Mart 28, 2024, 10:18:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172568 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 28, 2011, 06:15:11 posle podne »
svejedno, boli me koliko trosis... tvoja stvar i tvoj problem

koliko dugo si na ovoj ishrani koju si naveo?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 28, 2011, 06:40:31 posle podne »
Evo danasnje slikice!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 28, 2011, 06:43:13 posle podne »
Ne umem bas da izbacim sve misice tj da poziram ali polako. Pa ja sam ishranu sredio krajm aprila. Na toj ishrani sam od tada sem sto sa masom ubacujem vise UH nista drugo. I jul ceo sam proveo u krevetu zbog upaljenog nerva na ledjima. Ali brzos am se oporavio tako da sad treniram 3 meseca bez prestanka i sa ishranom za masu. UH sam podigao na 600-650 gr pre  nedelju dana tek pre toga sam radio rotacije sa prosekom od 400gr dnevno.
Ps. Sad te boli kurac koliko trosim a isporzivao si me da lazem prvo??? Pa ti si to potegao da li to sto sam napisao kosta toliko i da nema potrebe za lazima! Nema potreba da kazes da te bas boli koliko trosim posle takve prozivke. Vec se kaze ivini druze nisam bio u pravu. Tako bar ja uradim kad nisam u pravu i ne vucem komplekse da ne bih priznao da nisam u pravu.
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2011, 07:01:26 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 28, 2011, 08:08:27 posle podne »
Dominikanac kada te nauce da poziras ima da se navuces i da izadjes na neko takmicenje na leto u najavi:-). Odlicne su slike, ramena prva liga.
Men sana in corpore sano !

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 28, 2011, 08:30:42 posle podne »
Ne umem bas da izbacim sve misice tj da poziram ali polako. Pa ja sam ishranu sredio krajm aprila. Na toj ishrani sam od tada sem sto sa masom ubacujem vise UH nista drugo. I jul ceo sam proveo u krevetu zbog upaljenog nerva na ledjima. Ali brzos am se oporavio tako da sad treniram 3 meseca bez prestanka i sa ishranom za masu. UH sam podigao na 600-650 gr pre  nedelju dana tek pre toga sam radio rotacije sa prosekom od 400gr dnevno.
Ps. Sad te boli kurac koliko trosim a isporzivao si me da lazem prvo??? Pa ti si to potegao da li to sto sam napisao kosta toliko i da nema potrebe za lazima! Nema potreba da kazes da te bas boli koliko trosim posle takve prozivke. Vec se kaze ivini druze nisam bio u pravu. Tako bar ja uradim kad nisam u pravu i ne vucem komplekse da ne bih priznao da nisam u pravu.
zato sto je pocela rasprava a ja nemam vremna za takve rasprave, pa sam hteo da presecem ..
a iskreno- i dalje mi je ta cifra nelogicna toliko da nemam komentar... ali kad budem video svojim ocima, izvinicu ti se javno

Spartak

  • Gost
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #35 poslato: Novembar 01, 2011, 05:59:47 posle podne »
hhahaha dobre su ove price.
sad je ishrana sa 400gr proteina dnevno i 600gr hidrata 200e :)

znaci ovi sto se spremaju sa 200gr proteina dnevno i 100gr hidrata za takmicenje-nesto ispod 100e mjesecno
pa bb onda i nije tako skup sport.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2011, 06:42:39 posle podne »
Dominikanac, svaka cast za izgled.
Odlican napredak, sta ce tek biti kad zavezes godinu dana ishrane i treninga....extra

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #37 poslato: Novembar 01, 2011, 08:28:12 posle podne »
Dominikanac, svaka cast za izgled.
Odlican napredak, sta ce tek biti kad zavezes godinu dana ishrane i treninga....extra

Hvala Veljo ti si jedan od uzora! Iskreno postavio sam juce visok cilj za decembar 2012 hocu 110 kila isecen sa 8-9% BF! Videcemo da li cu uspeti trudicu se svim silama. Jedino ako ostanem bez posla i bez finansija moze da me sjebe :)
Ps. Zvonko digao sam proteine na 450 gr i UH na 700 juce posto vec stojim na 103 kile vise od 10-tak dana ne mrdam! Jedno nedelju dana cu ovako cisto da vidim!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #38 poslato: Novembar 01, 2011, 08:53:36 posle podne »
Tako je dominikanac , kako si krenuo 6000 kcal je nista za tebe:-) Samo napred,super je videti da je neko tako pun entuzijazma.
Men sana in corpore sano !

