Mart 28, 2024, 01:15:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Aleksandar iz Banjaluke  (Pročitano 12050 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #15 poslato: Mart 03, 2012, 09:18:28 posle podne »
nemam ja snage da slusam te rep zajebancijice...sto , kako mu ide :D ?

Van mreže Mc Shok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2012, 10:36:54 posle podne »
Hajde malo hahaha pa se vratite na bodybilding
« Poslednja izmena: Mart 03, 2012, 10:39:33 posle podne Mc Shok »

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #17 poslato: Mart 03, 2012, 11:05:00 posle podne »
Pazljivo sam procitao temu od pocektu.
Prvo, dobro dosao na forum. Vidi druze, imas problema sa srcem? Oprezno sa tim! Zdravlje na prvom mestu, znas najbolje sta je i kako je i nemoj da se zaje*avas. Drugo, imas problem sa rukama? Da li pravilno a lakse tezine ili teze, a da se iskrivis? Odgovor je: lakse a pravilno. Dalje, pitas za suplemente. Nisu nikakav cudotvoran lek. Sredi ishranu ,a suplementi su korisni svakako. Pitaj sta te zanima ,a na cuku pazi. To se ne kupuje na trafici.
Jedi Master

Van mreže majmune

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2012, 04:26:07 pre podne »
Hey Aleksandre, kako stojis sa osnovini vjezbama?

Cucanj, Mrtvo, Bench Press? Mislim, koliko dizes?

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #19 poslato: Mart 04, 2012, 08:42:08 pre podne »
nemam ja snage da slusam te rep zajebancijice...sto , kako mu ide :D ?

"u auto ulazi trudnica kojoj puca vodenjak, jeo sam burek i bio sam zamazan kao seljak"   OVO JE STIH IZ PESME


Hajde malo hahaha pa se vratite na bodybilding

ok nije problem nego si ostavio linkove pa sam paretpostavio da zelim da cujemo i pesmu i damo svoje misljenje hahahaa smejem se dva dana vec zbog pesme

Van mreže Mc Shok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #20 poslato: Mart 04, 2012, 10:31:18 pre podne »
Cucanj, Mrtvo, Bench Press? Mislim, koliko dizes?


Cucan i mrtvo gotovo da i ne radim...Bench Press izbacujem 60 kg od 7 do 9 ponavljanja u 4 serije,Kosi 40 kg isto tako. stim da pauze pravim po minut,pa cak i manje.Ljeti popijem po 2L vode za treninga..trening mi traje oko 1h. radim uvek po 2 grupe misica...Ponedeljak ( ledja i ruke) sreda (prsa i ramena trapez) petak (ledja ruke) i tako u krug.Trener mi kaze da sam odlicno napredovo..jer zna kakav sam usao u teretanu sa 59 kg..i da ce mi smuckati neke preparate da skinem ova masna govna sa stomaka...

Van mreže Mc Shok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #21 poslato: Mart 04, 2012, 10:35:58 pre podne »
Pazljivo sam procitao temu od pocektu.
Prvo, dobro dosao na forum. Vidi druze, imas problema sa srcem? Oprezno sa tim! Zdravlje na prvom mestu, znas najbolje sta je i kako je i nemoj da se zaje*avas. Drugo, imas problem sa rukama? Da li pravilno a lakse tezine ili teze, a da se iskrivis? Odgovor je: lakse a pravilno. Dalje, pitas za suplemente. Nisu nikakav cudotvoran lek. Sredi ishranu ,a suplementi su korisni svakako. Pitaj sta te zanima ,a na cuku pazi. To se ne kupuje na trafici.



Hvala na savjetu..znaci mi!!  Inace treniram sam i sam sebi doziram jacinu treninga...mada mislim da bi bilo bolje da me trenira trener..ali on ima ruznu naviku da te ubije treningom...:) a to mi ne odgovara bas kod srca...i to nije sve...mozda ce te mi se smijati ali imam problema i sa skoliozom...a bronhitis imam od godinu i po dana..ljekar za srce mi je rekao da se moram udebljati radi srca...vjezbe za skoliozu radim kuci a u teretani jacam lednje misice...bronhitis mi se povukao dosta...tako da moram paziti na sve i svasta...borim se i nadam se da cu se izboriti :)  I hvala svima na savetim..jako su mi pomogli !!

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #22 poslato: Mart 04, 2012, 11:11:22 posle podne »
Cucanj, Mrtvo, Bench Press? Mislim, koliko dizes?


Cucan i mrtvo gotovo da i ne radim... ..Ponedeljak ( ledja i ruke) sreda (prsa i ramena trapez) petak (ledja ruke) i tako u krug.Trener mi kaze da sam odlicno napredovo..jer zna kakav sam usao u teretanu sa 59 kg..i da ce mi smuckati neke preparate da skinem ova masna govna sa stomaka...
A jel ti imas noge ? Jer ne vidim da se nalaze u tvojim treninzima.  I pitaj tog tvog trenera da i nama smucka taj carobni napitak za skidanje sala sa stomaka .
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #23 poslato: Mart 04, 2012, 11:43:03 posle podne »
au reper ,pa tebi treba generalka...definitivno ti trebaju saveti...i neki bolji trener
mislim da pravis 1000 gresaka...
prvo trening,ocaj...
i nemoj misliti da ces samo jacanjem ledja poboljsati drzanje...takodje,poradi na jacanju donjih ledja i trbusnog zida ! ...i naravno, ubaci noge u treninge! ...gde ces da gradis kicmu bez jakog temelja :D ...

