April 20, 2024, 02:54:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Kada piti protein?  (Pročitano 35583 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Kada piti protein?
« Odgovor #30 poslato: Februar 03, 2012, 01:24:13 pre podne »
tu izmedju 7. i 10og dana se lomi,tad uzmi one protejine i bices jos bolji...nemoj da si skroman :P

Van mreže Graficar

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Kada piti protein?
« Odgovor #31 poslato: Februar 06, 2017, 12:07:20 posle podne »
Pozdrav ljudi. Zanimala me jedna stvar pa reko da ne pokrecem novu temu sa obzirom da se granici sa ovom. U sustini pravim pauzu nekih dve nedelje zbog ispitnog roka i nije da necu ici u teretanu al cu ici znatno manje odnosno po principu ako stignem.

Nevezano za to zanima me da li treba da pijem protein i te dane kada ne idem u teretanu odnosno kada pravim ovu pauzu. Ja sam u sustini isti pio jednom ujutru nakon sto se probudim i jednom posle treninga. Pa me zanima da li da nastavim da pijem tu jednu mericu ujutru i pored ove pauze i da li da nastavim tek nakon sto sama pauza prodje. Nekima je mozda pitanje smesno al bolje mi je da pitam nego da idem na svoju ruku..

Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kada piti protein?
« Odgovor #32 poslato: Februar 06, 2017, 12:17:51 posle podne »
Pozdrav ljudi. Zanimala me jedna stvar pa reko da ne pokrecem novu temu sa obzirom da se granici sa ovom. U sustini pravim pauzu nekih dve nedelje zbog ispitnog roka i nije da necu ici u teretanu al cu ici znatno manje odnosno po principu ako stignem.

Nevezano za to zanima me da li treba da pijem protein i te dane kada ne idem u teretanu odnosno kada pravim ovu pauzu. Ja sam u sustini isti pio jednom ujutru nakon sto se probudim i jednom posle treninga. Pa me zanima da li da nastavim da pijem tu jednu mericu ujutru i pored ove pauze i da li da nastavim tek nakon sto sama pauza prodje. Nekima je mozda pitanje smesno al bolje mi je da pitam nego da idem na svoju ruku..

Hvala unapred.

mozes slobodno
ubacis neih 20-30 gr lesnika ili slicno i ok

Van mreže Graficar

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Kada piti protein?
« Odgovor #33 poslato: Februar 06, 2017, 12:59:53 posle podne »
Pozdrav ljudi. Zanimala me jedna stvar pa reko da ne pokrecem novu temu sa obzirom da se granici sa ovom. U sustini pravim pauzu nekih dve nedelje zbog ispitnog roka i nije da necu ici u teretanu al cu ici znatno manje odnosno po principu ako stignem.

Nevezano za to zanima me da li treba da pijem protein i te dane kada ne idem u teretanu odnosno kada pravim ovu pauzu. Ja sam u sustini isti pio jednom ujutru nakon sto se probudim i jednom posle treninga. Pa me zanima da li da nastavim da pijem tu jednu mericu ujutru i pored ove pauze i da li da nastavim tek nakon sto sama pauza prodje. Nekima je mozda pitanje smesno al bolje mi je da pitam nego da idem na svoju ruku..

Hvala unapred.

mozes slobodno
ubacis neih 20-30 gr lesnika ili slicno i ok

Vazi hvala puno.