Mart 29, 2024, 02:03:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Samo vas posmatram ! :)  (Pročitano 16455 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #60 poslato: Septembar 06, 2006, 10:41:01 pre podne »
Citat: natasha_bg
Ma ne ljutim se ja.Kad bi se ja tako ljutila za svaku sitnicu gde bi mi bio kraj? :roll:
Pa svako normalan ce se sloziti sa mojom i tvojom konstatacijom,sve ostalo je bezveze.
A ta sto balavi je njen problem,ja kad bi tako pred mojim deckom zabalavila za nekim drugim,verovatno bi do kraja zivota balavila :(
Ko razume shvatice :D  :D
.... :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže SSd1

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #61 poslato: Septembar 08, 2006, 12:54:28 pre podne »
Ovako je bilo, moja devojka ne voli bas muskarce sa enormnom masom, a ja bih voleo da imam enormnu misicnu masu, i onda sam joj pokazivao slike clanova ovog foruma da vidim kako bi ona volela ja da izgledam.

Mislim X puta sam pred njom komentarisao druge ribe, recimo kad gledamo spot Buttons od Pussycat dolls, ili od Michael Gray-a Borderline, 100X sam joj rekao da bi trebala svoje telo da dovede do perfekcije, kao sto imaju devojke u tim spotovima, mada i sada ima jako dobro telo, jedino malkice treba da zategne misice na stomaku i na vrhu ruke blizu ramena.
Mislim da je to sasvim normalno da ona komentarise druge muskarce a ja druge devojke, ne vidim u tome nista lose, ali kao sto neko rece bez preterivanja

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #62 poslato: Septembar 08, 2006, 06:21:40 posle podne »
SSd1,ma opusti se,sve je to OK i normalno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #63 poslato: Septembar 08, 2006, 06:26:24 posle podne »
Naravno zezamo se svi malo, u Kekinom topicu. :D

Nadam se da se kekka ne ljuti zato.

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #64 poslato: Septembar 08, 2006, 09:19:40 posle podne »
Citat: SSd1
Ovako je bilo, moja devojka ne voli bas muskarce sa enormnom masom, a ja bih voleo da imam enormnu misicnu masu, i onda sam joj pokazivao slike clanova ovog foruma da vidim kako bi ona volela ja da izgledam.

Mislim X puta sam pred njom komentarisao druge ribe, recimo kad gledamo spot Buttons od Pussycat dolls, ili od Michael Gray-a Borderline, 100X sam joj rekao da bi trebala svoje telo da dovede do perfekcije, kao sto imaju devojke u tim spotovima, mada i sada ima jako dobro telo, jedino malkice treba da zategne misice na stomaku i na vrhu ruke blizu ramena.
Mislim da je to sasvim normalno da ona komentarise druge muskarce a ja druge devojke, ne vidim u tome nista lose, ali kao sto neko rece bez preterivanja

Sta je rekla za mene ?  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Sto se tice Pedjine i Natasine price moram da kazem da mi nikako ne bi prijalo kada bi moja djevojka gledala druge muskarce pored mene,takodje to i jako ruzno izgleda.Kada je sama neka gleda,al' kada je sa mnom onda je druga prica.Takodje ona me cesto napada i ljuti se posto misli da gledam druge djevojke kada izadjemo zajedno.Ne radim to iz postovanja prema njoj,al ova moja je bolesna.Jebi ga,nisu svi "moderni"  8)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Samo vas posmatram ! :)
« Odgovor #65 poslato: Septembar 08, 2006, 10:34:35 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic


ma pusti ti te price....to su price za nabijenja bodova samom sebi..

niko..ali niko normlan ne moze da ostane ravnodusan kada mu devjka ili njoj momak slinavi i balavi i da ne kazem sta na neku sliku ....

jedino ako te bas boli patka za tu osbu..e naravno..to je sjajan nacin da se oslobids tereta :twisted:  :twisted:



Moram da se slozim sa pedjom! Ova recenica stvarno ima tezinu!
Nekad i sebe uhvatim u tome kako se pravim da mi nesto nije bitno a u stvari jeste!
Nekad stvarno nije, nekad stvarno jeste..  ali definitivno je recenica za NABIJANJE BODOVA SAMOM SEBI !
Pogotovu kada nam je stalo do nekoga!
Lepo receno PEDJOS !

Citat: sasadim

Nadam se da se kekka ne ljuti zato.


Ma zasto da se ljutim kada ste me nahvalili ? :)
Ja bi bas voleo da ova tema vecno traje, i da stalno pricate kako vase devojke balave kad vide moje slike !  :P