UGLAVNOM,MORAS MNOGOOOOOOOO DA NAUCIS...BACI SE LEPO NA CITANJE...pa se vrati ako imas neko konkretno podpitanje,ovako neko da ti obljasnjeva sve je suludo i nemoguce...!

Van mreže majmune

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #24 poslato: Mart 05, 2012, 01:07:26 pre podne »
Ovo sam pitao jer u BL vecina ljudi pojma nema sta je trening, 'treneri' su ocaj zivi, vjerovatno su ti uvalili neki Gejner, za masu. Citaj prijatelju (i to ne sa foruma, i tu svako prica svoje, nadji neke respektabilne autore i citaj knjige Rippetoe Trening, Berardi Ishrana, Poliquin trening, Christian Thibodeau (trening)) i ne slusaj nikog zivog u tim Banjaluckim teretanama, sve vo do vola (trenirao sam u 6 teretana u BL).

Skolioza kao Kifoza i Lordoza se uspjesno mogu "sanirati" ispravnim vjezbanjem u teretani, zavisnosti od stanja moze doci i do potpunog eliminisanja simptoma. Za primjer ja imam blagu skoliozu mrtvo dizanje mi je 200kg Cucanj 180kg.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2012, 01:32:12 pre podne majmune »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #25 poslato: Mart 05, 2012, 07:30:24 pre podne »
Citat
sve vo do vola (trenirao sam u 6 teretana u BL).
Znas onda kako je meni.... ;D ;D ;D

Mada sada nisam trenutno u BL, ali zali boze cega se covjek nagleda u teretanama...

Van mreže Mc Shok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #26 poslato: Mart 05, 2012, 10:23:19 pre podne »
au reper ,pa tebi treba generalka...definitivno ti trebaju saveti...i neki bolji trener
mislim da pravis 1000 gresaka...
prvo trening,ocaj...
i nemoj misliti da ces samo jacanjem ledja poboljsati drzanje...takodje,poradi na jacanju donjih ledja i trbusnog zida ! ...i naravno, ubaci noge u treninge! ...gde ces da gradis kicmu bez jakog temelja :D ...

UGLAVNOM,MORAS MNOGOOOOOOOO DA NAUCIS...BACI SE LEPO NA CITANJE...pa se vrati ako imas neko konkretno podpitanje,ovako neko da ti obljasnjeva sve je suludo i nemoguce...!


Nemam ja problema sa drzanjem...kod skolioze su ramena nejednake visine,glava naginje malo u jednu stranu,kukovi su nejednaki,noga jedna blago savijena i trbuh mlitav i izbacen..to su simptomi skolioze..krivi se u obliku slova (S) ili obrnuto...mada ja mislim da trenutno nemam ni 10% skolioze..ali svejedno imam strah od toga i pazim na to. A sto se tice trenera i teretana u BL..nisam bio u ostalim teretanama tako da neznam kakvo je stanje..ali u ovoj mojoj ima i bolida a i ljudi koji su se nabili nekako..sad dali znanjem ili srecom u to neulazim :) a i svi mi preporucuju da se obratim treneru da me trenira..i mislim da covjek zna svoj posao...jer vidim po ljudima koje on trenira kako napreduju. I svjestan sam svog loseg treninga..ali to je sve zbog tog sto treniram sam od pocetka vec 3 godine..i nisam tip koji zabada nos u tudja posla..ono sto me zanima to pitam kako i sta...vise mislim da mi je problem sto radim cesto iste vjezbe...(bench,kosi bench,razlacenje,leptir,zgibovi,lat,propadanje,veslanje,skot i ostalo...skoro svake sedmice iste vjezbe radim...i ishrana...vise piletine,ribe,jaja,salate,manje mleka,hleba,slatkisa i ostalo...U svakoms lucaju hvala na savjetima...pozz iz BL :))

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #27 poslato: Mart 05, 2012, 10:24:31 pre podne »
Mladjo se zove trener?

Van mreže Mc Shok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #28 poslato: Mart 05, 2012, 10:28:12 pre podne »
Mladjo se zove trener?

Eto ti ga znas..pa reci kakav je trener ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aleksandar iz Banjaluke
« Odgovor #29 poslato: Mart 05, 2012, 10:44:16 pre podne »
Ovo sam pitao jer u BL vecina ljudi pojma nema sta je trening, 'treneri' su ocaj zivi, vjerovatno su ti uvalili neki Gejner, za masu. Citaj prijatelju (i to ne sa foruma, i tu svako prica svoje, nadji neke respektabilne autore i citaj knjige Rippetoe Trening, Berardi Ishrana, Poliquin trening, Christian Thibodeau (trening)) i ne slusaj nikog zivog u tim Banjaluckim teretanama, sve vo do vola (trenirao sam u 6 teretana u BL).

Skolioza kao Kifoza i Lordoza se uspjesno mogu "sanirati" ispravnim vjezbanjem u teretani, zavisnosti od stanja moze doci i do potpunog eliminisanja simptoma. Za primjer ja imam blagu skoliozu mrtvo dizanje mi je 200kg Cucanj 180kg.

majmun-e
jel bi mogao malo da pojasnis ovo

"(i to ne sa foruma, i tu svako prica svoje"

a tovje savete o chrisu i ostaloj ekipi
sinak...mnogo kasnis za strcnjacima iz srbije
znaci,polava strcnjaka je krenula i u BiH...lepo
biti ce sada ...hahhahahhahahahhah