April 29, 2024, 05:06:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: NOVIO HIT, 3 meseca 15 kg-a..strana 5.  (Pročitano 20586 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: slike po obecanju
« Odgovor #45 poslato: Septembar 08, 2006, 01:01:21 posle podne »
Citat: sasadim
Odosmo svi malo Off. I ja sam skidao za 1 dan ali najvise 4 Kg. Nije bas zdravo, ali moze. Pedjo, kada si skinuo 7 kg za 1 dan, da li si imao grceve ili ne?
..PA JESAM..NARAVNO./..ALI KMBINACIJA KALIJUM-MAGNIZUJUM JE URAILA SVOJE

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: slike po obecanju
« Odgovor #46 poslato: Septembar 08, 2006, 01:15:08 posle podne »
ALA SE TEBI TAD PRITISAK SROZAO,PA MORA DA SI SE OSEĆAO KAO UDUVAN CEO DAN!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: slike po obecanju
« Odgovor #47 poslato: Septembar 08, 2006, 03:14:07 posle podne »
Citat: mrki
ALA SE TEBI TAD PRITISAK SROZAO,PA MORA DA SI SE OSEĆAO KAO UDUVAN CEO DAN!
..KAKO MISLIS DA MI SE PRITISAK SROAZAO???....NIJE MI SE PRITISAK SROZAO NEGO SAM BIO KOMPLETNO DEHIDRIRAO....

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: slike po obecanju
« Odgovor #48 poslato: Septembar 08, 2006, 03:56:33 posle podne »
Citat: mrki
ALA SE TEBI TAD PRITISAK SROZAO,PA MORA DA SI SE OSEĆAO KAO UDUVAN CEO DAN!


U ovom sportu nema "duvanja".

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: slike po obecanju
« Odgovor #49 poslato: Septembar 08, 2006, 09:05:00 posle podne »
kalijum- magnezijum se koristi kao tretman kod obolelih od hipertenzije(visoki krvni pritisak).Zeleo bih samo da ti kazem pedja da bi bilo pametno da upozoris ljude koji neznaju sta znaci snizavati ili povecavati nivo kalijuma u organizmu i da se ne igraju sa tim bez razgovora sa nekim strucnijim licem.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Re: slike po obecanju
« Odgovor #50 poslato: Novembar 09, 2006, 04:56:09 posle podne »
evo od pre 5 dana, a sada clen+ef, pa gledamo za 6 nedelja..pozz svima
slike su sa moba, jbg

Kako vidim po slikama tebi ne treba ni clen ni efedrin. Pa radi kako hoćeš. Ako baš hoćeš to, po meni bi bilo dobro da zmeš malo winstrola i pirabolna da ti sačuva mišiće od spaljivanja i naravno viskok unos proteina minimum 3gr po kg tjelesne težine. 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Re: slike po obecanju
« Odgovor #51 poslato: Novembar 10, 2006, 10:18:25 pre podne »
kalijum- magnezijum se koristi kao tretman kod obolelih od hipertenzije(visoki krvni pritisak).Zeleo bih samo da ti kazem pedja da bi bilo pametno da upozoris ljude koji neznaju sta znaci snizavati ili povecavati nivo kalijuma u organizmu i da se ne igraju sa tim bez razgovora sa nekim strucnijim licem.
..stari ovde nismo pricali o upotrebi kalijuma i magnezijuma u te svrhe..hvakla bogu ovde niko ne boluje od bolesti koju si anveo..

dakle...ja sam kalijum magnezjum uzeo iz razloga toga..sto sam 3 dana pio de mineralizovanu vodu..a naredna 3 dana vode u ospte nisam pio a uzimao se diruteice za izbacivenje tecnosti koji naravno sa sobom povlace i minerle iz organizma kojih i onako ima jako mali ili ih cak vise i nema iz razloga kojih sam gore naveo..

dehidrirano telo u nedostatku kalijuma il magneizjuma se bukvalno prostim recima grci....strahovite grceve mozes da resis samo nadoknadom izgubljenih minerala kalijuma i magneizujma.ö.

neznam na koji si ti nacin shvatio ovaj post..ali ovde niko nije baba da pati od hipertencije i pada ili povisenja pritsika..

povisnje kvrvoig pritiska dozivljamo samo posle takmicenja kada neko nema kontolru nad sobom i naglo pocme da konuzimira slanu hranu i pije ogromne kolicine tecnosti...onda moze da dodje do blage hipertenizije..ali onda ti svi magneizjumi i kalijumi ovog sveta ne mogu pomoci...

tako..da...upotreba kalijuma i magniejuma se vrsi samo tada i nikada vise..

stvarno mi nije jasno kako i zasto si ti shvatio moj post kao prepruku nekome da skida kilograme sa kalijumom i magniejumom kada ja to ni jednog trenutk a nisam rekao..

mozda je trebalo da malo procitas topic od pocetka

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #52 poslato: Novembar 13, 2006, 03:31:28 posle podne »
i da se vratimo na temu, ovako sam se lepo "podgojio" desetak kg od ns-a
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #53 poslato: Novembar 13, 2006, 03:35:24 posle podne »
To je dobra masa brate! Sve se lepo i dalje vidi.Samo rokaj!
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #54 poslato: Novembar 15, 2006, 04:54:23 posle podne »
Bravo body,keep pumping bro! 8)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Re: slike po obecanju
« Odgovor #55 poslato: Novembar 15, 2006, 09:33:37 posle podne »
kalijum- magnezijum se koristi kao tretman kod obolelih od hipertenzije(visoki krvni pritisak).Zeleo bih samo da ti kazem pedja da bi bilo pametno da upozoris ljude koji neznaju sta znaci snizavati ili povecavati nivo kalijuma u organizmu i da se ne igraju sa tim bez razgovora sa nekim strucnijim licem.
..stari ovde nismo pricali o upotrebi kalijuma i magnezijuma u te svrhe..hvakla bogu ovde niko ne boluje od bolesti koju si anveo..

