Maj 23, 2024, 10:56:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.158 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene :)  (Pročitano 9869 puta)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #30 poslato: Decembar 16, 2011, 07:52:34 posle podne »
Jos si mali naucices. Ja mogu da je radim sa ko zna koliko kila ali to vise nije ta vezba posto onda pogadja i doljnji deo ledja i kvdriceps i biceps... Uci formu jel najbolje je nauciti pravilno ko nauci nepravilno posle ga niko vise nikada ne popravi.
Covjek svaki dan nauci nesto novo,tako da ima vremena,samo Boze zdravlja :D A u pravu si skroz za formu izvodjenja vjezbe..hvala :) Trudicu se da ispravim :)   

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #31 poslato: Decembar 16, 2011, 08:05:41 posle podne »
 Ili sto bi rekao veliki Njegos koga izbacujete iz udzbenika " sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi".  Ne verujem da ti iko daje komentare da bi te zezao tako da lagano slazi kockice i bez nervoze, bice dosta razloga da se nerviras kroz zivot:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #32 poslato: Decembar 16, 2011, 08:09:33 posle podne »
Ili sto bi rekao veliki Njegos koga izbacujete iz udzbenika " sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi".  Ne verujem da ti iko daje komentare da bi te zezao tako da lagano slazi kockice i bez nervoze, bice dosta razloga da se nerviras kroz zivot:-)
Puna mi je glava danas,nijesam trebao ni ulaziti na net...A bice sigurno :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #33 poslato: Decembar 16, 2011, 09:02:01 posle podne »
Nisam te podcenjivao sa neta, niti pokusao da te ucinim inferiornijim.. nego ti ozbiljno kazem sa 100% pravilnom formom odkinuo bi samo lat
Jednom je neki kick boxer od 50ak kg pocheo da drechi u teretani i radio je sa 45kg testeru :D Ali celim telom :/

Van mreže tetrapak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #34 poslato: Decembar 16, 2011, 09:06:20 posle podne »
a brate pretera ga rade ljdi sa 50kg bez problema

ja radim sa 30-40, da varam radio bi sa mnogo viose ali uvek gledam prvo formu

a imam 97 kg i 9% BF ako ti nesto znaci...


a kad dodje momak sa 120kg  sta mu je problem da radi sa 50...

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #35 poslato: Decembar 16, 2011, 09:24:51 posle podne »
Nisam te podcenjivao sa neta, niti pokusao da te ucinim inferiornijim.. nego ti ozbiljno kazem sa 100% pravilnom formom odkinuo bi samo lat
Jednom je neki kick boxer od 50ak kg pocheo da drechi u teretani i radio je sa 45kg testeru :D Ali celim telom :/
Sve je ok druze,ja sam malo brzo odreagovao.. :) A reci mi sta mislis,dok radim tu vjezbu ja opruzam ruku skroz do kraja,msm da je to ok? Ali me zanima kada dizem teg da li treba da mi lakat ide vise prema unutra(uz tijelo) kako bih bolje pogodio lat,ili da ide prema spolja? Ja sam do sada radio vise ovo drugo...a probacu i uz tijelo mozda bolje pogodi,sta mislis? :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #36 poslato: Decembar 16, 2011, 09:27:48 posle podne »
Uz telo lakat
How To: Dumbbell Bent-Over Row
Potrudi se samo latom da dizes i razmisljaj o latu, probaj sa 15 do 20kg dok ne usavrsis tehniku, ja mogu puno da dizem tu, mislim svako (?!) ali da pogodim samo lat .. hmm

(p.s. ovo je 40 pounds - 18kg)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #37 poslato: Decembar 16, 2011, 09:31:57 posle podne »
Da da...hvala puno :)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #38 poslato: Decembar 16, 2011, 09:45:35 posle podne »
evo ovako,da smanjim,da ne morate da se odmicete od monitora da bi vidjeli slike :D To je samo pocetak,to mora i moze mnogo bolje,a i bice :)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #39 poslato: Decembar 16, 2011, 09:50:07 posle podne »
P.S. Kakva mi je faca na ovu sl dolje lijevo :D

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #40 poslato: Decembar 16, 2011, 10:12:37 posle podne »
Sto se tice bilo kog veslanja sa sipkom lakat ide uz telo i prema kuku...uglavnom kod jednorucnog ljudi vuku prema grudima ali to je odnda sasvim druga vezba.Probaj na prazno pokret vidi kako najbolje osetis u ledjima i to je to.I da vrlo bitna stvar je da pokret pocnes kontrakcijom iz ledja.Dosta ljudi se pogrbi kad radi tu vezbu i ukljucuje previse bicepsa u pokret.Znaci pokret kreces kontrakcijom ledja a ruka samo sledi.

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #41 poslato: Decembar 16, 2011, 10:31:54 posle podne »
Sto se tice bilo kog veslanja sa sipkom lakat ide uz telo i prema kuku...uglavnom kod jednorucnog ljudi vuku prema grudima ali to je odnda sasvim druga vezba.Probaj na prazno pokret vidi kako najbolje osetis u ledjima i to je to.I da vrlo bitna stvar je da pokret pocnes kontrakcijom iz ledja.Dosta ljudi se pogrbi kad radi tu vezbu i ukljucuje previse bicepsa u pokret.Znaci pokret kreces kontrakcijom ledja a ruka samo sledi.
Ok,jasno mi je :) A to za kontrakciju iz ledja,nista bez toga,to se trudim uvijek da sto vise ledja drzim stegnutim dok radim i tu i sve druge vjezbe za ledja :) hvala na korisnim savjetima :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #42 poslato: Decembar 17, 2011, 08:33:11 pre podne »
Koristis li gurtne?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #43 poslato: Decembar 17, 2011, 12:38:20 posle podne »
Citat
dok nisam naucio poentu BB vezbanja, a to je: vezbaj misic, a ne ego!

od kad to bilderi uce nekog sta je zdrav ego? :D

sta ste napali decka,naucice,95posto ljudi nema pojma sa tehnikom,idu kolenima napred,cimaju laktovima ka spolja kod benca,odizu dupe,spustaju do pola kidaju sebi ramena kod razvlacenja,kidaju grudi opet kod tog benca pa nista..ovaj decko je bar voljan da nauci.Samo napred

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #44 poslato: Decembar 21, 2011, 01:08:29 posle podne »
Hvala Milane :) A juce sam odradio trening ledja,testeru sam radio sa manjom tezinom nzm tacno oko 25-30kg....nekako mi lako padne posle onoga sto sam navikao.Bolje mi pogodi lat,s tim da radim sporim tempom 2-1-3 otprilike :)