Novembar 25, 2020, 11:50:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
411.572 poruka u 18.285 tema - 20.118 članova - Poslednji član: Žoržpapadubius
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 208501 puta)

Van mreže BOGISHA

• Lightweight Member
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #780 poslato: Novembar 17, 2020, 11:02:15 pre podne »
pazi to smrdi pa smrdi ... :)
Znas i sam havarija teska ;D

Van mreže pirat

• Super-heavyweight Member
« Odgovor #781 poslato: Novembar 17, 2020, 11:26:08 pre podne »
fasovao sam je letos, campilo bakter je dosao samo kao gratis... izvukla me autofagija moram priznati i to dobrih mesec  i po dana sam je drzao da se procisti organizam inace nikada mi se ne bi unormalila stolica

Van mreže BOGISHA

• Lightweight Member
« Odgovor #782 poslato: Novembar 17, 2020, 01:04:29 posle podne »
fasovao sam je letos, campilo bakter je dosao samo kao gratis... izvukla me autofagija moram priznati i to dobrih mesec  i po dana sam je drzao da se procisti organizam inace nikada mi se ne bi unormalila stolica
Nisi jedini vise puta mi je divljala a naj gore mi je bilo u masi, e onda da ga j... em, prekidaj sve i cisti se od te napasti, samo sam ja to malo drugacije nego ti al princip isti prekinuti dotok goriva.

Van mreže pirat

• Super-heavyweight Member
« Odgovor #783 poslato: Novembar 17, 2020, 01:30:24 posle podne »
neko mi je bilo zapazanje da sam jeo suvise belog mesa, tj mrzelo me da nalazim druge opcije, generalno ne valja se ograniciti na jedan izvor proteina... ali za ovo eto , nisam siguran 100 % , ali po nekom mom osecaju.. mislmi da je belo meso bilo, tj malo veci unos proteina kumovao da ona podivlja.

Van mreže BOGISHA

• Lightweight Member
« Odgovor #784 poslato: Novembar 17, 2020, 01:50:52 posle podne »
Pase njoj sve, a cuker pogotovo stomak mi bio naduven ko kod trudnice,jednostavno sam se presaltao na low carb i ubacio neke dzidza bizde i tako mesec dana i prodje. A to za AUTOVAGIJU to uradim periodicno godisnje kako mi dune malo da se rasteretim od gomile hrane i iscistim valjano nije lose.