih vlakana,angozvanjau istih sa odredjenim metodama treninga itd itd itd i i onda bi to bilo gubljenje vremena
ali cu ti samo jedno reci
DA VEOAM GRESIS i da bi trebalo da pre nego sto nesto kazes iza toga stanes sa EMPRIJSKIM ISKUSTVOM i kazes..da to je tako..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #69 poslato: Avgust 15, 2011, 09:00:37 posle podne »
i to moze takodje jedan znak napretka(ne bitne su tezine ali kad imas stalan stres na misice ima pomaka bez obzira radis li stalno iste vjezbe i program)mislim sistem vjezbanja u serije sa pauzom i klasicnim ponavljanjem od 6 do 12 nebitno.Mada i mijenjanje  vjezbi moze da ima pozitivan efekat ali ne stalno.

znak napredka je kad dobijes kvalitetne kile i samo to moze da ti bude znak napredka nista drugo , ako pricamo o bb u ... za ovaj nacin treniranja nije potrebno iskustvo , potreban je novac :) i neka relativna kondicija da se izdrzi trening...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #70 poslato: Avgust 15, 2011, 10:15:41 posle podne »
@Pedja

nema moj post veze sa gigatnima, vec sa konstatacijom jednog clana da je sistem 12-10-8 za snagu...sto svakako nije
a sto se tice zida, zviznuo sam vec :)
sad imam neku semu kojom napredujem, za sad ide ok, do slijedeceg zida :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #71 poslato: Avgust 15, 2011, 10:36:41 posle podne »
Veljo
ne cepidlaci  molim te ...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #72 poslato: Avgust 16, 2011, 02:29:02 posle podne »
Ne cepidlaci covek, sta pricas, sve ispod 80% RM se moze nazvati treningom za hipertrofiju...
12 10 8 je snaga? Pitam se sta li ja onda sa 5/3/1 radim...
No curling in the squat rack!

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #73 poslato: Avgust 16, 2011, 02:44:43 posle podne »
Ne cepidlaci covek, sta pricas, sve ispod 80% RM se moze nazvati treningom za hipertrofiju...
12 10 8 je snaga? Pitam se sta li ja onda sa 5/3/1 radim...


pa jbg buraz, tako je kad se previše filozofira, teoretiše i pretpostavlja a slabo vežba, pa se onda sve stvari izmešaju... ;)
ni ja ne znam koji je to program snage 12-10-8 pa bih voleo da saznam... :)
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2011, 02:57:38 posle podne filip85 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: TRENIG ZA RUKE (zbice) sa PEDJOM
« Odgovor #74 poslato: Avgust 16, 2011, 02:46:24 posle podne »
I to za biceps i triceps :)