Mart 28, 2024, 12:21:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3057133 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #15 poslato: Mart 13, 2012, 02:53:07 posle podne »
mozes 15gr (ako su one std. 2:1:1), 15-20min pre cardia (na prazan stomak)....  ;)
te su bljutave 2 1 1:-) hvala
Men sana in corpore sano !

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #16 poslato: Mart 13, 2012, 02:58:08 posle podne »
ovo je svojevremeno bila opsesija slovencima dok sam ucestovavo tamo na nekom forumu
i onda
svaka druga rec im je bila masti pa masti pa masti...
itd..itd itd itd
i onda su ljudi poceli da vade iz kontejkksta reci ili recencie koje se njima svidjaju tj vole da ih cuju i onda jbg...
sve u svemu

Citat
Ja lično idem na oko 100g M dnevno, od toga 60g svesno unetih "zdravih" masti, kroz omega3 kapsule, lešnike, bademe, laneno i maslinovo ulje.

opterecenost mastima a to sam ti rekao i na PM je bespredmetna i niti ces sta da dobijes a tim ostim sto si ti negde tamo po nekoj formuli izracunao da ti treba xxxl cal pa si onda sam zakljucio da ti je m,nogo necega jer se gojis a da bi nadoknadio cal deficit ti si nabudzio masti jer hvala bogu one imaju cal
i eto sretnog reenja
cal potreba stima u bobu (a to sto imas 100 gr masti) ma ko ga jebe...bitno da pise da zu zdrave
jesu
niko ne dvoji
ali u kombinaciji sa 300 gr UH i nisu bas druze
pusti ti HB FORMULE itd..jer ti nisi milos sarcev i ti nisi na hemiji i ti ne koristis gh...ti ne koristis insulin..ti ne koristis mnogo toga da bi cal jednacinu popunjavao sa M

Ne sporim ni reč đenerale, ali ja sam ovo sa mastima na sebi oprobao i meni radi posao. Zašto sad da po svaku cenu spuštam masti, a dižem npr. UH? Eksperimentisanjem na svojoj koži došao sam do toga da znam tačno koliko P, UH i M mi je potrebno za održavanje kilaže i pri kojoj fizičkoj aktivnosti. Sad ćemo da vidimo koliko čega i kako treba da se poveća na masi. Poštujem ja naš dogovor i plan sa PMa, ali i dalje znam koliko M unosim. To nije greh, a i taj podatak mi treba zbog praćanja napretka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #17 poslato: Mart 13, 2012, 03:07:42 posle podne »
ma nisam se ja tebi dirketno ni obrcao
ali sam qvotao tvoj deo jer mi prica o M prilicno ide na ganglije pa da ljudi ne shvate kako je to nesto..vrlooooo bitno
NE SPORIM da nije ali daleko od toga koliko se moze shvatiti iz tvog posta tj da je to od krucijalne vaznosti,a razlog tome je sto je to jako jefitno (u odnosu na drugo) i ljudi uvek vole da cuju ono sta prija usima

Citat
? Eksperimentisanjem na svojoj koži došao sam do toga da znam tačno koliko P, UH i M mi je potrebno za održavanje kilaže i pri kojoj fizičkoj aktivnosti.

ovo ovisi od milion faktora a najmanje od masti
ali dobro

Citat
Sad ćemo da vidimo koliko čega i kako treba da se poveća na masi.

...a to sigurno nisu masti za cistu krtinu  :) :)

ponavljam
kada se racunaju masti postoje situacije gde su masti od KRUCIJALNOG ZNACAJA
a postoje (u vecini slucajeva) gde su one ne da POPUNE BROJ CAL vec da odrze odnos tj da budu zastupljeni u ishrani kao jedno od tri osnovna elementa (ali ne primarna)

Citat
To nije greh

nararavno druze
za greh he potrebno dvoje  ;D ;D


Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #18 poslato: Mart 13, 2012, 04:44:18 posle podne »
Zanima me, s obzirom da sam nedavno krenuo sa novim planom ishrane za masu,da li bi bilo ok da uh povecavam za 30g nedeljno kako ne bi doslo do mascenja.Krenuo sam sa 200, a planiram da idem do nekih 350g?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #19 poslato: Mart 13, 2012, 05:41:47 posle podne »
Zanima me, s obzirom da sam nedavno krenuo sa novim planom ishrane za masu,da li bi bilo ok da uh povecavam za 30g nedeljno kako ne bi doslo do mascenja.Krenuo sam sa 200, a planiram da idem do nekih 350g?

odlican PLAN!!!!!