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #39 poslato: Novembar 01, 2011, 11:35:18 posle podne »
Odlican si nema sta..a izgleda si otporan na hidrate, ja bez one 0UH ne bih smeo, al bolje ikad nego nikad da skontas sta tebi najbolje odgovara.
Kao sto kazu najbolje sam svoj majstor, sad znas pravila igre i samo rokaj!
Jel se to malo leva i desna strana ujednacile?
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #40 poslato: Novembar 01, 2011, 11:39:35 posle podne »
Odlican si nema sta..a izgleda si otporan na hidrate, ja bez one 0UH ne bih smeo, al bolje ikad nego nikad da skontas sta tebi najbolje odgovara.
Kao sto kazu najbolje sam svoj majstor, sad znas pravila igre i samo rokaj!
Jel se to malo leva i desna strana ujednacile?

Ej brate hvala ti i hvala na svim savetima u spartaka tebe i filipa sam najvise smarao! Jesu malo su se izjednacila mada treba da se srede jos malo. Snaga isto desna strana slabije gura nego leva izgleda da vucev strah nesvesno od one povrede nerva na desnoj strani ledja. Ostatak ok sa tricepsov i grudima problema da ih aktiviram dobro ali radim i na tome. Polako tek sam krenu pre 6 meseci videcemo sledecih godinu dve sta i kako.. :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže sdftgh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #41 poslato: Novembar 01, 2011, 11:47:34 posle podne »
Dominikanac, svaka cast za izgled.
Odlican napredak, sta ce tek biti kad zavezes godinu dana ishrane i treninga....extra

Hvala Veljo ti si jedan od uzora! Iskreno postavio sam juce visok cilj za decembar 2012 hocu 110 kila isecen sa 8-9% BF! Videcemo da li cu uspeti trudicu se svim silama. Jedino ako ostanem bez posla i bez finansija moze da me sjebe :)
Ps. Zvonko digao sam proteine na 450 gr i UH na 700 juce posto vec stojim na 103 kile vise od 10-tak dana ne mrdam! Jedno nedelju dana cu ovako cisto da vidim!

Моћно, нема шта да се приговори.

Само једну ствар да те питам, није ми баш јасно.
Из ког разлога 450гр протеина, да није превише?

Van mreže LakiM

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #42 poslato: Novembar 02, 2011, 12:21:22 pre podne »
Slozio bih se sa wldnbg ali nisam siguran dali je mislio na isto sto i ja ...ali u svakom slucaju ovih 400g proteina ako si natural je nepotrebna kalorija i ne vidim cemu sluzi,jer ne moze niko da me ubedi da ce se to ugraditi..Cak ni na teskom gearu ako nemas neku ogromnu kolicinu mase koju moras da odrzavas ili si na dijeti...a kako kazes da unosis 600g hidrata stvarno ne znam sta ce tu taj protein....230g mesa sa po 2-3h razmaka 3-4x za redom,tebi je digestivni trakt konstantno natrpan..osecam da ti nocu tokom spavanja organizam pravi oltar i slavi te jer mu dajes da se rastereti :D :D ;D  sto se tice napretka super,mnogo bolje nego u odnosu na prvu...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #43 poslato: Novembar 02, 2011, 12:23:41 pre podne »
Pa jeste zastao sam vec 10-tak dana i vise ne mrdam sa 103 kg i cisto malo da prodrmam metabolizam da vidim da li cu da se pomerim sa mrtve tacke. Inace mi je oko 390-400 gr normalno skoro 4 gr po kg tezine. Ovih 4.5 gr ce biti samo na par dana i vracam se na oko 390 sto je sasvim dovoljno za mene.  Rastao sam super do pre 2 nedelje pa zasta. Ako me ovo ne pogura onda cu deloading 1 nedelju sa 50% treninga koje sam radio do sada pa onda prebacujem na giga setove. A ako me pogura onda cu nastaviti sa normalnim treningom jos jedno 2 nedelje pa cu onda da prebacim na giga setove a o deloadingu cu odluciti.
Ps Nisam natural
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #44 poslato: Novembar 02, 2011, 07:55:16 pre podne »
A jel radis uopste neki kardio kad si u masi?