April 29, 2024, 01:07:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3086894 puta)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10215 poslato: Januar 26, 2018, 10:52:42 posle podne »
Racunas whey u dnevni unos proteina,ali gledaj da ti vecina bude iz krute hrane
Hvala puno! Racunam onda samo 23gr proteina iz isolata sto mi ide u PWM.

20gr brate, nemoj mozak ubijati oko par grama majku mu :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10216 poslato: Januar 26, 2018, 11:05:41 posle podne »
20gr brate, nemoj mozak ubijati oko par grama majku mu :)

Nemoj ta 3gr da mu zakidas,oni su najsladji :D

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10217 poslato: Januar 26, 2018, 11:07:00 posle podne »
Sad sam htio da napisem sto mu ne doda jos 2 pa na 25 nego mu skidas tu hahahahaha

Van mreže Lokimashine

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10218 poslato: Januar 26, 2018, 11:08:14 posle podne »
Racunas whey u dnevni unos proteina,ali gledaj da ti vecina bude iz krute hrane
Hvala puno! Racunam onda samo 23gr proteina iz isolata sto mi ide u PWM.

20gr brate, nemoj mozak ubijati oko par grama majku mu :)

Smanjujem na silnoj piletini, sam sebe lazem 😂 Krecem rotacije uskoro, otvoricu temu sa slikama pa cemo videti kako ide. Masti cu drzati na 1gr. Hvala Vam momci puno na pomoci. Javljam se ubrzo!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10219 poslato: Januar 26, 2018, 11:50:55 posle podne »
20gr brate, nemoj mozak ubijati oko par grama majku mu :)

Nemoj ta 3gr da mu zakidas,oni su najsladji :D

To su ta 3 sto devojci sreću kvare :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10220 poslato: Januar 27, 2018, 06:56:23 pre podne »
Racunas whey u dnevni unos proteina,ali gledaj da ti vecina bude iz krute hrane
Hvala puno! Racunam onda samo 23gr proteina iz isolata sto mi ide u PWM.

Kao sto ti momci ojbasnise
a obizrom na kojemu "levelu" se nalazis, onda ti taj isolat znaci kao trece oko u glavi da imas. Tj te pare kojesi bacio na isolat, za razliku para si mogao da uzmes whey koji je 2-3k jeftniji, a ovo drugo mesinger koji bi ti znaci 1 mil% vise od tog isolata
ali to treba da ti rece tj objasni sta je cilj i zasto je tako, tamo gde si kupio taj isolat.....

Van mreže Lokimashine

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10221 poslato: Januar 27, 2018, 06:27:35 posle podne »
Racunas whey u dnevni unos proteina,ali gledaj da ti vecina bude iz krute hrane
Hvala puno! Racunam onda samo 23gr proteina iz isolata sto mi ide u PWM.

Kao sto ti momci ojbasnise
a obizrom na kojemu "levelu" se nalazis, onda ti taj isolat znaci kao trece oko u glavi da imas. Tj te pare kojesi bacio na isolat, za razliku para si mogao da uzmes whey koji je 2-3k jeftniji, a ovo drugo mesinger koji bi ti znaci 1 mil% vise od tog isolata
ali to treba da ti rece tj objasni sta je cilj i zasto je tako, tamo gde si kupio taj isolat.....

Na zalost zivim u inostranstvu i ljudi koji rade u ovim shopovima nemaju blage veze ni sta imaju u radnji a kamoli sta cemu sluzi tako da jedini izvor informacija mi je ovaj forum koji je stvarno vanserijski.

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10222 poslato: Januar 27, 2018, 07:25:39 posle podne »
Ono sto je pedja htio da ti kaze je da izlolat je skuplji 10 20 eura a razlika je  manje 2 uh i 2 masti  na 100 gr ne treba biti neki znalac ove materije da bi se razumjelo o cemu  je rijec,sto je ekvivalentno nicemu tj bacenoj pari pogotovo nekom ko nije na profesionalnom nivou mada i oni mislim da ih ne koriste vec samo promovisu itd

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10223 poslato: Januar 27, 2018, 08:15:11 posle podne »
Izolat je cistiji izvor proteina, koji prolazi kroz veci proces filtracije, samim tim kvalitetniji protein od obicnog koncentrata, definitivno nije bacena para, pogotovo sto ti je to veci procenat proteina po merici.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10224 poslato: Januar 27, 2018, 08:33:53 posle podne »
Koliko je to sad ovom decku bitno ne znam, ali ako nije došao u situaciju gde mu je sve u ishrani i treningu i ostaloj suplementaciji perfektno i on ne moze da padne na jednocifren procenat masti jer mu formu kvari 2gr h i masti po merici onda su pare nepotrebno potrošene da ne kazem bačene. Ali kao sto je sam rekao nisu mu dali nikakav drugaciji predlog nego uzmi najskuplje sto ima, nije on kriv... popij to i udri po wheyu slobodno ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10225 poslato: Januar 27, 2018, 08:42:42 posle podne »
Pirate po.mjerici imas vise nekih 2 g u najboljem slucaju 3 g i definitivno.je bacena para u odnosu na tipa na amino whey  pricamo odje o rekreativcima, bolje mesine da kupi 5 kg za ostatak a ne da brine  je  li koncentrat izolat itd jer na progres utice hiljaduu faktora a ne tih 2g viska iz izloata
da momak ne shvati pogresno izolat je def bolji izbor i nek nastavi da pije cak stavise ali pricamo da bas tih 3g nece se odrazit na formu ni 1% i da ne kvarimo temu vise

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10226 poslato: Januar 27, 2018, 09:26:00 posle podne »
ide tu vise  od 3 g sto zavisi i od brenda - da ne zalazimo u to...nisam skapirao da pricate o mesavinama, mada to isto mora da bude kvalitetna mesavina, sto ne menja cinjenica da je izolat cistiji i kvalitetniji izvor proteina, kao sto treba gledati i kvalitetan izolat, ima brendova za koje mogu da se zakunem da izolat koji reklamiraju je mesavina... obrni/okreni... sa finansijske strane gledista se to drugacije gleda... i ako neko tamani recimo prasak po 90 g dnevno...

