April 16, 2024, 11:47:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))  (Pročitano 12902 puta)

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #45 poslato: Novembar 12, 2011, 07:40:52 posle podne »
 odlično je ovo a i kvalitetno, keep pumping bro ;)

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #46 poslato: Novembar 12, 2011, 11:12:51 posle podne »
Rece neko pre neki dan ovde da me nesto listovi koce pa reko da ih malo otkocim :))))
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #47 poslato: Novembar 12, 2011, 11:28:32 posle podne »
Ovo je odlican comeback! Uz tebe sam kao u uvek bratino!
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #48 poslato: Novembar 13, 2011, 06:34:10 pre podne »
ali ovaj put idemo do koske ovo je samo pocetak :D
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #49 poslato: Novembar 15, 2011, 08:24:18 posle podne »
 :D
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #50 poslato: Novembar 23, 2011, 09:29:05 posle podne »
Slike su uzete nakon treninga nogu tako da i nije nesto :D
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #51 poslato: Novembar 24, 2011, 09:40:09 pre podne »
Svaka cast. Imamo iste patike:) Kada je takmicenje?
Men sana in corpore sano !

Spartak

  • Gost
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #52 poslato: Novembar 24, 2011, 03:04:28 posle podne »
imas dobar balans i proporcije.Forma je za sad prilicno dobra.
Listovi imaju oblik dobar ali im fali mase to je fakat

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #53 poslato: Novembar 24, 2011, 10:31:13 posle podne »
sta ti pricaj svega ti  listovima fali mase. Blago meni pa ima pametnih ko ti tako sreca pa sudije nisu tolko upucene u ovaj sport ko ti ajde da si reko da mi zadnja loza koci pa da kazem ok ali listovi su mi najaca misicna grupa na celom telu ali ok vdecemo i tebe na takmicenju nekad ako bog da pa da vidimo kakve su tvoje proporcije i masa listova :D
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #54 poslato: Novembar 25, 2011, 02:53:56 pre podne »
mozda su jaki lepi zilavi.... kako god hoces. ali nisu proporcijalni sa ostatkom tela. bar tako deluje na slikama

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #55 poslato: Novembar 25, 2011, 03:09:56 pre podne »
sto odmah prasnes na najobicniju dobronamernu kriitku pobogu? :/ zasto je oduvek jedini odgovor "Videcu tebe na takmicenju" niko ovde ne prica da je lako spremati se za binu,a ja kontam da ti ne stavljas slike da ti ljudi pisu samo "Svaka cast" "extra si" nego da napisu svoje misljenje i u vidu neke konstruktivne kritike ;) Listovi su ti inace po meni super,ali u odnosu na butine ne izgledaju preterano veliko u smislu proporcionalnosti,mislim da je spartakus na to mislio.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #56 poslato: Novembar 25, 2011, 03:14:44 pre podne »
Lepo si rekao, Filipe!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #57 poslato: Novembar 25, 2011, 08:57:48 pre podne »
Netrazim da me niko hvali i da mi pise svaka mi cast ili dobar sam jer ja od toga nemam nista. A kritiku moze svako da pise ali onda mora malo da se raspita kako i sta se ocenjuje a ne da lupa ko maksim po diviziji. Ja sam svestan svojih nedostataka kao sto su ledja ruke zadnji deo ramena zadnja loza to je sve sto mi fali. Slike ovde samo stavljam iz dosade ne da bi se reklamirao ili da mi vi kazete e dobar si ili obrnuto nego cisto mi dosadno ovo zadnje vreme do takmicenja tako da ubijam dosadu a ovu formu i velicinu sam napravio za 6 meseci posle 6 godina odmora od treninga a vi pameni voleo bi da vas vidim za 6 meseci kad toliko znate sta mozete i kako. Jer koliko sam ja shvatio ovde je puno price a malo rada. Svaka cat pojedincima koji se stvarno trude i znaju ljudi ali kad mi neko dodje ko nikad nije drzo dietu duzu od 7 dana ili probo nesto ovako nego ide u eretanu da bi visio po masinama i pricao sta se radi po gradu e to je ono sto me nervira i uek ce me nervirati a vi pizdite kolko god zelite i mrzite me koliko god hocete puca mi stojko za to
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #58 poslato: Novembar 25, 2011, 09:53:45 pre podne »
Svaka cat pojedincima koji se stvarno trude i znaju ljudi ali kad mi neko dodje ko nikad nije drzo dietu duzu od 7 dana ili probo nesto ovako nego ide u eretanu da bi visio po masinama i pricao sta se radi po gradu

Ako se neko trudi, zna i vise nego dovoljno i stvarno trenira onda je to Spartak, ali ti to naravno ne znas i zato nemoj da tvrdis za nekoga koga ne znas da li ide u teretanu da bi vezbao ili "visio po masinama i pricao sta se radi po gradu".

Slike ovde samo stavljam iz dosade ne da bi se reklamirao ili da mi vi kazete e dobar si ili obrnuto nego cisto mi dosadno ovo zadnje vreme do takmicenja tako da ubijam dosadu

Ako ti je TOLIKO dosadno i NE ZANIMA te sta neko ima da ti kaze, onda usmeri svoju energiju na nesto konstruktivnije i zanimljivije nego na ovaj forum. :)

a vi pizdite kolko god zelite i mrzite me koliko god hocete puca mi stojko za to

Mislim da ne postoji razlog da te bilo ko ovde mrzi. :)

Sve najbolje i srecno na takmicenju!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #59 poslato: Novembar 25, 2011, 09:56:21 pre podne »
Netrazim da me niko hvali i da mi pise svaka mi cast ili dobar sam jer ja od toga nemam nista. A kritiku moze svako da pise ali onda mora malo da se raspita kako i sta se ocenjuje a ne da lupa ko maksim po diviziji. Ja sam svestan svojih nedostataka kao sto su ledja ruke zadnji deo ramena zadnja loza to je sve sto mi fali. Slike ovde samo stavljam iz dosade ne da bi se reklamirao ili da mi vi kazete e dobar si ili obrnuto nego cisto mi dosadno ovo zadnje vreme do takmicenja tako da ubijam dosadu a ovu formu i velicinu sam napravio za 6 meseci posle 6 godina odmora od treninga a vi pameni voleo bi da vas vidim za 6 meseci kad toliko znate sta mozete i kako. Jer koliko sam ja shvatio ovde je puno price a malo rada. Svaka cat pojedincima koji se stvarno trude i znaju ljudi ali kad mi neko dodje ko nikad nije drzo dietu duzu od 7 dana ili probo nesto ovako nego ide u eretanu da bi visio po masinama i pricao sta se radi po gradu e to je ono sto me nervira i uek ce me nervirati a vi pizdite kolko god zelite i mrzite me koliko god hocete puca mi stojko za to
Mislim da si pogresno shvatio krajnje dobronameran komentar, a te price voleo bih da vidim vas ostale su u stilu osnovne skole zaista i nema potrebe na taj nacin da komentarises jer je detinjasto i glupo...
Men sana in corpore sano !