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #20 poslato: Mart 13, 2012, 08:55:11 posle podne »
Znaci Pedja da radim ovako?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #21 poslato: Mart 14, 2012, 09:01:58 pre podne »
Radi Dragane. Pitanje, koliko moze kupusa da se pojede u danu sa 0 uh , jel kilo previse hahaha. i drugo kada merite struk kako se meri, jel se preko pupka stavi metar  ili kako vec...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #22 poslato: Mart 14, 2012, 10:26:49 pre podne »
Kupusa gruvaj koliko god hoces, a struk je bitno da meris uvek isto, kako god da ga meris (moze i preko pupka) :D

Krenule pripreme za leto a?  :D

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #23 poslato: Mart 14, 2012, 10:27:30 pre podne »
Ja kad sam na 0UH jedem negde oko 450gr(3x150) u obrocima sa mesom i ok mi ide.
Samo vremenom ume da smori pa recimo iskombinujem sa šargarepom i cveklom.
Kada meriš struk preko pupka to ti je najača stvar jer ti pupak dođe kao reperna tačka za svako merenje....

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #24 poslato: Mart 14, 2012, 11:01:04 pre podne »
Kupusa gruvaj koliko god hoces, a struk je bitno da meris uvek isto, kako god da ga meris (moze i preko pupka) :D

Krenule pripreme za leto a?  :D

Krenule udarnicki, danas dan sa 0 uh. Jutros moram da pohvalim sugradjane, na Uscu je bilo oko 30 rekreativaca u pola 7.
Ja kad sam na 0UH jedem negde oko 450gr(3x150) u obrocima sa mesom i ok mi ide.
Samo vremenom ume da smori pa recimo iskombinujem sa šargarepom i cveklom.
Kada meriš struk preko pupka to ti je najača stvar jer ti pupak dođe kao reperna tačka za svako merenje....

hvala
Men sana in corpore sano !

Van mreže aco_snazni

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #25 poslato: Mart 15, 2012, 01:23:45 pre podne »
drugari,
kako ukombinovati najbolje NO reaktor (nano vapor u ovom slucaju) ako pre treninga vec uzimam 20ak min pre bcaa, glt, i beta alanin?  (pio sam i krealkalin ujutru i pre treninga, medjutim ako pocnem sa NO mislio sam da prestanem sa krelalkalinom? da, ne?)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #26 poslato: Mart 15, 2012, 10:30:13 posle podne »
Kada se kaze da unos masti treba ograniciti u obroku pre i nakon treninga,da li se tu misli na pwm ili na prvi cvrst obrok?

Van mreže fratria

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #27 poslato: Mart 15, 2012, 10:36:08 posle podne »
Aj i ja da se upisem.Verovatno glupo pitanje.Krenuo sam na rotacije, ali sam se u medjuvremenu povredio pa necu moci da radim kardio jedno nedelju dana.Dal da nastavim sa rotacijama?

Van mreže sdftgh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #28 poslato: Mart 15, 2012, 10:38:21 posle podne »
Aj i ja da se upisem.Verovatno glupo pitanje.Krenuo sam na rotacije, ali sam se u medjuvremenu povredio pa necu moci da radim kardio jedno nedelju dana.Dal da nastavim sa rotacijama?
Не прекидај ротације, а кардио кад залечиш повреду.

Kada se kaze da unos masti treba ograniciti u obroku pre i nakon treninga,da li se tu misli na pwm ili na prvi cvrst obrok?
А које масти иду у пвм?  ;D
Вероватно се мисли на чврст оброк.

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #29 poslato: Mart 15, 2012, 10:44:13 posle podne »
imam dva pitanja: :D

1. jel ok ako se pahuljice ujutru mesaju sa surutkom (onom kupovnom)?

2. what the hell, sta vam znaci izraz "pvm"?  :P