April 29, 2024, 05:35:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3088000 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3150 poslato: Jul 14, 2013, 04:46:59 pre podne »
Sanjiv sam,lose procitao,mislio sam da se radi o ukupnom unosu :)
I slazem se,ako su obroci kvalitetni vocka nece napraviti stetu,oni koji kazu suprotno lazu sebe jer jedu ko zna sta pa se vade na to...
Naravno kad je dijeta u pitanju onda je to druga prica skroz itd...

fazon je sto pojedena pizza ne moze da se poredi ni sa cim a pogotov ne sa kolicinom voca :) tu nedje oko 2000kalorija (1000+/- )
« Poslednja izmena: Jul 14, 2013, 04:51:52 pre podne Spartak »

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3151 poslato: Jul 14, 2013, 10:11:53 pre podne »
Probaj da ti dnevni unos uh bude iz jagoda i banana,pa probaj iz pirinca i kropira,jako brzo ces videti sta je smece,a sta ne....

Neverovatno koliko ljudi jos uvek ne mogu da razluce sta je BB ishrane.

Voce nije smece hrana niti moze da bude, ali takodje nije BB hrana i kao takva nije primarna u BB ali da moze da se konzumira u odredjenoj kolicini naravno da moze.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3152 poslato: Jul 14, 2013, 10:41:39 pre podne »
Probaj da ti dnevni unos uh bude iz jagoda i banana,pa probaj iz pirinca i kropira,jako brzo ces videti sta je smece,a sta ne....

Neverovatno koliko ljudi jos uvek ne mogu da razluce sta je BB ishrane.

Voce nije smece hrana niti moze da bude, ali takodje nije BB hrana i kao takva nije primarna u BB ali da moze da se konzumira u odredjenoj kolicini naravno da moze.



Ja lepo napisao da sam mislio da je to dnevni unos uh,u tom slucaju za mene jeste smece,ovako normalno da nije...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3153 poslato: Jul 14, 2013, 10:16:52 posle podne »
pa nijedna hrana te nece udebljati. ne postoji hrana koja deblja. nego ce kal suficit to ucinit..ako ti i jedes voce, uneses toliko uh iz voca,,ali si i dalje u deficitu, zasto bi se debljao? ako recimo dnenvo imas 200 uh , i uneses ih vecinu iz voca.. ne vidim problem

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3154 poslato: Jul 14, 2013, 10:32:50 posle podne »
To ti "fitujes" makroe?

E jbga, potpuno ne vezano za voce, pored svih informacija ovde, da dodjes do zakljucka da je svaki uh, masti ili protein isti...
Mozes biti u deficiti i dobiti salo, taj deficit je ipak neki makrociklus.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3155 poslato: Jul 14, 2013, 10:37:50 posle podne »
Uh uneseni kroz secer i uh uneseni kroz slozeni hidrat ne mogu i nece nikada biti isti. Nisu tu samo makrosi, kalorije itd, ima nesto i u hormonima, u ovom slucaju insulinu, popunjavanju glikogena itd.

Te price, da je isti djavo uneti 200g uh kroz cokoladu i 200g kroz pirinac, su gluposti. U svakom slucaju probaj pa ces da vidis. Pankreas ima da turira kao popizdeo svakodnevno.

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3156 poslato: Jul 15, 2013, 04:29:12 pre podne »
Ako ne verujes u ovo sto je Bukas rekao, uzmi isprobaj, pa ces videti....

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3157 poslato: Jul 15, 2013, 11:13:56 pre podne »
E  lavovi. zanima me koji je to energetski sejk u pitanju koji ono bas  radi, tj daje ti dobar kick?Pitam jer pre neki dan u teretani dok sam vezbao, prilazi mi jedan lik i ono u fazonu ''u brate pijem shake (od muzike nisam cuo koji) i bas me radi''....dok ja jbg, pijem samo kofeinske tabletice, i jedino osetim vrlo blago ubrzanje srca i malo se znojim.Ako  radim kardio drzi me 20min i posle toga naglo osetim padanje energije, kad radim s tegovima slicno tako!

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3158 poslato: Jul 15, 2013, 02:31:19 posle podne »
E  lavovi. zanima me koji je to energetski sejk u pitanju koji ono bas  radi, tj daje ti dobar kick?Pitam jer pre neki dan u teretani dok sam vezbao, prilazi mi jedan lik i ono u fazonu ''u brate pijem shake (od muzike nisam cuo koji) i bas me radi''....dok ja jbg, pijem samo kofeinske tabletice, i jedino osetim vrlo blago ubrzanje srca i malo se znojim.Ako  radim kardio drzi me 20min i posle toga naglo osetim padanje energije, kad radim s tegovima slicno tako!

Dobar NO reaktor   8)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3159 poslato: Jul 15, 2013, 07:23:02 posle podne »
Jel ima neko da koristi ovaj Flavorawe?

Flavorwave Turbo Oven with Mr T

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3160 poslato: Jul 15, 2013, 07:33:14 posle podne »
naravno da ima  ;D


Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3161 poslato: Jul 15, 2013, 10:33:48 posle podne »
E pa ja to imam u kuci vec godinu dana i tek juce sam se setio da to imam :D i sad mi je mnogo bolje da u tome przim meso em je ukusnije em nije kao tiganj pa da moram svaki put da perem :P

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3162 poslato: Jul 16, 2013, 05:07:27 posle podne »
Da li je pametno da izbacim tunjevinu posto kosta 120-130din. a dobijem 120gr mesa ili oko 26gr proteina i da tu razliku dodam na belo meso? Vise cu proteina uneti, ali da li je to dobra stvar tj. zbog omege u tuni. Ja bi izbacio, ali sta vi mislite?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3163 poslato: Jul 16, 2013, 05:16:44 posle podne »
Kupi meso naravno, to u konzervi nije vidjelo tunjevine, uglavnom peraje i ulje...ako ne vjerujes otidji pa vidi koliko kosta svjeza tunjevina, ovdje u BiH je 22 eura kilogram fileta...

Edit, ako hoces omega3 kroz ribu onda je najbolji (najpovoljniji) izbor skusa...

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #3164 poslato: Jul 16, 2013, 06:04:37 posle podne »
Kupi meso naravno, to u konzervi nije vidjelo tunjevine, uglavnom peraje i ulje...ako ne vjerujes otidji pa vidi koliko kosta svjeza tunjevina, ovdje u BiH je 22 eura kilogram fileta...

Edit, ako hoces omega3 kroz ribu onda je najbolji (najpovoljniji) izbor skusa...
Hvala na odgovoru, tako sam i mislio. Pa omega mi nije primarna nego sam cisto rekao, ali bi resio to preko suplementa tj. ako mi je to najjeftinije.