dakle...ja sam kalijum magnezjum uzeo iz razloga toga..sto sam 3 dana pio de mineralizovanu vodu..a naredna 3 dana vode u ospte nisam pio a uzimao se diruteice za izbacivenje tecnosti koji naravno sa sobom povlace i minerle iz organizma kojih i onako ima jako mali ili ih cak vise i nema iz razloga kojih sam gore naveo..

dehidrirano telo u nedostatku kalijuma il magneizjuma se bukvalno prostim recima grci....strahovite grceve mozes da resis samo nadoknadom izgubljenih minerala kalijuma i magneizujma.ö.

neznam na koji si ti nacin shvatio ovaj post..ali ovde niko nije baba da pati od hipertencije i pada ili povisenja pritsika..

povisnje kvrvoig pritiska dozivljamo samo posle takmicenja kada neko nema kontolru nad sobom i naglo pocme da konuzimira slanu hranu i pije ogromne kolicine tecnosti...onda moze da dodje do blage hipertenizije..ali onda ti svi magneizjumi i kalijumi ovog sveta ne mogu pomoci...

tako..da...upotreba kalijuma i magniejuma se vrsi samo tada i nikada vise..

stvarno mi nije jasno kako i zasto si ti shvatio moj post kao prepruku nekome da skida kilograme sa kalijumom i magniejumom kada ja to ni jednog trenutk a nisam rekao..

mozda je trebalo da malo procitas topic od pocetka

Pedja ni u jednom trenutku nisam shvato  tvoj post kao preporuku za skidanje kilograma preko noci,sve ovo sto sam do sada napisao svodi se na gubljenje tecnosti.Da nisam video svojim ocima sta moze oscilacija kalijuma u organizmu da uradi od coveka na bih nikada ni ovo napisao.Tvoje iskustvo naravno kao i tvoje znanje ne moze se porediti sa mojim tako da ako u mojim postovima ima nesto napisano sto se kosi sa tvojim dugogodisnjim iskustvom slobodno me ispravi kao i do sada,nisam sujetan i svaki pametan savet prihvatam.
 

Veliki pozdrav body-ju i mogu ti reci da si za kratko vreme stvarno napravio odlicnu masu.Svaka cast samo guraj!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #56 poslato: Novembar 16, 2006, 04:43:53 pre podne »
Mrki, prijatelju nesto si malo pobrkao...

Imas ovde sve lepo objasnjeno:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=461.0
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2006, 04:51:10 pre podne remetik »

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #57 poslato: Novembar 16, 2006, 03:59:03 posle podne »
Mrki, prijatelju nesto si malo pobrkao...

Imas ovde sve lepo objasnjeno:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=461.0

Nisam remo nista pobrkao samo se nisam lepo izrazio u prethodnim postovima,samo sam zeleo da kazem da oscilacija kalijuma ispod 2.5 i preko 4 (neznam koje jedinice tacno) moze da ima smrtni ishod.Nisam ni u jednom trenutku zeleo da se nesto puvam nekim (ne)znanjem nego sam hteo da upozorim da koriscenje Lasix-a ili pak nekog drugog diuretika nije bas pametno resenje kod neiskusnih B.B. ili neupucenih  klinaca koji i danas svakodnevno prave glupe greske sa A.S. ne pitajuci iskusne za savet jer toboze imaju prevelik ego a posle ih hvata panika.Gledao sam prijatelju neke strasne slike svojim ocima pa sam hteo kroz ove postove da upozorim ljude da dijuretici nisu za bas za igranje.Nadam se da nikog nisam u ovim recenicama uvredio  a mozda i smorio a ako jesam nek mi oprosti.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #58 poslato: Novembar 16, 2006, 05:05:42 posle podne »
... da upozorim da koriscenje Lasix-a ili pak nekog drugog diuretika nije bas pametno resenje kod neiskusnih B.B. ili neupucenih  klinaca koji i danas svakodnevno prave glupe greske sa A.S. ...

Ovo je surova istina!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: mesec dana posle ns-a strana 4.
« Odgovor #59 poslato: Novembar 17, 2006, 03:08:05 pre podne »
Mrki, prijatelju nesto si malo pobrkao...

Imas ovde sve lepo objasnjeno:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=461.0

Nisam remo nista pobrkao samo se nisam lepo izrazio u prethodnim postovima,samo sam zeleo da kazem da oscilacija kalijuma ispod 2.5 i preko 4 (neznam koje jedinice tacno) moze da ima smrtni ishod.Nisam ni u jednom trenutku zeleo da se nesto puvam nekim (ne)znanjem nego sam hteo da upozorim da koriscenje Lasix-a ili pak nekog drugog diuretika nije bas pametno resenje kod neiskusnih B.B. ili neupucenih  klinaca koji i danas svakodnevno prave glupe greske sa A.S. ne pitajuci iskusne za savet jer toboze imaju prevelik ego a posle ih hvata panika.Gledao sam prijatelju neke strasne slike svojim ocima pa sam hteo kroz ove postove da upozorim ljude da dijuretici nisu za bas za igranje.Nadam se da nikog nisam u ovim recenicama uvredio  a mozda i smorio a ako jesam nek mi oprosti.

Ma sve je cool stari!