No sto kaze Alex, pogotovo kada je skidanje kila u pitanju, bez ishrane se dzaba kreci...

 

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10227 poslato: Januar 27, 2018, 10:08:11 posle podne »
ide tu vise  od 3 g sto zavisi i od brenda - da ne zalazimo u to...nisam skapirao da pricate o mesavinama, mada to isto mora da bude kvalitetna mesavina, sto ne menja cinjenica da je izolat cistiji i kvalitetniji izvor proteina, kao sto treba gledati i kvalitetan izolat, ima brendova za koje mogu da se zakunem da izolat koji reklamiraju je mesavina... obrni/okreni... sa finansijske strane gledista se to drugacije gleda... i ako neko tamani recimo prasak po 90 g dnevno...

No sto kaze Alex, pogotovo kada je skidanje kila u pitanju, bez ishrane se dzaba kreci...

Nije poenta da li je izolat cistiji ili ne nego da li je to ovom momku POTREBNO u datom trenutku ili ne.
Svakako se slazem sa Pedjom da momku ne igra nikakvu ulogu,jer je rekreativac,manje vise pocetnik(pretpostavljam),i svakako da nece primetiti razliku.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10228 poslato: Januar 28, 2018, 07:28:28 pre podne »
ide tu vise  od 3 g sto zavisi i od brenda - da ne zalazimo u to...nisam skapirao da pricate o mesavinama, mada to isto mora da bude kvalitetna mesavina, sto ne menja cinjenica da je izolat cistiji i kvalitetniji izvor proteina, kao sto treba gledati i kvalitetan izolat, ima brendova za koje mogu da se zakunem da izolat koji reklamiraju je mesavina... obrni/okreni... sa finansijske strane gledista se to drugacije gleda... i ako neko tamani recimo prasak po 90 g dnevno...

No sto kaze Alex, pogotovo kada je skidanje kila u pitanju, bez ishrane se dzaba kreci...

 

a sta ti nas o proecesima filtracije osim onih KOJE SAM TI JA REKAO na pvt i ti jedino znas za CMF filtraciju
a sta ce mo sa npr otpadom od CMF filtracije, kojeg neki prodaju kao ISOLAT?
doduse, oni napisu sta je SASTAV, ali niko ne cita, a to svakako nij CMF isolat npr...ili kada se poigraju sa imenom pa napisu hydrolisovan whey isolat...ponavljam ONI napisu ali ljudi ne citaju. SPajkovanje sirovnine je popularno,  be obzira sto nesto ne postoji, dovoljno je da ubacis neku beznacjanu AK i samim tim povecas % ,a da pri tome izmislis ime...
tako da..ne ne lupati, po ko zna koji put ti kazem
i nije tema o tome
vec koliko je to POTREBNO ovom momku ili koliko je to potrebno TEBI a da budes ovca za sisanje.
Ja ne kazem da nije bolje bilo kome da uzme isolat, a ako je cena normalna, ali posto i kod nas NIJE, onda svakako ne igra ulogu....kod nas je problem tradicinnalne prirode
ako je skupo - onda je dobro
ako je jefintno - onda je lose
be da se CITA, kao sto rekoh....
upravo i viuh dana sam zabezeknut da ljudi kupuju protein koji kosta 80 eu......ja prosto ne mogu da verujem da to placaju toliko novac, samo iz razloga sto pise na njemu to sto pise.....ZNACI TRAGEDIJA

ps
nemoj DA REPLY posto su ti postovi glupi i neprimererni
jednom si dobio ban a sada ce biti FOREVER ako nstavis da seres
shvati
nemas nin 0.1 % znanja ni o emu,ali si dozvolajvasd da se petljas u trening, ishrani, supelemntaciju, povrede, genetiku, jedrilicarstvo, peradarstvo, svinjogjstvno, bicilikzam...COVECE..a zabravljas da ja znam i kako izgledas i kakvog si ment sklopa...iz tog razloga, nemoj da kenjas, vec napisi nesto kada imas sta pametno da kazes-ako u opste imas
« Poslednja izmena: Januar 28, 2018, 09:36:05 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10229 poslato: Januar 28, 2018, 10:53:32 pre podne »
Citat
nemas nin 0.1 % znanja ni o emu,ali si dozvolajvasd da se petljas u trening, ishrani, supelemntaciju, povrede, genetiku, jedrilicarstvo, peradarstvo, svinjogjstvno, bicilikzam...COVECE..a zabravljas da ja znam i kako izgledas i kakvog si ment sklopa...iz tog razloga, nemoj da kenjas, vec napisi nesto kada imas sta pametno da kazes-ako u opste imas

Pa kada smo kucni prijatelji :) zaboravio si kulinarstvo, bastovanstvo i povremeno sokolarstvo... ;) Ne brini se , nemam potrebu da pisem vise postove koji se brisu... tvoj foruma , tvoja pravila...